gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Funfan pewnie wrocław , wawa to same strajki a tam chociaz krasnale
0
Kraków. Zwłoki 27-letniego mężczyzny przy ul. Chełmońskiego. "Rany zadane ostrym narzędziem
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-09-04/krakow-zwloki-27-letniego-mezczyzny-przy-ul-chelmonskiego-rany-zadane-ostrym-narzedziem/
1
Komentarz usunięty
5
@kamilos1214 problemy straszne
0
@MNSbEstEver pewniaczki ?
5
@Mixtape mecz jak mecz martwi pierwsze 20 minut i pytanie ile goli by bayern strzelił, majac tyle akcji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@xxKrysztalekxx byczku co na śniadanko?
1
Gdyby Dembele miał skuteczność Messiego to o mamo
5
Sevila standardowo z nami mecz życia
0
@RedKorsakpiekarnik ja bym dał na foli i będzie miód
3
@Patrykl145 byczku masz możliwosc barcelone obejrzec wieczorem ?
0
Według sondażu dla "Super Ekspressu" 53 proc. respondentów uważa, że za rządu Tuska żyło im się lepiej. Natomiast 47 proc. badanych powiedziało, że w okresie rządów Morawieckiego poziom ich życia jest bardziej satysfakcjonujący. - Niechęć do obecnej władzy rośnie - zauważył prof. Kazimierz Kik.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-09-03/sondaz-za-rzadow-donalda-tuska-zylo-sie-lepiej-tak-uwaza-53-proc-badanych/
0
@Firestone porwiemy simeone
1
@ranger3120 zobaczyłem jej inne foto i bez szału ,wybrała najlepsze :D
0
@Ziemny @Sulimo ?
0
@shinthps i wstaniesz o 3 w nocy ?
1
@xvcWinterSoldier kiełbaska czy karkówka ?
0
@Rust_Cohle jest szansa na 3 raz?
0
jakie plany na wieczór panowie i panie ?
0
@takisobiektos czemu?
0
@Xwowrak nie ma szans na pis , psl +po+lewica + holownia moga miec z 50 %
0
@guetta256 tryplet?
0
@DonMatteo901 ciekawe jaka cena
0
@takisobiektos psychofan hurkacza to @MesQueUnClub96
0
@AllBundy podobno to @MesQueUnClub96 jest fanem hurkacza
7
@MesQueUnClub96 jakie masz jutro przedmioty ?
0
@SinMistico będzie jakieś piwko do tego?
18
Może ta bomba to instagram @clyde ?
0
Komentarz usunięty