0

do pełni szczęścia przydałaby się bramka suareza i messiego

0

na drugą połowe musi wejśc broń x czyli messi

0

tak trzymać valencia wygrywa

1

valencia zasługuje na bramke,mam nadzieje ,że wkońcu coś strzeli,bo remis by się przydał

0

0

trudny przeciwnik ale będzie transmisja w tvp napewno.

0

0

0

oby messi dzisiaj pobił rekord i suarez strzelił swoją pierwszą bramke-visca el barca

0

0

jeśli zagramy tak jak z manchesterem city czy z realem w tym sezonie wygramy.VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

cały mecz.visca el barca

0

zagrajmy wielki mecz

0

nie mogą się dać zaskoczyć z tyłu,licze na dobry występ naszych cracków-messi,iniesta,fabregas.oraz wejście neymara w drugiej połowie-visca el barca

0

cieszyć się można że będzie hit i na pewno transmitowany w tv

0

ZŁOTA PIŁKA.mam nadzieje że wygra ktos z dwójki ribery,ronaldo.chociaż nierozumiem kibiców realu piszących z jadem tak mocno jakby messi te nagrody sobie sam przyznawał.ostanie 4 jego lata były tak spektakularne że go wybierali.w jednym sezonie tylko przegrał z ronaldo w golach.ale przyczynił się do zdobycia ligi mistrzów i mistrzostwa tak mocno że niebyło co zbierać.asysty wiadomo leo zawsze ma więcej od swojego wielkiego rywala.w tym roku licze że wygra ktoś inny.a messi niech wróci i rozwali wszystkich przede wszystkim na mundialu

0

nie na tema-ZŁOTA PIŁKA.mam nadzieje że wygra ktos z dwójki ribery,ronaldo.chociaż nierozumiem kibiców realu piszących z jadem tak mocno jakby messi te nagrody sobie sam przyznawał.ostanie 4 jego lata były tak spektakularne że go wybierali.w jednym sezonie tylko przegrał z ronaldo w golach.ale przyczynił się do zdobycia ligi mistrzów i mistrzostwa tak mocno że niebyło co zbierać.asysty wiadomo leo zawsze ma więcej od swojego wielkiego rywala.w tym roku licze że wygra ktoś inny.a messi niech wróci i rozwali wszystkich przede wszystkim na mundialu

0

mam nadzieje że wygra ktos z dwójki ribery,ronaldo.chociaż nierozumiem kibiców realu piszących z jadem tak mocno jakby messi te nagrody sobie sam przyznawał.ostanie 4 jego lata były tak spektakularne że go wybierali.w jednym sezonie tylko przegrał z ronaldo w golach.ale przyczynił się do zdobycia ligi mistrzów i mistrzostwa tak mocno że niebyło co zbierać.asysty wiadomo leo zawsze ma więcej od swojego wielkiego rywala.w tym roku licze że wygra ktoś inny.a messi niech wróci i rozwali wszystkich przede wszystkim na mundialu

0

licze na dobry mecz barcelony 2-0(messi,neymar).visca el barca

0

to by było coś niesamowitego mieć polaka w drużynie światowego formatu której się kibicuje.

0

barcelona zagrała mądrze.neymar z iniestą grali światnie.messi natomiast cofał sie głeboko i skupiał na sobie zawodników realu.dużo dokładnie podawał i nietracił głupich piłek.wejście alexisa i piekna bramka

0

0

visca el barca

0

mam nadzieje ze barca pokaże magie

0

mecze z włoskimi drużynami nigdy nie są łatwe(hyba że z tamtego sezonu 4-0).ponieważ oni bronią całą druzyną i pozostawiają mało miejsca.mecz z realem będzie wyglądał zupełnie inaczej

0

mimo że mieliśmy dwie setki iniesty i adriano z przebiegu meczu to dobry wynik.ale na mecz z realem trzeba wstawić bartre a masacherano na ławke

0

messi dopiero dochodzi do formy,neymar mógłby cos ustrzelić

0

0

0

niech zagrają chociaż w połowie tak dobrze jak na camp nou w tamtym sezonie-visca el barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?