guziec10
Dołączył/a: luty 2012
kalisz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do pełni szczęścia przydałaby się bramka suareza i messiego
0
na drugą połowe musi wejśc broń x czyli messi
0
tak trzymać valencia wygrywa
1
valencia zasługuje na bramke,mam nadzieje ,że wkońcu coś strzeli,bo remis by się przydał
0
messi w japońskim turbokozaku http://ofsajd.onet.pl/faceci/lionel-messi-w-japonskim-show/fb2hc
0
trudny przeciwnik ale będzie transmisja w tvp napewno.
0
http://twojsportplus.pl/?page_id=96
0
http://wizzardsport.pw//kanal3.php
0
oby messi dzisiaj pobił rekord i suarez strzelił swoją pierwszą bramke-visca el barca
0
mecz-http://wizzardsport.pw//kanal3.php
0
jeśli zagramy tak jak z manchesterem city czy z realem w tym sezonie wygramy.VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
zagrajmy wielki mecz
0
nie mogą się dać zaskoczyć z tyłu,licze na dobry występ naszych cracków-messi,iniesta,fabregas.oraz wejście neymara w drugiej połowie-visca el barca
0
cieszyć się można że będzie hit i na pewno transmitowany w tv
0
ZŁOTA PIŁKA.mam nadzieje że wygra ktos z dwójki ribery,ronaldo.chociaż nierozumiem kibiców realu piszących z jadem tak mocno jakby messi te nagrody sobie sam przyznawał.ostanie 4 jego lata były tak spektakularne że go wybierali.w jednym sezonie tylko przegrał z ronaldo w golach.ale przyczynił się do zdobycia ligi mistrzów i mistrzostwa tak mocno że niebyło co zbierać.asysty wiadomo leo zawsze ma więcej od swojego wielkiego rywala.w tym roku licze że wygra ktoś inny.a messi niech wróci i rozwali wszystkich przede wszystkim na mundialu
0
nie na tema-ZŁOTA PIŁKA.mam nadzieje że wygra ktos z dwójki ribery,ronaldo.chociaż nierozumiem kibiców realu piszących z jadem tak mocno jakby messi te nagrody sobie sam przyznawał.ostanie 4 jego lata były tak spektakularne że go wybierali.w jednym sezonie tylko przegrał z ronaldo w golach.ale przyczynił się do zdobycia ligi mistrzów i mistrzostwa tak mocno że niebyło co zbierać.asysty wiadomo leo zawsze ma więcej od swojego wielkiego rywala.w tym roku licze że wygra ktoś inny.a messi niech wróci i rozwali wszystkich przede wszystkim na mundialu
0
mam nadzieje że wygra ktos z dwójki ribery,ronaldo.chociaż nierozumiem kibiców realu piszących z jadem tak mocno jakby messi te nagrody sobie sam przyznawał.ostanie 4 jego lata były tak spektakularne że go wybierali.w jednym sezonie tylko przegrał z ronaldo w golach.ale przyczynił się do zdobycia ligi mistrzów i mistrzostwa tak mocno że niebyło co zbierać.asysty wiadomo leo zawsze ma więcej od swojego wielkiego rywala.w tym roku licze że wygra ktoś inny.a messi niech wróci i rozwali wszystkich przede wszystkim na mundialu
0
licze na dobry mecz barcelony 2-0(messi,neymar).visca el barca
0
to by było coś niesamowitego mieć polaka w drużynie światowego formatu której się kibicuje.
0
barcelona zagrała mądrze.neymar z iniestą grali światnie.messi natomiast cofał sie głeboko i skupiał na sobie zawodników realu.dużo dokładnie podawał i nietracił głupich piłek.wejście alexisa i piekna bramka
0
http://www.activepl.tv/stream1.html link do meczu
0
visca el barca
0
mam nadzieje ze barca pokaże magie
0
mecze z włoskimi drużynami nigdy nie są łatwe(hyba że z tamtego sezonu 4-0).ponieważ oni bronią całą druzyną i pozostawiają mało miejsca.mecz z realem będzie wyglądał zupełnie inaczej
0
mimo że mieliśmy dwie setki iniesty i adriano z przebiegu meczu to dobry wynik.ale na mecz z realem trzeba wstawić bartre a masacherano na ławke
0
messi dopiero dochodzi do formy,neymar mógłby cos ustrzelić
0
http://www.activepl.tv/stream2.html po polsku
0
link do meczu http://www.activepl.tv/stream2.html
0
niech zagrają chociaż w połowie tak dobrze jak na camp nou w tamtym sezonie-visca el barca