0

messi był najlepszy pod względem indywidualnym(73 gole i 29 asyst).ale mysle że wygra ronaldo który ma lepszy sezon druzynowy.oczywiście chodzi o rok 2012,bo i tak uważam że messi jest duż wartościowszym piłkarzem

0

niech jak najdłużej gra i cieszy świat swoją grą.życze mu wszystkiego co najlepsze

0

dla mnie pod względem panowania nad piłką,dryblingu,balansu połączonego z szybkością,myslenia kreatywnego i łatwości strzelania bramek to NAJLEPSZY PIŁKARZ W HISTORII

0

najlepsze jest to że messi z każdym sezonem jeszcze bardziej się rozwija jako piłkarz,gdzie inni juz dawno stanęli

0

życze tobie mistrzostwa świata z argentyną.dla mnie zawsze będziesz najlepszy(gdy pierwszy raz go zobaczyłem wiedziałem że jest w nim coś magicznego)

0

dziękuje leo,to ty sprawiłeś że piłka nożna jest tak piękna

0

dziękuje pep za to że przywróciłeś entuzjazm piłki.ta drużyna przeszła do historii.zrobiłeś tak duzo dla tego klubu że szacunek ci się należy do końca świata

0

to koniec pewnej epoki.może guardiolala jest już zmęczony bo praca trenera go pochłania w 100%.licze na przyjście marcelo bielsy,on potrafi ze zwykłej drużyny zrobić fantastyczną.a jak będzie miał takich piłkarzy jak w barcelonie to powinien być równie dobry zespół pepa jak nie lepszy

0

niema co płakać.zdobylismy tak wiele w wielkim stylu,że jeden chudszy sezon spowoduje większy głód na następny.a mamy jeszcze do wygrania puchar króla.trzeba porostu wyciągnąć wnioski. potrzebne wzmocnienia na obronie lewej,środkowej i w napadzie gdzie brakuje goleadora.dla mnie- jordi alba,van persie i ktoś na środek obrony

0

0

ta drużyna przywróciła entuzjazm w piłce,gdzie rządziła siła fizyczna.a tu zaczęli grać niscy artyści wychowani przez swój klub.ten pierwszy mecz to chelsea miała mega szczęście i dziśiaj musimy to udowodnić-visca el barca

0

dobry skład,grajmy swoje to będzie dobrze-visca el barca

0

jesteśmy najlepszym zespołem na świecie i musimy to dziśiaj znowu udowodnić

0

niech nasi ulubieńcy pokażą dziś magiczną piłke nożną-visca el barca

0

całym sercem za barcą

0

jak zagramy swoją piłke i będziemy uważać na dośrodkowania milanu to wygramy.całym secem za barcą

0

trzeba wierzyć w tą drużyne zawsze,bo już tyle udowodniła że głowa mała.paradoksalnie lepiej jej się stanio gra z klasowymi drużynami typu mila,.real czy valencia niż se średniakami co murują bramke.dlatego szanse na wygranie ligi mistrzów są większe niż ligi hiszpańskiej gdziie jest maraton.ja własnie lm stawiam na 1 miejscu bo jej obrona będzie wydarzeniem bez precedensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?