guziec10
Dołączył/a: luty 2012
kalisz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najbardziej mnie wkurzał swoja gra fabregas(szczególnie jak 100 zmarnował).z mialnem trzeba zagrać znacznie lepiej
0
musi wejśc messi,strzeli bramke albo wypracuje
0
widać radość i pasje w treningach.
0
jestem zbudowany tym artykułem.i jeszcze to porównanie do tsubasy i misakiego
0
klose głownie zdobywa bramki po dośrodkowaniach,a barca tak niegra,więc transfer dla mnie niezrozumiały
0
wolałbym lewandowskiego
0
wiadomo że jose.ale 3 trofea w 3 lata,bez ligi mistrzów to mało jak na największy real
0
musimy uważać na ich dośrodkowania.ciekawe kto z naszych najbardziej weżmie na siebie ciężar gry
0
ten piłkarz niema honoru przyznać że przy innych graczach barcelony wyglądał jak zagubione dziecko.bramki strzelał głownie średniakom,a gdy grali z lepszym przeciwnikiem gubił się i nic niedawał.messi w meczu z realem saragossa strzelił 3 gole i żeby niebyło smutno zlatanowi dał mu nawet karnego strzelić.no ale zlatan wielce pokrzywdzony
0
spójrzmy na to tak że messi odpocznie chociaż.natomiast inni napastnicy dostaną swoją szanse.zobaczymy kto weżmie na siebie gre,może neymar
0
świetny artykuł.cruyff legenda jako piłkarz i trener.
0
oby tylko z mascherano wszystko było wporządku
0
w przodzie akcje z rozmachem takie jakie powinny być
0
wygrać w spektakularnym stylu oto cel na dziś-mecz na nsport-porzez meczyki.pl lub weeb tv jakby ktoś niewiedział
0
ta dziewczyna hyba się zle czuje.odkąd messi jest kapitanem strzela,asystuje rozgrywa ,drybluje ijest liderem.ma teraz 37 goli i 26 asyst.niech dziewczyna chociaż obejrzy jakies skróty meczów,bo teoria o gorszej formie w repprezentacji jest już dawno nieaktualna
0
ten buc niemoże przeżyć że niejest na tyle dobry żeby skumać gre kombinacyjną barcy.i jeszcze mówi że trzeba go rozumieć bo ma trudny charakter
0
to hyba pierwszy raz w historii polski obecny zdobywca złotej piłki zawita do naszego kraju-visca el barca
0
wogóle głupi pomysł był grac z najlepszym obecnie klubem świata gdy wiadomo było że niemogą grac piłkarze przez puchar konfederacji.czyli 9 i kontuzjowany puyol.o dziwo mecz w naszym wykonaniu wyglądał lepiej gdy wyszła barca b,ale rezerwy bayernu tez wtedy troche były.jesli mamy grać z drużynami z topu to w składzie pełnym
0
vertonghen to hyba najlepsza opcja
0
messi już ma 3 złote buty,jeden jest tylko do odbioru.
0
za poprzedni sezon należy się komuś z bayernu,robben albo ribery.
0
moim zdaniem dobrze że odszedł,ale transfer powinien wynosić około 15 milionów.ogólnie villa pozytywnie wpisał się w historie barcelony.życze mu jak najlepiej w atletico
0
na obrone za to musimy kupić super obrońce dojrzałego lub dwóch.
0
ronaldinho też jak przychodził do nas nie był zbyt dojrzałym piłkarzem,a pózniej wszyscy wiemy co było dalej.dajmy neymarowi szanse i czas
0
david luiz jest cenniejszy ponieważ jest młodszy,i wydałbym te 35.polityka oszczędzania na pozycje priorytetowe dla barcelony to błąd.a jeśli obaj by trafili na camp nou,to byłby wielki i mądry ruch zarządu
0
ciekawe jaki numer będzie nosił neymar.w santosie miał 11,ale ten numer ma thiago.może 20?
0
kaktus 3
mało masz do napisania poza obrażaniem innych.niechodziło mi o to żeby wogóle zrezygnować z tiki taki tylko ją zmodyfikować.strzały z dystansu,długie podania,stałe fragmenty gry,wszystkie wielkie kluby mają od nas lepsze i nad tym trzeba pracować lub kupić odpowiednich piłkarzy do takich opcji meczu.wachlarz róznych form obrony i ataku to broń i rozwijanie się jako klub wielki
0
trzeba wielkich zmian w składzie jak i sposobie gry od nowego sezonu.absencja kilku piłkarzy w tym wielkiego messiego to żadne usparwiedliwienie.myśle że era tej ekipy się skończyła.trzeba dużo świeżej krwi,szczególnie w obronie.jedyne w czym zawsze będziemy najlepsi na świecie to w klepaniu piłki,ale to już zwycięstw nieprzynosi.oddajmy nawet bardziej piłke przeciwnikowi na rzecz większej skuteczności i zaskoczeniu czymś rywala.transfery-hummels,neymar,isco albo muniain-visca el barca
0
o awansie do finału niemyslmy za dużo.niech zagrają jak wielka barcelona w pięknym stylu i wygrajmy.niech atakują od pierwszej do ostaniej minuty żeby narobić bayernowi stachu.wysokim presingiem jak z milanem,z najlepszym messim z możliwych.niech pokążą że mają umiejętności i serce które tak rozbudziło fantazje kibiców w ostanich latach oglądających najlepszą drużyne świata-visca el barca
0
ciekawy jestem tego meczu-visca el barca