0

dzięki Bogu to nic poważnego z messim.niech odpoczywa.mam nadzieje że mimo wszystko zagra w rewanżu z psg.visca el brca

0

trzeba zagrać na maxa żeby niebyło żadnych remontad-visca el barca

0

ten mecz jest przykładem że liga hiszpańska jest najpiękniejsza.

0

dobrze że 10 kwietnia pracuje na rano to obejrze barca vs psg,żeby jeszcze tvp 1 transmitowało.jak będzie głosowanie sms to biore udział i mam nadzieje że inni cules też

0

obejrzeć można na meczyki.pl,chciałbym żeby trafili na psg

0

JEDNO SERCE JEDNO BICIE BARCELONA PONAD ŻYCIE-VISCA EL BRCA

0

na meczyki.pl są linki do meczu

0

dla tych co się nieorientują mecz jest na npremium.ale ci co niemają tak jak ja,polecam meczyki.pl-linki najlepsze to active 1 lub sports4u.można też oglądać prze weeb.tv ale tam są jakieś limity

0

trzeba atakować wszystkim co się da.szybkie wymiany piłki i strzał,długie podania z głębi pola,strzały z dystansu,dryblingi messiego które robią różnice.trzeba grać szybko i oddać serce na boisku.VISCA EL BARCA

0

VISCA EL BARCA

0

pokażmy dziśiaj dlaczego jesteśmy od paru lat nazywani 8 cudem świata lub drużyną wszechczasów i wygrajmy ten mecz

0

swietny artykuł.barca jest zakładnikiem własnego stylu,dlatego musi wprowadzać jakieś modyfikacje.poza tymi pomysłami które już padły w artykule ja bym jeszcze zaproponował zaskakujące długie piłki z głębi pola na napastników

0

JA BĘDE ZAWSZE ZA BARCA DO KOŃCA.TO TEŻ LUDZIE I WPADKI SIĘ ZDARZAJĄ.A ZOBACZMY ILE BARCELONA DAŁA NA RADOŚCI PRZEZ OSTATNIE LATA.TO JESZCZE NIEKONIEC WIELKIEJ BARCELONY I WIELE WSPANIAŁYCH MECZY PRZED NAMI

0

once de gala i gramy o zwycięstwo.spokoju w obronie i szaleństwa w ataku-VISCA EL BARCA

0

styl który pokazuje wielką barce

0

najlepszego xavi

0

walka na całego,trzeba to wygrać-visca el barca

0

trudno się mówi,niewygra się wszystkich meczy.myśle że teraz na rewanż z malagą przynajmniej będzie koncentracja na maxa

0

DO BOJU-VISCA EL BARCA

0

messi to najlepszy piłkarz w historii,jescze musi zdobyć medal na mundialu,najlepiej złoty.ale jeszcze tyle lat grania przed nim że wszystko zgarnie

0

jakby tytuły się liczyły tylko to by torres wygrał.ale liczy się przede wszystkim wielka forma przez cały rok.będe równie zadowolony jak wygra iniesta czy messi

0

trzeba przyznać że tym razem walka wydaje się wyrównana.iniesta-pieknie prowadzący piłke mistrz europy.c.ronaldo-atletyczny strzelec mistrza hiszpanii.messi-powszechnie uważany za najlepszego piłkarza świata(dla wielu wszechczasów) rekordzista bramek i dryblingów,czarodziej argentyński ze złotym butem

0

trzeba przyznać że tym razem walka wydaje się wyrównana.iniesta-pieknie prowadzący piłke mistrz europy.c.ronaldo-atletyczny strzelec mistrza hiszpanii.messi-powszechnie uważany za najlepszego piłkarza świata(dla wielu wszechczasów) rekordzista bramek i dryblingów,czarodziej argentyński ze złotym butem

0

obojetnie kto wygra z dwójki iniesta-messi będe zadowolony

0

jak czytam jak mourinho walczy żeby cristiano zdobył tą nagrode to niemoge.podaje argumenty że messi gra jako 9 albo nawet 9,5 a ronaldo jako skrzydłowy.niech obejrzy mecze barcelony,gdzie leo bardzo często cofa się głęboko i rozgrywa lub drybluje,czego niemożna powiedzieć o jego rodaku który większośc meczy czai się pod bramką i wali na pałe z wszystkich pozycji.a zarzucanie messiemu że jest sympatyczny dlatego to głupota.marradona czy eric cantona mieli trudne charaktety ale za genialnych piłkarzy uznawani byli.

0

nareszcie pedro się odblokował.barca gra magie

0

w tamtym roku też oglądałem,super

0

otwarty trening na żywo http://www.fcbarcelona.com/

0

to nie wina piłkarzy takich jak messi,cristiano.,iniesta,xavi że są ponad innymi od paru ładnych lat panie figo.niebyło wcale trudniej o złotą piłke,tylko kandydaci się zmieniali często,a ta 4 o której wspomniałem utrzymuje długo wielki poziom

0

cristiano ronaldo to napastnik a nie pomocnik.to co na papierze a podczas gry to inna bajka.bo messi jest podczas gry bardziej pomocnikiem,gdy cofa się po piłke żeby rozgrywać lub dryblować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?