guziec10
Dołączył/a: luty 2012
kalisz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki Bogu to nic poważnego z messim.niech odpoczywa.mam nadzieje że mimo wszystko zagra w rewanżu z psg.visca el brca
0
trzeba zagrać na maxa żeby niebyło żadnych remontad-visca el barca
0
ten mecz jest przykładem że liga hiszpańska jest najpiękniejsza.
0
dobrze że 10 kwietnia pracuje na rano to obejrze barca vs psg,żeby jeszcze tvp 1 transmitowało.jak będzie głosowanie sms to biore udział i mam nadzieje że inni cules też
0
obejrzeć można na meczyki.pl,chciałbym żeby trafili na psg
0
JEDNO SERCE JEDNO BICIE BARCELONA PONAD ŻYCIE-VISCA EL BRCA
0
na meczyki.pl są linki do meczu
0
dla tych co się nieorientują mecz jest na npremium.ale ci co niemają tak jak ja,polecam meczyki.pl-linki najlepsze to active 1 lub sports4u.można też oglądać prze weeb.tv ale tam są jakieś limity
0
trzeba atakować wszystkim co się da.szybkie wymiany piłki i strzał,długie podania z głębi pola,strzały z dystansu,dryblingi messiego które robią różnice.trzeba grać szybko i oddać serce na boisku.VISCA EL BARCA
0
VISCA EL BARCA
0
pokażmy dziśiaj dlaczego jesteśmy od paru lat nazywani 8 cudem świata lub drużyną wszechczasów i wygrajmy ten mecz
0
swietny artykuł.barca jest zakładnikiem własnego stylu,dlatego musi wprowadzać jakieś modyfikacje.poza tymi pomysłami które już padły w artykule ja bym jeszcze zaproponował zaskakujące długie piłki z głębi pola na napastników
0
JA BĘDE ZAWSZE ZA BARCA DO KOŃCA.TO TEŻ LUDZIE I WPADKI SIĘ ZDARZAJĄ.A ZOBACZMY ILE BARCELONA DAŁA NA RADOŚCI PRZEZ OSTATNIE LATA.TO JESZCZE NIEKONIEC WIELKIEJ BARCELONY I WIELE WSPANIAŁYCH MECZY PRZED NAMI
0
once de gala i gramy o zwycięstwo.spokoju w obronie i szaleństwa w ataku-VISCA EL BARCA
0
styl który pokazuje wielką barce
0
najlepszego xavi
0
walka na całego,trzeba to wygrać-visca el barca
0
trudno się mówi,niewygra się wszystkich meczy.myśle że teraz na rewanż z malagą przynajmniej będzie koncentracja na maxa
0
DO BOJU-VISCA EL BARCA
0
messi to najlepszy piłkarz w historii,jescze musi zdobyć medal na mundialu,najlepiej złoty.ale jeszcze tyle lat grania przed nim że wszystko zgarnie
0
jakby tytuły się liczyły tylko to by torres wygrał.ale liczy się przede wszystkim wielka forma przez cały rok.będe równie zadowolony jak wygra iniesta czy messi
0
trzeba przyznać że tym razem walka wydaje się wyrównana.iniesta-pieknie prowadzący piłke mistrz europy.c.ronaldo-atletyczny strzelec mistrza hiszpanii.messi-powszechnie uważany za najlepszego piłkarza świata(dla wielu wszechczasów) rekordzista bramek i dryblingów,czarodziej argentyński ze złotym butem
0
trzeba przyznać że tym razem walka wydaje się wyrównana.iniesta-pieknie prowadzący piłke mistrz europy.c.ronaldo-atletyczny strzelec mistrza hiszpanii.messi-powszechnie uważany za najlepszego piłkarza świata(dla wielu wszechczasów) rekordzista bramek i dryblingów,czarodziej argentyński ze złotym butem
0
obojetnie kto wygra z dwójki iniesta-messi będe zadowolony
0
jak czytam jak mourinho walczy żeby cristiano zdobył tą nagrode to niemoge.podaje argumenty że messi gra jako 9 albo nawet 9,5 a ronaldo jako skrzydłowy.niech obejrzy mecze barcelony,gdzie leo bardzo często cofa się głęboko i rozgrywa lub drybluje,czego niemożna powiedzieć o jego rodaku który większośc meczy czai się pod bramką i wali na pałe z wszystkich pozycji.a zarzucanie messiemu że jest sympatyczny dlatego to głupota.marradona czy eric cantona mieli trudne charaktety ale za genialnych piłkarzy uznawani byli.
0
nareszcie pedro się odblokował.barca gra magie
0
w tamtym roku też oglądałem,super
0
otwarty trening na żywo http://www.fcbarcelona.com/
0
to nie wina piłkarzy takich jak messi,cristiano.,iniesta,xavi że są ponad innymi od paru ładnych lat panie figo.niebyło wcale trudniej o złotą piłke,tylko kandydaci się zmieniali często,a ta 4 o której wspomniałem utrzymuje długo wielki poziom
0
cristiano ronaldo to napastnik a nie pomocnik.to co na papierze a podczas gry to inna bajka.bo messi jest podczas gry bardziej pomocnikiem,gdy cofa się po piłke żeby rozgrywać lub dryblować