0

wszyscy są z tobą tito,bo troli nie zaliczam do ludzi

0

ZDROWIA ŻYCZE,TITO MUSI Z NAMI BYĆ

0

wielki mecz całej drużyny.jak gramy tak jak z atletico czy ostatnio z athletic bilabo wygrywamy z każdym

0

iker zazdrości,bo po co gada co było 11 czy 12 lat temu.teraz jest pisana historia przez barcelone która gra wychowankami i w pięknym stylu wygrywa.real nigdy niewyszedł 11 wychowankami na mecz.podejrzewam że nawet się do tego nigdy niezbliżyli.a barcelona powinna się tym chwalić zawsze,bo czym powinna?zarabianiu i wydawaniu pieniędzy

0

niemoże się pogodzić zlatan że leo bije go na głowe we wszystkich aspektach gry w piłke nożną.bo gadanie o karnych to bzdura,w tym zezonie messi strzelił tylko jednego,bo paru fauli nieodgwizdano.a te co były w poprzednim sezonie wszystkie prawidłowe

0

dobrze grają,ale przydałaby się 3 bramka dla uspokojenia,najlepiej pedro albo alexisa bo leo już swój rekord ma

0

hyba najlepszy skład obecnie-visca el barca

0

cudowny mecz,4 gole na trudnym terenie.wielki mecz iniesty,sami wychowankowie.

0

musi wejśc tello,bo brakuje ognia w przodzie.więcej strzałów musi być.

0

bardzo ważne 3 pkt dziśiaj.nawet 1 golem.chociaż w głębi czuje że messi znowu będzie czarował skutecznością

0

kahn-cannavaro,beckebauer,maldini-rijkaard,zidane,xavi,marradona-cruyf,messi,ronaldo(R9)

0

a ja bym mógł strzyc trawe na camp nou

0

messi pobił rekord pelego w ilości strzelonych bramek w klubie i reprezentacji w roku kalendarzowym

0

lepiej że się potknęli teraz a nie w dalszej fazie lub w lidze.cetic miał farta ogromnego,ale murować brame też trzeba umieć.a ta druga ich bramka to jakieś kuriozum,żeby po wybicu od bramkarza przez całe boisko padł gol.wrócą obrońcy to będzie więcej pewnośc isiebie

0

0

dzięki za link do transmisji tominho 1899.to jest historyczny złoty but,bo jak można zdobyć 50 goli w takiej lidze jak hiszpańska.no ale messi jest zjawiskiem

0

zazdrośc przebija wszystko.messi brał hormon wzrostu w ieku 13-14 tat po to tylko żeby niebyć karłem,a nie żeby być nadczłowiekiem.bez tej kuracji leo niemógłby być zdrowym człowiekiem.a dziśiaj cieszymy się że możemy go podziwiać.madryckie szmatławce.

0

odkąd messi jest kapitanem,jest prawdziwym liderem.ładuje brame za bramą i asystuje.

0

on jest największym zjawiskiem w piłce nożnej

0

to że messi gra jako 9 na papierze,nieodzwierciedla jego gry która jest na całej długości i szerokości.niewidziałem żeby ronaldo tak głęboko cofał sie po piłke żeby rozgrywać chociaż w jednym meczu.messi jest pod grą cały czas ,pan jose hyba meczów z messim nieogląda.za ten rok jednak chciałbym żeby złotą piłke wygrał iniesta,cassilas albo xavi

0

to był bardzo dobry mecz,cenny remis mimo osłabienia obrony.piękna bramka leo.karny na inieście ewidentny,drugie żółtko dla alonso też.ale niema co lamentować jak zazwyczaj robią to rywale i kibice realu .a mourinho to by powołał pewnie komisje śledczą gdyby były sytuacje na jego niekorzyśc.

0

niech nasi gracze znowu pokażą futbol kosmosu,wtedy nikt z nimi niema szans-visca el barca

0

licze na spokojną gre przed klasykiem,i oczywiście wygraną barcy nawet jedną bramką.iniesta i puyol też mogliby troche zagrać po kontuzjach.

0

podobało mi się że grając w 10 barca gra z taką determinacją,bez kalkulacji.szkoda superpucharu ale trzeba troche zejśc na ziemie po tylu wygranych nad madrytem i zdobyciu wszystkich trofeów.ważniejsze są i tak lm i liga

0

jeśli zagramy bez błędów takich jak valdesa to wygramy.to real musi atakować,więc mamy więcej miejsca na boisku.

0

ważne że nawet jak gramy słabiej to i tak wygrywamy,bo czynnik X zrobi różnice(czytaj messi)

0

już niemoge się doczekać nowego sezonu

0

Napisz komentarz...

0

czekałem na to.alba rozgrywa dobre euro

0

hiszpania to mistrz srodka pola,ale rzeczywiście brakuje jej do barcelony czynnika x-messiego.dlatego barcelona jest mistrzem ataku pozycyjnego i jest lepsza.ale życze jej wygranej z portugalią.niemcy imponują we wszystkich formacjach i może to im należy się trumf(ostatni w 1996)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?