haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@messi564 odeszło i plaga kontuzji kluczowych grajkow
1
@haryveb944 to proste nie komentuj, mają pisać pod tym postem osoby zainteresowane i tyle pozdro :)
3
Jest dużo polityki A niech jest :D skoro są tu częste wymiany zdań na temat poglądów politycznych niech każdy pod Moim postem (kto chce oczywiscie) napisze pod pierwszym punktem na kogo głosuje, pod drugim punktem niech napisze argumentacje w kilku punktach dlaczego, szanujmy się wzajemnie Panowie, każdy jest Polakiem, wymienny się argumentami jak dorosłe osoby, bez spin jakichkolwiek.
6
@Arkon A to ciekawe :D PiS chce dac wolność wyboru ludziom w poszczególnych tematach jak Konfederacja ?:D [nie liczę aborcjii) z tego co pamiętam to zawsze te partię narzucają ludziom :) konfa chce dac ludziom wybór, wolny wybór:)
5
@Arkon dokładnie w czym podobne ?:)
4
@Colon Janusz musi iść na emeryturę i to jak najszybciej, jest dużo zdolnych, mądrych i kreatywnych ludzi w partii korwin/konfederacja, niestety Nasze tępe społeczeństwo nie głosuje często booooo 'jest korwin i nie ma mowy' . Zamiast głosować na ideologie i na ogół to patrzą na jedną jednostkę, niestety Korwin sam jest sobie winien i dużo osób sieodwrocilo z głosowań na tą partię bo uważają go za sabotazyste i mają po części rację, Korwina łatwo zmanipulować w tv, a skoro tv ma największy przekaz to trzeba się zastanowić co zrobić żeby było lepiej, czas na zmiany i mam nadzieję że nastąpią, ale dopóki Janusz będzie żył to będzie, ja nie mam nic do Janusza pod względem intelektualnym poglądowym bo z większością się zgadzam tylko problem jest taki że jeśli ktoś nie wglebi się q jego wypowiedzi.. nie poszpera w Internecie co miał na myśli to da się zmanipulować przez tv, on nie potrafi docierać do ludzi, myśli dobrze robi źle, niezrozumiałe, dlatego młodzi muszą ruszyć Korwin niech pójdzie na tyły A najlepiej niech zakończy z polityką
13
Berkowicz bardzo dobrze prawi, kulturka, swoboda wypowiedzi, dobra argumentacja, brawo o to chodzi !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po obejrzeniu Dark i Stranger things, zastanawiamy się z Żoną co dalej.. ktoś coś poleci w podobnych klimatach ? Oczywiście może też być coś innego .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Witam witam :)
Pytanko do zorientowanych, wiecie może kiedy rusza czy bądź ruszyła sprzedaż biletów na final le w Gdanśku ?