haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 no to mamy dla Ciebie misje życia, zostań wyselekcjonowanym widzem, krzyknij odpowiedź pozdrów La Ramble A potem zdasz Nam relacje co się później działo:D
A tak poza tym program nie jest na żywo także musieli by albo zmienić pytanie A widza wypierdzielic
0
Co sądzicie Panowie, jeśli odejdzie Messi (W końcu to się wydarzy) wtedy dopiero Barcelona będzie mogła w pelni rozpocząć nowy projekt w którym każdy piłkarz będzie się czuł ważny i będzie brał na siebie ciezar gry i nie będą mieli takiego poczucia że jest z Nimi ktoś Kto jest jedyny niepowtarzalny A Oni szarakami i mają mu oddawać pilke?
41
Bo Psia psiólki Neymara pragną jego powrotu? To do Paryża - droga wolna, dość rządzenia gwiazdek, Bartek Won, a potem zabrać się za zawodników, kto ma wygórowane ego i myśli że wszystko może, DOWIDZENIA, dopóki to się nie stanie dalej będzie syf
2
Tak to jest jak to piłkarze rządzą wszędzie i wszystkim, pewnie troszkę więcej biegania na treningu i płacz i lament, a gdzie tu jeszcze mowa o tym że ktoś ten zły.na tych biedaków podniesie głos, no nie do pomyślenia normalnie :D Nasz klub potrzebuje takiej rewolucji jakiej jeszcze nie było
1
@FCB24 żydki pieniądz już przelały :p
0
Jeśli podkreślę, jeśli to jest prawda że Nasze Gwiazdeczki się obraził bo ktoś raczył podnieść na Nich głos to oznacza że mamy takie szambo że ho ho, już nie tylko w biurach ale w samej szatni, niektórzy mają już takie ego że myślą że mogą robić co chcą, teraz już się nie dziwię dlaczego tak ochoczo bronili Valdka, dobrego Wujka, oj będą potrzebne czystki w szatni dużo świeżej krwi, czas na wymianę pokoleniowa czas najwyższy na zmianę tylko oby nie było za późno.. A tymczasem życzę Wszystkim Cule Miłego dnia ! :)
1
Najgorsze jest to że po takim meczu nawet nie jestem mocno wkur****, człowiek przeczuwal że tak to się może skończyć, zaliczyliśmy taki zjazd sportowy-jakościowy że człowiek nawet się nie dziwi, może tylko ja tak mam, albo się poprostu starzeje, sam nie wiem..
0
@Katalończyk 99 mam dokładnie to samo i sam się zastanawiam co tak na prawdę jest przyczyną
2
Tak chronologicznie.. sytuacja jest jaka jest pod względem kadrowym cały burdel itd itp... wszystko się zaczęło kiedy Real i Atleti obniżyli loty, przez co wygrywalismy La Lige seryjnie (chodzi mi o ostatnie najbliższe przeszlosciowo lata) i wszystkie Nasze niedoskonałości były pudrowane wygrywaniem Ligi, My na prawdę chyba musimy wszystko prze*** w Jednym sezonie żeby były jakieś ostre zmiany nie tylko kadrowe ale też tam u gory
0
Panowie co Waszym zdaniem musi się zmienić w Naszym klubie żeby coś się ruszyło w odpowiednim kierunku? Chodzi o każdy aspekt, nie tylko kadrowy, piszcie w podpunktach jestem ciekaw Waszych opinii (oczywiście realne zmiany)
3
Podziękować gwiazdeczki kibicom A nie spoerd*** do szatni, trochę szacunku
0
Przez słaby Real w ostatnich 2 latach staliśmy się równie słabi, gdybyśmy przepierdzielili 2 ostatnie Mistrzostwa to może by coś zmienilo w Naszym klubie A tak to wszystko było zatuszowane przez te mistrzostwa które nie oszukujmy się... przy tamtym realu i Atleticu nie było żadnym wielkim wyczynem
22
Jak My gówniano wyglądamy pod względem fizycznosci, ku**** takie odnowy biologiczne, poświęcenie tylko pilce nożnej, regenerację suplementacja odpoczynku wystarczająco A Oni ku*** nie oddychaja, ja się pytam jak ??
0
Panowie 1 połowa też nie była jakaś mega w Naszym wykonaniu, były pojedyncze zrywy i tyle, większa część spotkania jeden biega reszta się przygląda, w 2 połowie Real ostro przycisnal i sobie z tym zwyczajnie nie radzimy, graliśmy bezjajwcznie w 1 połowie A w drugiej ciut bardziej i tyle
0
Nie strzelamy dzisiaj, to jest taki dzień że nie.idzie nam i dodatkowo jak będziemy coś mieli to apierdzielimy
2
Gdyby nie interwencja pique to by nie wpadło xD
0
Jak on nie podszedł do Niego to nie mam pytan
0
Co Andrzej dzisiaj broni
0
Jesteśmy bezjajeczni
2
Dziwny mecz, niby mieliśmy swoje sytuacje, początkowo real cisnal, potem Real oddał inicjatywę, a My i tak jakoś tak bezjajecznie bez stylu, tak jakby każdy grał na swój rachunek osobisty tak pojedynczo, kilka zrywow A potem 9ciu stoi A jeden biega, na prawdę na prawdę to jest dziwne, niby źle nie jest A jednak jest coś co nie przekonuje do konca
6
Jakim My jesteśmy teraz stylowo dziwnym klubem, niby czasami biegają po czym nic nie robią i patrzą jak ktoś coś sam probuje
0
Real Wrzutka Madryt
0
@barteq teraz Leo na yerbe zaprosi
0
Fati na 2 połowę za vidala
0
@Hushovt dość ciężka piłka byla
5
@Barwindg wszystko byle nie zdrowo
3
To jest dziadostwo, jakby to Kraft skoczył to noty po 99 by dostał, niestety jest syf z tym ocenianiem
1
Czerwony Ramos hahhah
3
Weźmy kredyt na tego Rudego Kota co to jest za Pantera !
1
@Kuczek A My skrzydełka