0

@kamilo0066 1 kolejce po przerwie z powodu pandemii***

1

Tak obserwuje konto Liga Dzbanów na fejsie i te akcje w 1 kolejce ukazane w Naszej Galaktycznej Lidze to jest POEZJA ;D i jeszcze za gramanicą to oglądają Ci to muszą lać że śmiechu xD

2

@Tom98 to mam rozumieć że nie oglądasz spotkań LM ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Przemo91 coś obilo mi się o uszy że ktoś z partii Podatki i Składki miał pomysł żeby dac "wynagrodzenie" dla bezrobotnych o wartości wyższej niż najniższa krajowa :D to byłby kur*** dopiero absurd xd

0

@PatrykBarcelona Arki gdynia

0

@dasouzar11 może tego nie rozumiem ale akceptuje Twoja opinie i na tym zakończymy :P

9

@Zoker prawda jest taka że w drugiej turze trzeba głosować na obojętnie kogo tylko nie na Dude

0

@tristan87 uczciwie na ten moment bo by się pozjadali

2

@Ratamahatta Bosak mało co ma wspólnego z wolnym rynkiem i wolnością gospodarczą

5

Komentarz usunięty

3

@ryzy21 gratulacje Stary !! M
i za 6 tygodni syn się urodzi i także będzie to Moje pierwsze dziecko :)

1

@Ramos9248 więcej się wleje na imprezie

0

@Walker żółtek był europoslem z partii Korwin, ogólnie bardzo spoko gościu

0

Andrzej- zróbmy sobie fote wrzucmy to na fejsa...

1

Żółtek ojciec Naszej Polityki

1

Wybór na prezydenta nr 1

Andrzej Podatek Duda

Pozdrawiam

0

@Bobo25 to jest tylko mniejsze zło:) żadna rozdawnictwo nie jest dobre bo ludzie przestają być kreatywni i przestają myśleć:)

5

Złożyłem 31 projektów ustaw - niewiele mniej podpisałem podatków ale jeba* to, to nie jest ważne!:D

4

Panowie A co myślicie o 1000+ dla kazdego kto pracuje ? Toć Nasz tępy lud by się rzucił na to że o ja pierd****

5

Bosak więcej konkretów tym dziadziom przed telewizorkiem A nie mów o Andrzejku bo Grażki się wkur***** niepotrzebnie ;P

6

Powinno być pytanie jak wrócić do normalności po ponad 30stu lat dojenia Polaków przez wspaniałomyślny rząd pisowski peowski i tak dalej i tak dalej

0

@KorNick wiadoma sprawa ;D

0

Żółtek ma rację że to i tak by padło :P

11

Andrzej ; 'chce żeby Polacy mogli się bogacic' i jeeeeb podpisze kolejne 30 podatków ;D

1

@kamilop najlepszy w czym ? :D

5

Andrzej RZYM - Pięknie to przygotowali stare baby będą głosować:D

4

@Hiacynk ehh pedrito, i to pokolenie Hiszpanów u Nas...

0

@barcafan9512 ja czekam na Jarka Kaczyńskiego

2

@Mns21 tylko problem jest w tym że jest więcej głupich niż mądrych i masz coś takiego jak beton PoPiS..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?