haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 1 kolejce po przerwie z powodu pandemii***
1
Tak obserwuje konto Liga Dzbanów na fejsie i te akcje w 1 kolejce ukazane w Naszej Galaktycznej Lidze to jest POEZJA ;D i jeszcze za gramanicą to oglądają Ci to muszą lać że śmiechu xD
2
@Tom98 to mam rozumieć że nie oglądasz spotkań LM ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Przemo91 coś obilo mi się o uszy że ktoś z partii Podatki i Składki miał pomysł żeby dac "wynagrodzenie" dla bezrobotnych o wartości wyższej niż najniższa krajowa :D to byłby kur*** dopiero absurd xd
0
@PatrykBarcelona Arki gdynia
0
@dasouzar11 może tego nie rozumiem ale akceptuje Twoja opinie i na tym zakończymy :P
9
@Zoker prawda jest taka że w drugiej turze trzeba głosować na obojętnie kogo tylko nie na Dude
0
@tristan87 uczciwie na ten moment bo by się pozjadali
2
@Ratamahatta Bosak mało co ma wspólnego z wolnym rynkiem i wolnością gospodarczą
5
Komentarz usunięty
3
@ryzy21 gratulacje Stary !! M
i za 6 tygodni syn się urodzi i także będzie to Moje pierwsze dziecko :)
1
@Ramos9248 więcej się wleje na imprezie
0
@Walker żółtek był europoslem z partii Korwin, ogólnie bardzo spoko gościu
0
Andrzej- zróbmy sobie fote wrzucmy to na fejsa...
1
Żółtek ojciec Naszej Polityki
1
Wybór na prezydenta nr 1
Andrzej Podatek Duda
Pozdrawiam
0
@Bobo25 to jest tylko mniejsze zło:) żadna rozdawnictwo nie jest dobre bo ludzie przestają być kreatywni i przestają myśleć:)
5
Złożyłem 31 projektów ustaw - niewiele mniej podpisałem podatków ale jeba* to, to nie jest ważne!:D
4
Panowie A co myślicie o 1000+ dla kazdego kto pracuje ? Toć Nasz tępy lud by się rzucił na to że o ja pierd****
5
Bosak więcej konkretów tym dziadziom przed telewizorkiem A nie mów o Andrzejku bo Grażki się wkur***** niepotrzebnie ;P
6
Powinno być pytanie jak wrócić do normalności po ponad 30stu lat dojenia Polaków przez wspaniałomyślny rząd pisowski peowski i tak dalej i tak dalej
0
@KorNick wiadoma sprawa ;D
0
Żółtek ma rację że to i tak by padło :P
11
Andrzej ; 'chce żeby Polacy mogli się bogacic' i jeeeeb podpisze kolejne 30 podatków ;D
1
@kamilop najlepszy w czym ? :D
5
Andrzej RZYM - Pięknie to przygotowali stare baby będą głosować:D
4
@Hiacynk ehh pedrito, i to pokolenie Hiszpanów u Nas...
0
@barcafan9512 ja czekam na Jarka Kaczyńskiego
2
@Mns21 tylko problem jest w tym że jest więcej głupich niż mądrych i masz coś takiego jak beton PoPiS..