1

Możemy się cieszyć ale się nie nabijać, my Mamy jutro ciężki mecz, wielka niewiadoma, troszkę pokory Panowie i do przodu

4

Ramos znaczy dla Realu niewiele mniej jak Messi dla Barcy

1

Ale że nic o PP nie napisali ?????

0

@Hushovt Mordeczko pytanko, orientujesz się coś w tematach audiobooka ? Bo planuje właśnie władcę pierscinia bo jestem w trasiedluzsze odcinki A jestem w tym temacie zielony, i nie wiem co gdzie jak i jaki lektor najlepiej

2

@malyras podbijam

0

POCAŁUNEK ŚMIERCI

0

Vrdoljakkkkkkkkk

0

No długo to trwało zadziwiająco, Panowie wrócili już na tory ekstraklasy

0

@Kidd to nie Ich wina że za PP dostaje się eliminacje w pucharach xd

0

Lechijko jazda z zy...

1

@VamosRakieta u Nas to już kręcenie rogala

2

W PP od razu karne powinny być:D dobre 90 minut, karne, dobre wrażenie, dobre tempo A tak to męczą bułe 30 minut xd

0

Z jednej strony każdy chce wygrać PP z drugiej strony Puchary w których się odpada id razu na początku:D

1

Finał przed duże F !

1

Docenia się coś dopiero wtedy kiedy się stracilo #Erniwracaj

0

FrankI KONIECZNIE od przyszłego sezonu na DM i pierwsze skrzypce

0

Nie ma nic bolesniejszego niż oglądanie fety największego rywala

0

WSTYD, Po prostu wstyd

2

Ale casemiro daje te dlugie piłeczki, brakuje u Nas tego

0

@FCBMati10 zawodnik Villarealu TAKZE wbiegł za szybko w pole karne

4

Ludzie ogarnijcie się, KARNY SLUSZNIE POWTORZONY AMEN, skończmy tą polemikę z sędziowanie, graliśmy cały sezon gowno i nie zasłużyliśmy na majstra, czas myśleć o nowym sezonie o możliwych zmianach i skupieniu się na LM

0

Tak by Real dzisiaj stracił punkty i przegrał w ostatni spotkaniu A my dzisiaj bez 3 pkt ...:D co z za piękny scenariusz byłby:D

1

@Djzordon nie korupcja tylko denna Nasza gra, przegrywać to trzeba z honorem

0

@Barcaa12 jak tu zmotywować ludzi którzy wykonują najpiękniejszy zawód świata za grube miliony... ehh szkoda gadać:)

0

@barcelonaLM jedyna szansa to slabe wyniki sportowe żeby coś się zmieniło tak u góry, przykre to ale prawdziwe, musimy dostać w du** żeby było możliwie lepiej..

2

Szczerze mówiąc ogromną krzywdą było by dla Nas gdybyśmy jakim cudem wygrali teraz ligę, może jak przewalimy ligę i gdybyśmy odpali z z Napoli będzie ogień w klubie i może w końcu byłby porządek? (Wiem że jako kibic muszę wierzyć i niezyczyc źle) ale moim zdaniem te wygrywane Ligi w ostatnich latach troszkę Nas pokrzywdzily, zakamuflowały wszystkie niedoskonałości

0

o Panie ban minął za to że napisalem "Ruch ośmiu gwiazd" Pozdrawiam Szanownych Moderatorów za uczciwą i jakże rzetelną pracę ! :))

0

@JohnBarça po pierwszych spotkaniach z Tobą i LFC też miał być awans.

5

kto trzaska w niedzielę Panowie ?:D

1

@Messibestplayerintheworld szczerze mowiac dla Nas chyba lepiej ze bedzie jeden mecz w danej fazie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?