haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Możemy się cieszyć ale się nie nabijać, my Mamy jutro ciężki mecz, wielka niewiadoma, troszkę pokory Panowie i do przodu
4
Ramos znaczy dla Realu niewiele mniej jak Messi dla Barcy
1
Ale że nic o PP nie napisali ?????
0
@Hushovt Mordeczko pytanko, orientujesz się coś w tematach audiobooka ? Bo planuje właśnie władcę pierscinia bo jestem w trasiedluzsze odcinki A jestem w tym temacie zielony, i nie wiem co gdzie jak i jaki lektor najlepiej
2
@malyras podbijam
0
POCAŁUNEK ŚMIERCI
0
Vrdoljakkkkkkkkk
0
No długo to trwało zadziwiająco, Panowie wrócili już na tory ekstraklasy
0
@Kidd to nie Ich wina że za PP dostaje się eliminacje w pucharach xd
0
Lechijko jazda z zy...
1
@VamosRakieta u Nas to już kręcenie rogala
2
W PP od razu karne powinny być:D dobre 90 minut, karne, dobre wrażenie, dobre tempo A tak to męczą bułe 30 minut xd
0
Z jednej strony każdy chce wygrać PP z drugiej strony Puchary w których się odpada id razu na początku:D
1
Finał przed duże F !
1
Docenia się coś dopiero wtedy kiedy się stracilo #Erniwracaj
0
FrankI KONIECZNIE od przyszłego sezonu na DM i pierwsze skrzypce
0
Nie ma nic bolesniejszego niż oglądanie fety największego rywala
0
WSTYD, Po prostu wstyd
2
Ale casemiro daje te dlugie piłeczki, brakuje u Nas tego
0
@FCBMati10 zawodnik Villarealu TAKZE wbiegł za szybko w pole karne
4
Ludzie ogarnijcie się, KARNY SLUSZNIE POWTORZONY AMEN, skończmy tą polemikę z sędziowanie, graliśmy cały sezon gowno i nie zasłużyliśmy na majstra, czas myśleć o nowym sezonie o możliwych zmianach i skupieniu się na LM
0
Tak by Real dzisiaj stracił punkty i przegrał w ostatni spotkaniu A my dzisiaj bez 3 pkt ...:D co z za piękny scenariusz byłby:D
1
@Djzordon nie korupcja tylko denna Nasza gra, przegrywać to trzeba z honorem
0
@Barcaa12 jak tu zmotywować ludzi którzy wykonują najpiękniejszy zawód świata za grube miliony... ehh szkoda gadać:)
0
@barcelonaLM jedyna szansa to slabe wyniki sportowe żeby coś się zmieniło tak u góry, przykre to ale prawdziwe, musimy dostać w du** żeby było możliwie lepiej..
2
Szczerze mówiąc ogromną krzywdą było by dla Nas gdybyśmy jakim cudem wygrali teraz ligę, może jak przewalimy ligę i gdybyśmy odpali z z Napoli będzie ogień w klubie i może w końcu byłby porządek? (Wiem że jako kibic muszę wierzyć i niezyczyc źle) ale moim zdaniem te wygrywane Ligi w ostatnich latach troszkę Nas pokrzywdzily, zakamuflowały wszystkie niedoskonałości
0
o Panie ban minął za to że napisalem "Ruch ośmiu gwiazd" Pozdrawiam Szanownych Moderatorów za uczciwą i jakże rzetelną pracę ! :))
0
@JohnBarça po pierwszych spotkaniach z Tobą i LFC też miał być awans.
5
kto trzaska w niedzielę Panowie ?:D
1
@Messibestplayerintheworld szczerze mowiac dla Nas chyba lepiej ze bedzie jeden mecz w danej fazie :)