2

Jazda z ku**** Barcelono !!!

0

Cholerka drugi Vini :D

0

Kurde Panowie w koncu piekna gra !!!!!! Ja nie żądam awansu, ale tak8ej gry do k9nca

0

Panowie ponawiam prosbe, nie mapalac sie na remontade, cieszmy sie ze gramy teraz TAK, najwazniejsze zachowac morale na La Lige

0

Po sezonie Cou i Gryzak obowiazkowo na sprzedaz

2

Panowie Wy sie podpalacie na Remontade, a trzeba chwalic i siw cieszyc ze narazie tak to wyglada to dobry prognostyk na La Lige

0

Brakuje dembele.jednego, zeby nie napiwrdzielal kazdej pily z calej sily

1

Kupilismy grajka za ponad 100mln do podawania do najblizszego

0

Messi wolny brama, robcie screeny

0

Dlaczego zaden trwner nie zostawial busiego po treningu zeby nauczyl.sie strzelac za 16stki ?

0

Kto taką strate dal ?

0

Panowie z ambicją i bez kompromitacji !!!

6

Ja nie chce tylko kompromitacji, najwazniejsze zeby morale byly na wysokim poziomie po rewanżu, nie moze byc miejsca wynik typu 3-0 dla Paryza, to bardzo wazne dla Nas przed finalami w La Lidze, nie napalam sie na remontade, chce tylko zobaczyc walczacy zespol bez spuszczania glowy na dol, jeszcze raz podkresle do znudzenia- morale teraz dla Nas sa najbardziej istotne

0

Porto ladnie od początku, zapowiada sie meczycho otwarta gra czyli to co Kochamy

0

Nie wiem czy było, nie wiem czy to potwierdzone info, ale cus mi sie gdzies przewinelo ze grupa kibicow psg odpalila race na tle transparentu obrazajace Shakire i to tak dosc dosc NIBY

6

Hahahahahahahahaha Atleri Real dziekujemy xDDD

3

Nie woerze !!!! ZDD

0

Dobra trudno... dawać biali...

0

Ehh to jedno z tych spotkan kiedy chcesz zeby Real.dostal ostry wp***** ale rozum mowi Tobie x2

1

El Pistolero ! Jak nie mamy zdobyc Mistrza niech Atleti zdobedzie

4

Piknie Łks ale brama :D

3

Jak myślicie, moze byc po tym sezonie taki trend ze Barcelona stanie się atrakcyjną opcją dla Mlodych zawodnikow ?

0

Pytanko Panowie, czy jest ktos w stanie opisac na czym polega jak dziala dekoder ze systemem enigma 2? Widziałem ze Moj ziomek ma taki, ma z 2000 kanalow i nic mi nie chce ppwiedziec, a jak sie pytsm jaki pakoet ma wykupiony i za ile to milczy

7

@Arnold1234 nie ma takiej opcji

4

Pedri,Fati,Moriba,araujo,Mingueza, jest jeszcze Puć, cholerka mamy zdolną tą młodzież, w kryzysie finansowym takie perełki - jest nadzieja

4

Pedri to jest Nasza perełka

0

Gdzie tam byl faul ??

0

Dembus ma cos z Suareza,

0

Dembus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

@barteggg08 serio? Co chwile dochodzimy do dogodnej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?