haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jazda z ku**** Barcelono !!!
0
Cholerka drugi Vini :D
0
Kurde Panowie w koncu piekna gra !!!!!! Ja nie żądam awansu, ale tak8ej gry do k9nca
0
Panowie ponawiam prosbe, nie mapalac sie na remontade, cieszmy sie ze gramy teraz TAK, najwazniejsze zachowac morale na La Lige
0
Po sezonie Cou i Gryzak obowiazkowo na sprzedaz
2
Panowie Wy sie podpalacie na Remontade, a trzeba chwalic i siw cieszyc ze narazie tak to wyglada to dobry prognostyk na La Lige
0
Brakuje dembele.jednego, zeby nie napiwrdzielal kazdej pily z calej sily
1
Kupilismy grajka za ponad 100mln do podawania do najblizszego
0
Messi wolny brama, robcie screeny
0
Dlaczego zaden trwner nie zostawial busiego po treningu zeby nauczyl.sie strzelac za 16stki ?
0
Kto taką strate dal ?
0
Panowie z ambicją i bez kompromitacji !!!
6
Ja nie chce tylko kompromitacji, najwazniejsze zeby morale byly na wysokim poziomie po rewanżu, nie moze byc miejsca wynik typu 3-0 dla Paryza, to bardzo wazne dla Nas przed finalami w La Lidze, nie napalam sie na remontade, chce tylko zobaczyc walczacy zespol bez spuszczania glowy na dol, jeszcze raz podkresle do znudzenia- morale teraz dla Nas sa najbardziej istotne
0
Porto ladnie od początku, zapowiada sie meczycho otwarta gra czyli to co Kochamy
0
Nie wiem czy było, nie wiem czy to potwierdzone info, ale cus mi sie gdzies przewinelo ze grupa kibicow psg odpalila race na tle transparentu obrazajace Shakire i to tak dosc dosc NIBY
6
Hahahahahahahahaha Atleri Real dziekujemy xDDD
3
Nie woerze !!!! ZDD
0
Dobra trudno... dawać biali...
0
Ehh to jedno z tych spotkan kiedy chcesz zeby Real.dostal ostry wp***** ale rozum mowi Tobie x2
1
El Pistolero ! Jak nie mamy zdobyc Mistrza niech Atleti zdobedzie
4
Piknie Łks ale brama :D
3
Jak myślicie, moze byc po tym sezonie taki trend ze Barcelona stanie się atrakcyjną opcją dla Mlodych zawodnikow ?
0
Pytanko Panowie, czy jest ktos w stanie opisac na czym polega jak dziala dekoder ze systemem enigma 2? Widziałem ze Moj ziomek ma taki, ma z 2000 kanalow i nic mi nie chce ppwiedziec, a jak sie pytsm jaki pakoet ma wykupiony i za ile to milczy
7
@Arnold1234 nie ma takiej opcji
4
Pedri,Fati,Moriba,araujo,Mingueza, jest jeszcze Puć, cholerka mamy zdolną tą młodzież, w kryzysie finansowym takie perełki - jest nadzieja
4
Pedri to jest Nasza perełka
0
Gdzie tam byl faul ??
0
Dembus ma cos z Suareza,
0
Dembus !!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
@barteggg08 serio? Co chwile dochodzimy do dogodnej sytuacji