haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może wejdzie w buty Messiego jak Messi w buty Roniego?
0
@Hushovt a powiedz mi Stary, jak chcialbym przysiasc do ksiazek to co sie dzialo przed druzyna pierscienia, to chronologicznie po kolei jak to tam wyglada ?
0
Jakis link na tel pw ?
0
@Fenelon i bardzo dobrze, wolałbym starą obsadę trzy osobową, nie mam nic do Kowala ale On poziom tego programu zaniza, nie potrafi sie skladnie wypowiadac i zabiera bardzo duzo czasu na mównicy
1
Ja powiem tak, czas Suareza u Nas dobiegł końca( to byl odpowiedni czas- mimo ze gwarantowalby sporo bramek w sezonie- ale te odejscia zapoczatkuja ze starsi beda odchodzic- jak takei nazwisko odeszło to nie bedzie kontrowersyjnie jak teraz bedzie czas na busiego i kilku innych, niech pokaze to co Najlepsze u Niego w Atleti, drug beczka- odszedł w beznadziejny sposob (mowa o zarządzie) i tu jest najwiekszy Ból, Panowie Luis zyje ma sie dobrze mozemy jeszcze go ogladac, fakt w innych barwach ale to ten sam Luis pamiętajcie ! :)
0
Szczerze mówiąc Moim zdaniem na dzien dzisiejszy, Real.jest w takiej samej dupie jak My, jedynie gorzej minimalnie My, bo Bartuś,
2
A pomyśleć ile Schalke by przegrywalo gdyby hajton gral
0
@elmayakos a dlaczego nie jest dobre ?
25
Ogolnie jozwiak ma takie ruchy nie 'polskie' na boisku, tez macie takie wrazenie ?
2
Wszystko ladnie pieknie NIBY.... a o wzmocnieniu PO ani widu ani nic... powtorze, bez dobrych, jeszcze raz powtorze, nie jestem teraz wymagajacy w tym momencie, bez 'dobrych' bocznych obroncow bedzie ciezko w kolejnych rozgrywkach... semedo i rOberto to PRZECIĘTNOŚC, PRZECIĘTNOŚC PRZED DUZE P, Alba sam na lewej calego sezonu tez nie da rady, to nie te lata... kazda topowa druzyna ma zajebistych bocznych
3
@Encore będzie wpie****
6
Ivan wielkie dzięki, nie raz nie dwa zaskoczył kiedy był wypychany niechciany i przez wąską kadre musial zagrac kilka spotkan od poczatku i się wyróżniał, nie brakło nigdy u Niego profesjonalizmu, Powodzonka !
2
Nie dość że poziom spotkanioa to dno przez duże D, to komentator dupa przez jeszcze większe D, tak jak minus i minus daje plus, tak tutaj to jest ozesz ja pierdziele
0
Czas na nowy rozdział, miała być rewolta i będzie rewolta przez duże R, teraz wypierdzielic Bartka i spółke i można zaczynać nowy projekt, ciężko sobie wyobrazić obecnie Barce bez Messiego, ale kiedyś Messiego nie było a Nasza Duma Katalonii istniała, teraz nie będzie inaczej, czas na zmiany, czas na NOWOŚć
1
@kordyl1010 trzeba przebidować, aż takiej rewolty w jednym okienku raczej bym nie zrobił, można pomyśleć w nastepnym półroczu o wywaleniu kolejnych 1-2,
0
Busi może zostać ale tylko i wyłącznie na ławe i do rotacji ze słabszymi rywalami, nie damy rady przy obecnej ekonomii wypieprzyc 2/3 składu i wymienić, jak odejdzie Vidal Rakieta Suarez i Umtiti to i tak będzie sukces i jeden kroczek ku normalności, z każdym okienkiem wprowadzać czystki wraz ze świeżością
1
@Kuracjusz lepiej już teraz szukać kogoś innego albo griza tam dac
3
Martinez to duposiusiaczek, stanowcze NIE DLA NIEGO !
0
@korzeń1 11stu NAJLEPSZYCH NAJWYBITNIEJSZYCH NAJWSPANIELSZYCH z Ekstraklasy !
6
Jeśli taki Busi chce zostać ? Spoko- ale Panie, jesteś na ławce, Twoja rola diametralnie się zmienia w drużynie, i wchodzisz na ostatnie 15 minut żeby uspokoić gre bądź grasz z Eibarami do rotacji, żadnej innej opcji nie widzę dla Niego w drużynie, choć osobiście wolałbym żeby należycie podziękować i pożegnać
1
@Kurkmen teraz powinien być tworzony projekt pod takim względem żeby jak najmniej uzależnić Barce od Messiego, przeciez max pare sezonów i finito będzie
2
Dopóki nie odejdzie cała śmietanka świętych krów to nic się nie zmieni, najważniejsze dla mnie żeby w tym sezonie odszedł Suarez, Busi, Rakitic,VIDAL? a już na pewno przełomem było by odsunięcie Suareza i Busiego - to jest fundament, Alba oczywiście też ale ja bym go jeszcze na jeden sezon zostawił i w między czasie poszukał zastępce i powoli go wprowadzał, Alba jak to Alba ale wiatr na skrzydełku potrafi zrobić i jeszcze jako tako jeden sezon dogra na jakimś poziomie, nie wiele jest Topowych LO do wyjęcia, nie można zrobićwszystkiego na hura że nagle 10 zawodników odejdzie, zmiana pokoleniowa powinna być wprowadzana 2-3 sezonu temu, teraz bylibyśmy juz w sytuacji że młodzi i nowi byli by rozegrani i byli by siłą napędową pierwszej 11stki, cały zarząd zaspał w sen zimowy przez ostatnie lata, niestety to troszke potrwa, trzeba od czegos zaczac, najwazniejsze podkreslam Busi i Suarez - Szacunek za to co zrobiliscie, wiele chwil i wspomnień jest z Wami, ale juz czas się pożegnać
0
I co się rzucilo w oczy ? Reakcje flicka na ławce A setiena, Bayern wygrywa 4-1 A flick krzyczy doradza, żyje, a setien cichutko jakby co nie było, tak bezjajecznie
6
Pisze pierwszy raz po porażce... niby człowiek starszy, swoje widzial, przeżył A ta porażka taki cios oddała że człowieka teraz to boli chikernie, żona dzisiaj mówi weź się izchmurz walić to, ale tak się teraz nie da, coś się zaczęło, coś się teraz skończyli, liczę na nowe rozdanie z niwymi ludźmi na pokładzie, jeszcze będzie dobrze Panie i Panowie !
1
Jestem przekonany, wręcz pewny, że ktokolwiek wygra tą edycjęLigiMistrzow to ta wygrana nie będzie w ogóle gloryfikowana i będzie podważanie tej wygranej, a to brak kibiców, a to pojedyncze mecze, i tak dalej i tak dalej, nie ma Moim zdaniem tego prestiżu, kibice tak tego nie czują i na pewno piłkarze też to inaczej przechodzą
7
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale nie czuje tej Ligi Mistrzów jak tej prawdziwej Ligi Mistrzów choć niby to jest Liga Mistrzów, macie tak samo ?
1
Pepuśwracaj do domu, z Nami wygrasz LM
0
No i przynajmniej będzie meczycho A nie piknik, dla mnie bomba
1
'Ciężki szczal' ehhhh Hajton jak Ty coś powiesz...
2
Krysia kładzie na to la*** jak złotej piłki w tym roku nie ma (: