1

Naqet Moj 7 miesieczny Syn sie zastanaeia co tam lata nad stadionem, parodia

2

Puig do pierwszej 11stki, jak nie dzisiaj to Kiedy ?? Ronaldzie Musisz

0

@Jackazz choroba neurologiczna, a co dokladnie to nie wiem

9

Ehhhh jak brakuje komentatorstwa w skokach Pana Włodka Szaranowicza, nie do zastąpienia, Pan Włodek potrafił dodać tej Magii co sprawiało że jeszcze lepiej się to wszystko oglądało, niestety czas nie omija nìkogo

2

Czy ktoś się zgadza z taką teorią że wraz ze spadkiem formy Realu Nasza siła tez zmalała ? Rywalizacja jest bardzo wazna w sporcie, mam takie wrazenie ze od x czasu jest tak, przegralismy ale Real tez przegral.wiec walic to nie ma tragedii

2

Panowe to jest futbol, jak nie wiele pptrzeba zeby klub był jako tako liczący sie we wszystkich rozgrywkach, wystarczy powrot umititiego- oby bez kontki, zdrowy dembuś, messi glodny gry, gryzak zeby ogarnął, powrot Ansu, forma pedriego, PODKRESLAM, nie pompuje balonika, tylko chce pokazac jak smiesznie cienka jest bariera zeby z gruzu mozna sie przeistoczyc w jako taką maszynę do wygrywania

3

W piłce czasami naprawde nie wiele trzeba zeby by TOP, nie mowie ze jestesmy Hegemonem na dzien dzisiejszy, ale.jesli czolowi gracze wrócą do formy, ansu wroci i mie bedzie kontuzji to moze sie WSZYSTKO WYDARZYC, zabawne jest to jak niewielka w futbolu jest ta 'bariera'mozesz grac piach pol sezonu a pozniej mozesz byc TOP, nie mowie ze z Nami tak bedzie, ale juz nie takie sytuacje sie dzialy

0

@RomanHoffer ahmmmm, czyli lepiej wygrac jeden konkurs 50cioma punktami nad drugim anizeli np 6 konkursow o 2 pkt ?:D (nie chodzi mi o tcs)

0

Panowie jak myslicie, gdyby przyszlo do Nas top 3 pomocników to Messi dałby się przyspawać całkowicie w ofensywie czy nawyk schodzenia do srodka i branie sie za rozgrywanie jedt juz nabyte do takiego stopnia ze juz ciężko sie tego wyzbyc ?

1

Prawda jest taka ze Geigerowi tak do konca ta skocznia nie lezy, do tego didac specyfike tej skoczni-mega wplyw wiatru i stalo sie co sie stalo, wieksza niespodzianka ze Norweg sobie nie poradzil

1

Trzeba sobie ppwiedziec, Koeman na dzien dzisiejszy niczego nie wniosl do Naszego zespolu, trzeba poczekac na nowe rozdanie w zarządzie, ten sezon jako sezon przejsciowy- początek zmian, zachowac mieksce w lidze dające LM i myslec juz o przyszloaci na kolejne sezony

1

To jest dopiero destrukcja Klubu tak na jebud :D

2

Messi sobie patrzy i mysli, co ja tu robie ?

0

@Zip ja dlatego już chomikow nie kupuje od dzieciaka, ledwo co sie przywiązesz w jakis sposob tak juz kaput

0

Oni nas w ch**** nie robią, zebysmy sie nie zalamywali śmigają mottem ze co mecz zawsze moze.byc gorzej i tym mamy sie pocieszac :D

0

Z kim grasz... przystosowujesz sie do tskiego poziomu

0

Tak Bartek, to co wszystko ogladamy co widzimy, z czym się mierzymy, to jest WSZYSTKO WINA TWOICH RZADOW, WYBOROW, NIEUDOLNYCH WSPOLPRACOWNIKOW

0

Panowie tak szczerze... kto Waszym zdaniem ale tak szczerze kto gralby z tego skladu w pierwszym skladzie np 6 lat temu ?

1

Longle :D jak w obronie kupa tak w ataku gowno :D

0

Radziłbym wszystkim co sie denerwują uswiadomic sobie W KONCU ze nie mamy takich graczy jak pare lat wczesniej, 2/3 skladu Naszego co najwyzej kiedys bylo by na ławie i nie dyskredytuje Naszych graczy, mają takei umiejetnosci a nie inne, poproatu mamy taką.kadrę a najbardziej wartoaciowi pilkarze jeszcze sa kontuzjowani, mielismy baranow przy stołkach i teraz są tego efekty, popadlismy w solidną przeciętność

3

Ta Barca nie ma tego czegoś co miała kiedyś, moze powiedzmy sobie wprost, my maamy oczekiwania ze kazde spotkanie to 3 pkt, ale nie zapominajmy ze wczesniej mielismy prawie na kazdej pozycji topowych zawodnikow, teraz tego nie ma, tal to juz jest, kazdy klub to przechodził badz bedzie przechodzil, zawsze jakis kryzys się wkradnie, u Nas instytucyjny ktory sie przelozyl na strikte sportowy, musimy przetrwac ten czas, na pewno nie jest to lekkie jesli sobie pomyslimy ze na Lige czy Lige Mistrzow nie mamy najmniejszych szans, taka jest nieztety sytuacja

5

@badej60 niestety u Nas nie ma na kogo glosowac, konfa to nie ma nic wspolnego z wolnością nad czym ubolewam bo tak jak mowie, nie ma.na kogo na ten moment glosowac niestety

1

@kacperek2005letsgo może wizerunkowo w oczach Kuba jest wyżej u ludzi, sportowo może nie musi czyścić butów, ale odstaje i to sportowo- chodzi mi o najwyższą forme

0

@Damian11 w jaki sposób Lewy jest pyszny ? :)

1

@FCMichalo poczatek sezonu i rotacja? Rotacja się włącza jak jest już LM i granie co kilka dni, najważniejsze są 3 pkt w każdym meczu Full skladem

0

@Damian11 nie trawisz od dawna czy od momentu jak jest Lewy i wszędzie rzekomo mówi się o Bayernie i Robercie ? :)

2

Gdyby każdy się tak prowadził jak Maszyna i Lewy to kariery niektórych top graczy wydluzyly się o ładnych pare lat, ale tylko mega ambitni wytrzymają z taką dyscypliną prowadzenia się, umówmy to jest cholernie ciężkie i nie dziwię się że jest mało takich ideałów pod tym wzgledem

0

W koncu u Nas ktos na lawce co jest wkur**** i sie rusza non stop a nie tylko kucanie i dziwne miny

5

Kowal chyba po tym wszystkim się cyka la liga bonity xD

1

Kowal 'jeśli ktoś Da 160 mln, 160MLN , nie zastanawiać się i sprzedawać póki można'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?