haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A moze Nasi sie ogarna w tym sezonie i powalczą o LM ?
0
Panowie widzicie moze jeszcze jakis cien szansy ze ' a moze jednak Cou pogra jeszcze cos u Nas'czy to juz zdecydowanie Koniec ? Albo inaczej kto musialby Nas opuscic zeby bylo miejsce dla Cou?
3
@NeroTFP jak Bayern wygra LM to zlota pilka w zasiegu :)
2
@Elnuum ja nie popieran ani Pisu ani Po, jestem bardziej za wolnością gospodarczą i wszystko związane z tym w okol, i pojde glosowac na Traska ze wzgledu tylko takiego ze nie jsst dobrze kiedy rzad ma prezydenta i sejm a juz w ogole jesli chodzi o PiS bo niedaj Boze znowu jakis socjal wymysla i juz do konca rozwala gospodarke Nasza, ja mysle o przyszlosci Moich dzieci i wnukow i nie chce zeby Oni musieli cierpiec przez baraniw ktorzy chca sobie kupic glosy przez chore socjale
1
@nvidd wlasnie chodzi o to zeby nie roznawiac o waznych sprawach
4
@donleo12 moze tak specjalnie jest mowione w celu szybszego wywalenia Bartka :)
2
@damiano996 technologia idzie do przodu a ludzie sami w sobie do tylu, niedlugo Nasz rzad utwierdzi ludzi w tym ze 2 × 1 roqne jest 3 , i w szkole to wprowadzą bo tak ktos mowi i ludzie w to uwierzą, ludziom brak jakiejkolwiek wiedzy na daną sprawe, nie znaja sie na ekonomi, na imnych plaszczyznach polityki,
0
Panowie nie ogladalem ani nie czytalem.. Biali wczoraj jak to wyglądalo ? Byla szansa na getafe ?
0
@BarcaInfo ehh te siostry.. nikt nie ma Braci ???
0
Panowie gdybac.. gdyby Nasza pomoc w tym sezonie od początku wyglądała tak ; puig de jong Artur, i by się zgrywali razem, było by lepiej? Była by ta jakość po rozegraniu wielu spotkań ze sobą? Jakie jest Wasze zdanie ?
0
@PopekMonster dokladnie tak :D wiedząc ze i tak nie pojde w tym kierunku zaoszczedzilem dwie trzy godzinki :D
0
@COU_11 Panie ja dostalem 3 dni przed praktycznym gotowca na maila od nauczycielki pewnej, wszyscy sie wykuli tylko nie ja, szkoda bylo czasu, i co sie stalo ?:D ja nie zdalem reszta 30 osob zdala i tylko 1 osoba w to poszla :) a tak w ogole to graty !:)
0
Panowie jestem Januszem w tym temacie, audiobooki
Zawsze jade do roboty i wracam okolo 1.5h w jedną strone, to daje 3h dziennie, itak wpadlem na genialny pomysl zeby cos posluchac sobie :D ktos cos poleca ? Jak to wyglada gdzies sie kupuje i tak dalej, jaiis programi wtedy kazde audio kosztuje oddzielnie ? Cena nie gra roli, czekam na polecenia i objasnienie dziekowa z gory :)
2
Okej.. tamten powtorzony karny sluszny badz co badz, ale co jesli teraz z rzutu roznego Atleti by strzelilo ? Sedzia by puscil czy bylby var ? Nie rozumiem siedza na varze, maja szybką powtorke, to jest kwestia 10 sekund informacji ze costa zagral ręką bo jak slusznie powiedzial komentator 'kazda reka w ofrnsywie to poprostu reka i rzut wolny'
5
Kiedyś wiater robił alves, kiedys wiater robił nejmar, byly jeszcze kiedys inne wiatry, teraz takich wiatrów nie ma
1
@Coutinho007 czyli w sumie prawie nic nie mamy xD
0
Riki puć za kare na ławke od kolejnego spotkania , nie mozna go przemeczyc jeszcze chlopak sie zestresuje ze gra od pierwszej minuty i taka odpowiddzialnosc...
0
Za kare puć na ławe na kolejne dwa spotkania, info pewne
0
Vidalovi dac lancuch na szyje jinsy koszulke rozowa i wyslac na disco do klubu
0
Panowie skonczcie plakac, sedzia podjąl słuszną decyzje, poprostu jestesmy tylko ostrym cieniem mgly dawnej Barcelony..
2
Nie chce być prymitywny ani zle odebrany wybaczcie..
Ale w Nasza obrone chyba latwiej wejsc niz w prostytutke (nie,nie uzywalem tych swiadczen-strzelam poprostu ze łatwiej)
1
Grubego glowa szybciej leciała niz nóżki
0
Ja nie oceniam transferu, ale sie nie zdziwie jak Pjanic w przyszlym sezonie bedzie najjasniejsza postacia w pomocy
2
Obyś Nam chłopie zamknął Nam usta wszystkim tutaj i na La Rambli :)
3
Ja jestem zdania zeby cos sie w tym klubie zmienilo musimy dostac w pupe w kazdych rozgrywkach, te ostatnie lata wygrywania La Ligi tylko maskowały Nasze niedoskonalosci, mozna stwierdzic taką teze ze kazda la Liga kopala metr w dół :)
8
@MarioVeB! Z drugiej strony bayernowi nie grozi na x lat kataatrofa finansowa a badz co badz csly czas są w czubie, My natomiast wydajemy na prawo i lewo i bez wiekszego rezultatu
1
@Mareeek2050 cos wspanialego :) cale szczecie bylo mi dane byc przy samym porodzie takze wszystko jest super, najwazniejsze ze Zona i Synek zdrowi a w reszte wyrabane :)
149
O 1:05 przyszlo na swiat Moje pierwsze dziecko, dokladniej Syn - Szymon :) Caly i zdrowy, po powrocie oczywiscie od razu pierwszy meczyk w zyciu Barcelony ! :)
1
@marjan_Reall Tylko Barcelona :) ale pozdrówki Kolego ! :)
1
@prokofiew 1:05 wyszedl na świat nowy członek Katalońskiej Rodziny :)