1

A moze Nasi sie ogarna w tym sezonie i powalczą o LM ?

0

Panowie widzicie moze jeszcze jakis cien szansy ze ' a moze jednak Cou pogra jeszcze cos u Nas'czy to juz zdecydowanie Koniec ? Albo inaczej kto musialby Nas opuscic zeby bylo miejsce dla Cou?

3

@NeroTFP jak Bayern wygra LM to zlota pilka w zasiegu :)

2

@Elnuum ja nie popieran ani Pisu ani Po, jestem bardziej za wolnością gospodarczą i wszystko związane z tym w okol, i pojde glosowac na Traska ze wzgledu tylko takiego ze nie jsst dobrze kiedy rzad ma prezydenta i sejm a juz w ogole jesli chodzi o PiS bo niedaj Boze znowu jakis socjal wymysla i juz do konca rozwala gospodarke Nasza, ja mysle o przyszlosci Moich dzieci i wnukow i nie chce zeby Oni musieli cierpiec przez baraniw ktorzy chca sobie kupic glosy przez chore socjale

1

@nvidd wlasnie chodzi o to zeby nie roznawiac o waznych sprawach

4

@donleo12 moze tak specjalnie jest mowione w celu szybszego wywalenia Bartka :)

2

@damiano996 technologia idzie do przodu a ludzie sami w sobie do tylu, niedlugo Nasz rzad utwierdzi ludzi w tym ze 2 × 1 roqne jest 3 , i w szkole to wprowadzą bo tak ktos mowi i ludzie w to uwierzą, ludziom brak jakiejkolwiek wiedzy na daną sprawe, nie znaja sie na ekonomi, na imnych plaszczyznach polityki,

0

Panowie nie ogladalem ani nie czytalem.. Biali wczoraj jak to wyglądalo ? Byla szansa na getafe ?

0

@BarcaInfo ehh te siostry.. nikt nie ma Braci ???

0

Panowie gdybac.. gdyby Nasza pomoc w tym sezonie od początku wyglądała tak ; puig de jong Artur, i by się zgrywali razem, było by lepiej? Była by ta jakość po rozegraniu wielu spotkań ze sobą? Jakie jest Wasze zdanie ?

0

@PopekMonster dokladnie tak :D wiedząc ze i tak nie pojde w tym kierunku zaoszczedzilem dwie trzy godzinki :D

0

@COU_11 Panie ja dostalem 3 dni przed praktycznym gotowca na maila od nauczycielki pewnej, wszyscy sie wykuli tylko nie ja, szkoda bylo czasu, i co sie stalo ?:D ja nie zdalem reszta 30 osob zdala i tylko 1 osoba w to poszla :) a tak w ogole to graty !:)

0

Panowie jestem Januszem w tym temacie, audiobooki
Zawsze jade do roboty i wracam okolo 1.5h w jedną strone, to daje 3h dziennie, itak wpadlem na genialny pomysl zeby cos posluchac sobie :D ktos cos poleca ? Jak to wyglada gdzies sie kupuje i tak dalej, jaiis programi wtedy kazde audio kosztuje oddzielnie ? Cena nie gra roli, czekam na polecenia i objasnienie dziekowa z gory :)

2

Okej.. tamten powtorzony karny sluszny badz co badz, ale co jesli teraz z rzutu roznego Atleti by strzelilo ? Sedzia by puscil czy bylby var ? Nie rozumiem siedza na varze, maja szybką powtorke, to jest kwestia 10 sekund informacji ze costa zagral ręką bo jak slusznie powiedzial komentator 'kazda reka w ofrnsywie to poprostu reka i rzut wolny'

5

Kiedyś wiater robił alves, kiedys wiater robił nejmar, byly jeszcze kiedys inne wiatry, teraz takich wiatrów nie ma

1

@Coutinho007 czyli w sumie prawie nic nie mamy xD

0

Riki puć za kare na ławke od kolejnego spotkania , nie mozna go przemeczyc jeszcze chlopak sie zestresuje ze gra od pierwszej minuty i taka odpowiddzialnosc...

0

Za kare puć na ławe na kolejne dwa spotkania, info pewne

0

Vidalovi dac lancuch na szyje jinsy koszulke rozowa i wyslac na disco do klubu

0

Panowie skonczcie plakac, sedzia podjąl słuszną decyzje, poprostu jestesmy tylko ostrym cieniem mgly dawnej Barcelony..

2

Nie chce być prymitywny ani zle odebrany wybaczcie..
Ale w Nasza obrone chyba latwiej wejsc niz w prostytutke (nie,nie uzywalem tych swiadczen-strzelam poprostu ze łatwiej)

1

Grubego glowa szybciej leciała niz nóżki

0

Ja nie oceniam transferu, ale sie nie zdziwie jak Pjanic w przyszlym sezonie bedzie najjasniejsza postacia w pomocy

2

Obyś Nam chłopie zamknął Nam usta wszystkim tutaj i na La Rambli :)

3

Ja jestem zdania zeby cos sie w tym klubie zmienilo musimy dostac w pupe w kazdych rozgrywkach, te ostatnie lata wygrywania La Ligi tylko maskowały Nasze niedoskonalosci, mozna stwierdzic taką teze ze kazda la Liga kopala metr w dół :)

8

@MarioVeB! Z drugiej strony bayernowi nie grozi na x lat kataatrofa finansowa a badz co badz csly czas są w czubie, My natomiast wydajemy na prawo i lewo i bez wiekszego rezultatu

1

@Mareeek2050 cos wspanialego :) cale szczecie bylo mi dane byc przy samym porodzie takze wszystko jest super, najwazniejsze ze Zona i Synek zdrowi a w reszte wyrabane :)

149

O 1:05 przyszlo na swiat Moje pierwsze dziecko, dokladniej Syn - Szymon :) Caly i zdrowy, po powrocie oczywiscie od razu pierwszy meczyk w zyciu Barcelony ! :)

1

@marjan_Reall Tylko Barcelona :) ale pozdrówki Kolego ! :)

1

@prokofiew 1:05 wyszedl na świat nowy członek Katalońskiej Rodziny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?