haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukas10 nie rozumiem twojego wpisu, nie obrażam nikogo, próbuje na kogoś wpłynąć, nie zmuszam, jeśli przekonam dwoch to i tak dobrze, nie interesuje mnie Twoje zdanie kompletnie
0
@koksik2700 w 1 turze zagłosuj wedle uznania, w II turze oczywista oczywistość że obowiązkiem jest zagłosowanie przeciwko Dudzie...
8
Panowie proszę Was, pisałem już wcześniej, masz 18ście lat idź na wybory, które są w tym momencie MEGA WAŻNE, w pierwszej turze - zagłosuj na obojętnie kogo- Twój wybór, w II turze zagłosuj przeciw dudzie, czy to będzie Stachu, Biedro, Boso, Tanajno ktokolwiek by to nie był, zagłosuj na Niego, to jest mega ważne Panowie
0
jak już to wszystko pie***** to prosiłbym całe TVPIS do lochów
1
może zaraz będzie pytanie kto Pana zdaniem wygra lige miszczów :D
0
SZCZEPIONKI, kolejne jakże ku*** ważne pytanie decydujące o WSZYSTKIM
0
Jaki kraj taka debata, nic dodać.. nic ująć..
0
Panowie, można się pier**** w łeb i powiedzieć, ja pier**** ludzie łykają TVP ? Serio takie pytania ? Serio taka parodia? SERIO takie problemy ? W jakich Nam czasach przyszło żyć, technologia idzie do przodu, mentalność idzie w dół, nie iwem co będzie za 100 lat bo mnie tu już nie będzie, ale prawdopodobnie będzie jeszcze większa patologia także nie zazdroszcze ludziom za 100 lat :D #cotoku***mabyć
3
Ja wolę być przeciętnym szarakiem publicznym, mam Żone, syna w drodze, żaden Jarek nie miota mną na lewo i prawo i nie traktuje mnie jak śmiecia (: Tak Panie Andrzejku, nie zazdroszcze Panu, jedynie współczuje :)
0
no i Krzychu też ładnie powiedział
3
@Janiama i bardzo dobrze niech się boją
1
Ale się śmiejecie , ale żółtek dobrze prawi :P
0
Panowie, Stachu nawija na rewirach !
12
Tanajno w końcu ktoś to ku*** powiedział GŁOŚNO, nie myslalem ze dopiero ten Pan top zrobi,
0
eee to może inaczej zróbmy, 200stu ankietowanych jak we Familiadzie 100 pytań z fejsa, niech ankietowani wybiorą demokratycznie i są pytanka na debate ;D #jakichjaczasówdożyłemjapie****
6
Debata prezydencka pytanie- czy jestes za tym żeby na religi..... Ja pie**** to jest teraz NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA na świecie, sprawa ktora decyduje o sytuacji w kraju o ekonomi i w ogole, ten kraj jest poważny ?
0
Jakubo fajny ten wąs ma
0
Stachu swój chłop !
2
Zółtek MÓJ PREZIDENTO !!!
#TeamZółtek
5
@Colon inaczej to okresle, w 1 turze a dam sobie na Bosaka, w drugiej turze obojetnie kto przeciwko Dudzie bo tak trzeba i nakłaniam, nie lubisz biedronia ? Bosaka ? Czaskowskoego, TRUDNO, odloz sympatie na bok i zaglosuj przeciwko Dudzie jesli nie chcesz za kilka lat obudzic sie z pustymi rekoma, pozdrawiam
0
@SeeleyBooth ale ja nie odbieram mu umiejętności, tylko chce zaznaczyć że starszy piłkarz który już był praktycznie skreślony, wcześniej nie grał regularnie (wiem że teraz była przerwa i każdy musi wejść w rytm meczowy) i gra i jest najjasniejsza postacią w pomocy ? Wiem że to był jeden mecz no ale chociaż... może problem jest taki że kiedyś pomoc mieliśmy najlepszą na świecie przez wiele lat i z genialną pomocą kojarzona była Barcelona, i teraz człowiek jest wybredny i wymagający ? :)
0
Panowie dwie sprawy...
Po pierwsze primo, jak w dwoch slowach mozna ocenic/nazwac Naszą linię pomocy kiedy się okazuje ze Stary dobry Ivan jest najlepszy/ jestesmy w dupie? Czy On taki dobry?
Kolejne primo, jakie kluby w LM Waszym zdaniem najlepiej wyjdą (teraz trzeba szczelac bo nie wiadomo jak to w praniu wyjdzie) na tym ze liga miszczow była zatrzymana jak caly 'ruch piłkarski' .. np czy Real ma duze szanse z City? Wiadomo ze w tsmtym momencie nie mialby szans no teraz jest to tak bardziej mozliwe, albo drugi podpunkt, czy w tym momencie dla Nas jest sytuacja korzystniejsza czy mniej korzystna z racji tez nie gralismy w terminie, pozdrawiam wszystkich Cules, miłego dzionka ;)
0
@SinMistico niestety coś w tym jest..
0
@Striker z tą jakością może być średnio bo w tv jest średnia xD
0
Panowie,nie jestem zorientowany, ptaszki coś swierkały o LM ?
2
Boże dziękuję za piłka nożna wrocila
0
Powiem Krotko; chce zobaczyć zaangażowanie, głod gry, a reszta związana z technicznymi sprawami sama przyjdzie, zaczynamy, Vamos Panowie !!!
0
@Barca1992 to jest DRAMAT, eurowp*****
0
Jaka liga taka stacja xD (nie no nie mam nic do canal plus)
Obecnie w Lubinie doping prowadzą... UWAGA !!!!!!
---- > Kibice Lechii Gdańsk :D
1
47 minut Panowie, i kolejne 3 pkt zostaną w derbach w Gdańsku