0

@lukas10 nie rozumiem twojego wpisu, nie obrażam nikogo, próbuje na kogoś wpłynąć, nie zmuszam, jeśli przekonam dwoch to i tak dobrze, nie interesuje mnie Twoje zdanie kompletnie

0

@koksik2700 w 1 turze zagłosuj wedle uznania, w II turze oczywista oczywistość że obowiązkiem jest zagłosowanie przeciwko Dudzie...

8

Panowie proszę Was, pisałem już wcześniej, masz 18ście lat idź na wybory, które są w tym momencie MEGA WAŻNE, w pierwszej turze - zagłosuj na obojętnie kogo- Twój wybór, w II turze zagłosuj przeciw dudzie, czy to będzie Stachu, Biedro, Boso, Tanajno ktokolwiek by to nie był, zagłosuj na Niego, to jest mega ważne Panowie

0

jak już to wszystko pie***** to prosiłbym całe TVPIS do lochów

1

może zaraz będzie pytanie kto Pana zdaniem wygra lige miszczów :D

0

SZCZEPIONKI, kolejne jakże ku*** ważne pytanie decydujące o WSZYSTKIM

0

Jaki kraj taka debata, nic dodać.. nic ująć..

0

Panowie, można się pier**** w łeb i powiedzieć, ja pier**** ludzie łykają TVP ? Serio takie pytania ? Serio taka parodia? SERIO takie problemy ? W jakich Nam czasach przyszło żyć, technologia idzie do przodu, mentalność idzie w dół, nie iwem co będzie za 100 lat bo mnie tu już nie będzie, ale prawdopodobnie będzie jeszcze większa patologia także nie zazdroszcze ludziom za 100 lat :D #cotoku***mabyć

3

Ja wolę być przeciętnym szarakiem publicznym, mam Żone, syna w drodze, żaden Jarek nie miota mną na lewo i prawo i nie traktuje mnie jak śmiecia (: Tak Panie Andrzejku, nie zazdroszcze Panu, jedynie współczuje :)

0

no i Krzychu też ładnie powiedział

3

@Janiama i bardzo dobrze niech się boją

1

Ale się śmiejecie , ale żółtek dobrze prawi :P

0

Panowie, Stachu nawija na rewirach !

12

Tanajno w końcu ktoś to ku*** powiedział GŁOŚNO, nie myslalem ze dopiero ten Pan top zrobi,

0

eee to może inaczej zróbmy, 200stu ankietowanych jak we Familiadzie 100 pytań z fejsa, niech ankietowani wybiorą demokratycznie i są pytanka na debate ;D #jakichjaczasówdożyłemjapie****

6

Debata prezydencka pytanie- czy jestes za tym żeby na religi..... Ja pie**** to jest teraz NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA na świecie, sprawa ktora decyduje o sytuacji w kraju o ekonomi i w ogole, ten kraj jest poważny ?

0

Jakubo fajny ten wąs ma

0

Stachu swój chłop !

2

Zółtek MÓJ PREZIDENTO !!!
#TeamZółtek

5

@Colon inaczej to okresle, w 1 turze a dam sobie na Bosaka, w drugiej turze obojetnie kto przeciwko Dudzie bo tak trzeba i nakłaniam, nie lubisz biedronia ? Bosaka ? Czaskowskoego, TRUDNO, odloz sympatie na bok i zaglosuj przeciwko Dudzie jesli nie chcesz za kilka lat obudzic sie z pustymi rekoma, pozdrawiam

0

@SeeleyBooth ale ja nie odbieram mu umiejętności, tylko chce zaznaczyć że starszy piłkarz który już był praktycznie skreślony, wcześniej nie grał regularnie (wiem że teraz była przerwa i każdy musi wejść w rytm meczowy) i gra i jest najjasniejsza postacią w pomocy ? Wiem że to był jeden mecz no ale chociaż... może problem jest taki że kiedyś pomoc mieliśmy najlepszą na świecie przez wiele lat i z genialną pomocą kojarzona była Barcelona, i teraz człowiek jest wybredny i wymagający ? :)

0

Panowie dwie sprawy...

Po pierwsze primo, jak w dwoch slowach mozna ocenic/nazwac Naszą linię pomocy kiedy się okazuje ze Stary dobry Ivan jest najlepszy/ jestesmy w dupie? Czy On taki dobry?

Kolejne primo, jakie kluby w LM Waszym zdaniem najlepiej wyjdą (teraz trzeba szczelac bo nie wiadomo jak to w praniu wyjdzie) na tym ze liga miszczow była zatrzymana jak caly 'ruch piłkarski' .. np czy Real ma duze szanse z City? Wiadomo ze w tsmtym momencie nie mialby szans no teraz jest to tak bardziej mozliwe, albo drugi podpunkt, czy w tym momencie dla Nas jest sytuacja korzystniejsza czy mniej korzystna z racji tez nie gralismy w terminie, pozdrawiam wszystkich Cules, miłego dzionka ;)

0

@SinMistico niestety coś w tym jest..

0

@Striker z tą jakością może być średnio bo w tv jest średnia xD

0

Panowie,nie jestem zorientowany, ptaszki coś swierkały o LM ?

2

Boże dziękuję za piłka nożna wrocila

0

Powiem Krotko; chce zobaczyć zaangażowanie, głod gry, a reszta związana z technicznymi sprawami sama przyjdzie, zaczynamy, Vamos Panowie !!!

0

@Barca1992 to jest DRAMAT, eurowp*****

0

Jaka liga taka stacja xD (nie no nie mam nic do canal plus)

Obecnie w Lubinie doping prowadzą... UWAGA !!!!!!
---- > Kibice Lechii Gdańsk :D

1

47 minut Panowie, i kolejne 3 pkt zostaną w derbach w Gdańsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?