haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zodiak_10 polecam pizzę przy tym filmie, ma podwójny smaczek :)
2
Człowiek się gryzie w język, nosz kur*** mac, paniusie A tfuu..
Powinni publicznie 'zasugerować' które Nasze Gwiazdki się nie zgadzają
0
Ktoś kupił pppv na fame mma? Bo nawet byłbym skłonny wykupić i się pośmiać z nudów tylko cały czas były informację że niebiescy próbują blokować tą galę.
0
Ciekawe czy był ktoś w szatni .. albo nie sry.. na łącząch z piłkarzy i opierdo*** resztę co nie chcą dostać obniżki pensji, Boże... gdyby był Puyol, każdemu łeb by ukręcił, jaja urwał i do dupy by nakopał, jaka to jest różnica.. Kiedyś aiekszosc wychowanków - przynależność do klubu, teraz więcej najemników i są tego efekty.. La Masio wróć:(
0
Ktoś śledzi poczynania walutowe? Euro będzie wzrastało czy tendencja zwyzkowa się zatrzyma ?
0
Panowie jak myślicie, mam troche hajsu na koncie w euro(1.5 rok pracowałem w Holandii z zona), zostawiać je ? Chodzi o to czy euro jako waluta podczas epidemii jest nominalem stabilnym
1
@dasouzar11 to jest sarkazm czy jak ? Mozna go nie lubic okey - ale pochwała za jednorazowy uczynek nie jest czyms zlym, to ze go bardziej nienawidzicie niz Kochacie swój klub - mnie to nie interesuje kompletnie
12
@goldmetaxa zostawie to bez komentarza Ziomuś, może ktoś inny Cię wyjaśni :)
8
@Janiama u Nas się podniecają że w minioną dobe 1500 testów zrobiono gdzie w Niemczech juz jest z tego co wiem ponad 200 tysiecy ogołem,
ze mamy "malo zachorowan" jak Nie robimy testow ale o tym juz nie powiedza :P
36
Jak relacjonuje "Marca", Ronaldo zamierza przekształcić swoje hotele w Portugalii w szpitale, aby pomóc w walce z pandemią. Wszystkie usługi bezpłatne, a personel i lekarze będą przez Niego opłaceni, piękny gest Maszyny
4
@Bykunn niestety prędkość, mokra nawierzchnia, i ch** bombki strzelił, jeb** idę spać ch** człowieka strzela nawet w takim wieku, trzymajcie się Mordy i dbajcie o siebie i bliskich
0
@Mario96w jeszcze to bracia bliźniacy, sąsiedzi, jedyne dzieci
0
@l0Messini nie, pomorskie, powiat koscierski
21
Właśnie kilka godzin temu zginęło moich dwóch kumpli w wypadku , chodziłem z Nimi 10 lat do kednwjklasy, razem w gimnazjum oglądaliśmy finał Barca vs United i pamiętny gol z glowki Leosia, jeszcze skitrane browarki były, nosz kur*** jego pierd**** mać
3
@MarioVeB! Niech dokoncza sezony w terminach euro, klubowa piłka jest najwazniejsza
0
@marcin000019 jak ja to Kocham ktoś tam zabrał Nam itd, a przypomnieć Tobie co się działo na SB w pamiętnym spotkaniu kiedy Iniesta strzelił zwycięską bramkę? Ludzie uwielbiają wracać do błędów sędziowskich te co były na minus, ale tam gdzie sędziowie pomagali itd to już krótka pamiec
1
W Koronawirusie widzę szanse dla Naszej klubowej piłki:D drużyny nie będą miały rytmu moczowego tak jak Nasze Ekstraklasowe orły na puchary :D
0
@msmsms uważaj z takimi newsami bo zaraz wyskoczy grupka "hahahahaha ale stare info" albo "Ale się szybko obudziles"
1
@Kimar w obronie :P bo te wszystkie setki to nie oznaka słabości tylko zwyczajnego pecha, no nic nie siadalo im zwyczajnie, do akcji dochodzili gładko tylko brak wykonczenia
0
Ja wiedziałem od początku tylko jedno, jeśli ktoś miał wykopać Live to tylko Atleti ze swoim stylem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Maszyna vs Koronawirus, kto jest mocniejszy ?
1
Liverpool - Jan Llorente 2-2
0
@arkasath czyli dzisiaj to sparingi :D
0
Powiem tak, jeśli ktoś ma to odrobić to tylko i wyłącznie Liverpool, ależ ta druga połowa bedzie wysmienita
0
Powiem tak, jak długo żyje - 26 lat - może nie za dużo nie za wiele, jeszcze tak dziwnie popierdzielonego meczu nie widzialem, no moze mecz Barcy z celticem co celtic zdobywał punkty bez strzału na bramke (czy celnego) ?
0
To teraz live musi 2 strzelic ??
0
co tu sie odpierpapier nie wierze :D
1
Live - cud miód dla oczu, jak niegdyś gra Naszego Ukochanego klubu, ehhhh... potrzebujemy dużego przebudowania struktur sportowych, struktur zarządzania....