1

Boże jak ja Kocham LM ten cały klimacik wszysciutko... :)

0

Dziekanowski chyba wciety przyszedl do studia bo coś.jezyk mu się plącze:D

1

ja się może nie znam... nie miałem wcześniej w tv LM(chodzi o canał plus), tylko ogladalem w necie jeśli był wtorek, komentatorzy byli spoczko, studia nie oglądałem. Wykupiłem LM w polsacie, nie mam porównania jeśli chodzi studiko z canał +, ale to studio to jakaś parodia, tam brakuje zeby ferdka kiepskiego zaprosic i pazdziocha, takie emocje kibice na trybunach schabowy się będzie smażył no bomba :D

0

@dafik85 przeciętny?

0

czy mi się wydaje czy Ćwiąkała komentuje mecz Lechii z Piastem ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Ale pizdzi wiatrem na Kaszubach.. jak u Was sytuacja wietrzna ?

1

Wie ktoś może kiedy będzie na netflixa wrzucony 8 sezon homeland ?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro tam jest dosyć szeroki skład, jakiś ogarnięty trener da radę to poukładać spokojnie tak myślę

1

@cules100pro po co się ma marnować chłopak :D

0

@KmN zależy czy małe zwycięstwo, słaba postawa bądź beznadziejna głównego rywala wpływa na to że się patrzy z przymrużeniem oka na własne wyniki

0

Jestem ciekaw jakie nastroje by były gdyby Real wczoraj przeszedl spokojnie Sociedad, oj co tu by się działo:D ogień ze zdwojoną siłą, dlatego uważam że czym lepszy real tym lepiej dla Nas :)

0

Szkoda chłopaka.. Wjedzie to juz mu na psyche ostro, młody perspektywiczny - na prawdę szkoda, teraz pytanie - czy jego organizm jest taki słaby ? Czy jakieś błędy w sztabie przygotowania itd czy zaniedbanie z jego strony, może być wiele czynników niestety, i trzeba sobie to powiedzieć jest to NIEWYPAŁ TRANSFEROWY - Możliwe że nawet większy niż Cou, nie ma co się oszukiwać

3

@eckov Dzidzia się urodziła że niespodziewane 500 podwyżki? :D

1

Dziękowa za Wszystkie propozycję :) Ano i skazany na śmierć także obejrzeliśmy tylko mi umknęło, skusimy się na peaky blinders a pozniej cos kolejnego z wymienionych :)

0

Mam pytanko, obejrzałem z Żoną Na netflixie:

Stringer things
Dom z papieru
Homeland
Dark
Breaking bad
Sam obejrzałem :
Grę o tron
The walking dead
Punisher
Narcos
Lucyfer
nawiedzony dom na wzgórzu
House of cards

I pytanko, coś ktoś poleci z produkcji na netflixie? Niekoniecznie lata 70-90(klimat) bardziej lata współczesne ? Z góry dzięki


0

Panowie co myślicie, jakie jest Wasze zdanie? Jak będzie nowy trener, Cou wróci z wypożyczenia (Bayern nie wykupi) ogarnie się i zacznie lepiej grać?

0

I teraz po takim Liverpoolu widać ile znaczą klasowi obrońcy.. prawda jest taka że u Nas LO - Alba, okej jest top jak jest w formie, ale jest już wiekowy niestety. PO ? Semedo/Roberto - solidni ale nie wybitni no nie oszukujmy się, brakuje mi zwyczajnie jakiegoś top obrońcy prawego, kogoś za gryzonia, dac szanse innemu trenerowi, wprowadzić świeżości, dam szanse młodym i w końcu zacząć projekt który się przygotuje na koniec ery Messiego, narazie każdy tam w zarządzie ma klapki na oczach, nie myślą o tym co będzie za 3-4 lata tylko co jest tu i teraz, my musimy już teraz zacząć nowy projekt i to jak najszybciej

0

Laziooo lazioooo

1

To Szczęsny ma ból dupy tam czy kto tam komentuje ?:D

1

Dla mnie ustawiona walka Piotrek musiał to po prostu wygrać, nazwisko musi zostać, hajs się zgadza dziękuję dobranoc :D

0

W młodzieży siła, młodzi gniewni i nowy trener, tego Nam trzeba

0

Niech on lepiej smerfy idzie zbierać..

3

Ten trener nie ma w ogóle jaj, niech już wyp****

1

Ale ład i porządek w Naszej grze wie, takiego chaosu w kreowaniu gry dawno nie widziałem, serce boli oczy krwawią

5

Blisko gryzon ...

0

@Raivper tylko Real już żyje na nowo po Ronaldo, my się zderzymy z odejściem Messiego i może to być dla Nas ogromny cios

0

Dawać griza na środek fati na lewo no ja je*** valdek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?