haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Boże jak ja Kocham LM ten cały klimacik wszysciutko... :)
0
Dziekanowski chyba wciety przyszedl do studia bo coś.jezyk mu się plącze:D
1
ja się może nie znam... nie miałem wcześniej w tv LM(chodzi o canał plus), tylko ogladalem w necie jeśli był wtorek, komentatorzy byli spoczko, studia nie oglądałem. Wykupiłem LM w polsacie, nie mam porównania jeśli chodzi studiko z canał +, ale to studio to jakaś parodia, tam brakuje zeby ferdka kiepskiego zaprosic i pazdziocha, takie emocje kibice na trybunach schabowy się będzie smażył no bomba :D
0
@dafik85 przeciętny?
0
czy mi się wydaje czy Ćwiąkała komentuje mecz Lechii z Piastem ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wojtas1080pl A1
0
Ale pizdzi wiatrem na Kaszubach.. jak u Was sytuacja wietrzna ?
1
Wie ktoś może kiedy będzie na netflixa wrzucony 8 sezon homeland ?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro tam jest dosyć szeroki skład, jakiś ogarnięty trener da radę to poukładać spokojnie tak myślę
1
@cules100pro po co się ma marnować chłopak :D
0
@KmN zależy czy małe zwycięstwo, słaba postawa bądź beznadziejna głównego rywala wpływa na to że się patrzy z przymrużeniem oka na własne wyniki
0
Jestem ciekaw jakie nastroje by były gdyby Real wczoraj przeszedl spokojnie Sociedad, oj co tu by się działo:D ogień ze zdwojoną siłą, dlatego uważam że czym lepszy real tym lepiej dla Nas :)
0
Szkoda chłopaka.. Wjedzie to juz mu na psyche ostro, młody perspektywiczny - na prawdę szkoda, teraz pytanie - czy jego organizm jest taki słaby ? Czy jakieś błędy w sztabie przygotowania itd czy zaniedbanie z jego strony, może być wiele czynników niestety, i trzeba sobie to powiedzieć jest to NIEWYPAŁ TRANSFEROWY - Możliwe że nawet większy niż Cou, nie ma co się oszukiwać
3
@eckov Dzidzia się urodziła że niespodziewane 500 podwyżki? :D
1
Dziękowa za Wszystkie propozycję :) Ano i skazany na śmierć także obejrzeliśmy tylko mi umknęło, skusimy się na peaky blinders a pozniej cos kolejnego z wymienionych :)
0
Mam pytanko, obejrzałem z Żoną Na netflixie:
Stringer things
Dom z papieru
Homeland
Dark
Breaking bad
Sam obejrzałem :
Grę o tron
The walking dead
Punisher
Narcos
Lucyfer
nawiedzony dom na wzgórzu
House of cards
I pytanko, coś ktoś poleci z produkcji na netflixie? Niekoniecznie lata 70-90(klimat) bardziej lata współczesne ? Z góry dzięki
0
Panowie co myślicie, jakie jest Wasze zdanie? Jak będzie nowy trener, Cou wróci z wypożyczenia (Bayern nie wykupi) ogarnie się i zacznie lepiej grać?
0
I teraz po takim Liverpoolu widać ile znaczą klasowi obrońcy.. prawda jest taka że u Nas LO - Alba, okej jest top jak jest w formie, ale jest już wiekowy niestety. PO ? Semedo/Roberto - solidni ale nie wybitni no nie oszukujmy się, brakuje mi zwyczajnie jakiegoś top obrońcy prawego, kogoś za gryzonia, dac szanse innemu trenerowi, wprowadzić świeżości, dam szanse młodym i w końcu zacząć projekt który się przygotuje na koniec ery Messiego, narazie każdy tam w zarządzie ma klapki na oczach, nie myślą o tym co będzie za 3-4 lata tylko co jest tu i teraz, my musimy już teraz zacząć nowy projekt i to jak najszybciej
0
Laziooo lazioooo
1
To Szczęsny ma ból dupy tam czy kto tam komentuje ?:D
1
Dla mnie ustawiona walka Piotrek musiał to po prostu wygrać, nazwisko musi zostać, hajs się zgadza dziękuję dobranoc :D
0
W młodzieży siła, młodzi gniewni i nowy trener, tego Nam trzeba
0
Niech on lepiej smerfy idzie zbierać..
3
Ten trener nie ma w ogóle jaj, niech już wyp****
1
Ale ład i porządek w Naszej grze wie, takiego chaosu w kreowaniu gry dawno nie widziałem, serce boli oczy krwawią
5
Blisko gryzon ...
0
@Raivper tylko Real już żyje na nowo po Ronaldo, my się zderzymy z odejściem Messiego i może to być dla Nas ogromny cios
0
Dawać griza na środek fati na lewo no ja je*** valdek