haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ Nasi zawodnicy mają motywację w dzisiejszym meczu ohohohoho , pitbulki....
0
Można grać słabiej, ale kur** ambicji w takim spotkaniu nie powinno zabraknąć, valdek valdkiem (do zwolnienia) ale zawodnicy żeby zapi**** nie potrzebują do tego trenera
1
@clyde Homeland
0
@xaviorek6 nie cieszy że nacjololo wygra prawybory, Bandzior powinien zostać wybrany no ale cóż
..
1
Kilka dni temu hura optymizm, jak mnie to wnerwia jak ktoś się dwulicowy, większośc raz tak, raz tak. Albo ja jestem starej daty albo coś nie tak ze mną , ja się wstrzymuje z oceną, w la liga jesteśmy w czołówce wyszliśmy z grupy z 1 miejsca, cały czas jesteśmy w grze i najważniejsza część sezonu przed Nami i to tam się okaże gdzie jesteśmy, NIE TERAZ... NA Anotea* zawsze mieliśmy problemy, gra nie powalala, poczekajmy do środy. VeB!
1
Cisza... Per Wichniarek oddaje głos po meczowy, wyjmujemy popcorny Panowie !
3
@saon mam rozumiec ze tylko na livesporcie byłeś ? :D
0
Wszystko zostaje bez zmian, po bramce nastroje się ludzi zmieniają:P
0
@SinMistico i tak na wiosnę będzie prowadził i co kolwi3k by nie było po sezonie pójdzie także już teraz niech wygrywają do bólu
2
No i piknie meczyk się zrobi jeszcze lepszy. A wracając do meczu Live to ciesz e się że awansowali, zawsze faza pucharowa będzie ciekawsza .
0
@AdiKingu96 jeden z nielicznych,pozdrawiam
1
@AlvaroHanso klepanie w środku, częste niepotrzebne straty dziura w obronie jakbyśmy grali dwójka obrońców, Inter groźne sytuacje, poza strzałem z lewej części boiska pereza nic nie mieliśmy ale tego można było się spodziewać, skład jak i taktyka eksperymentalna, no ale kiedy eksperymentować jak nie teraz także ja spokojnie i bez stresu do tego wszystkiego podchodze
2
@adi7adi8 trzeba potestowac w środku sezonu jeśli jest taka możliwość:)
0
Ludzie gramy takim kombinowanym składem i się ogarnijcie z oceną, Inter to nie jest byle.kto, lider serie A i bądź co bądź cały czas liczący się klub w Europie, także uciszcie się i oglądajcie i amen
0
@LuisSalvano tylko słabi się boją
0
@Kengo oczywiście że powinni mu dac spokojnie prowadzić drużynę w tym i kolejnym sezonie, tym bardziej że żadnych zgrzytow w środku klubu nie ma ?
1
@Chwytliwy otóż to
1
@Chwytliwy co też napisałem że się często zdarza u innych, chodzi mi o samo dogonienie la liga marketingowodo pl, czy są jakieś realne szanse i w którym kierunku to musiało by pójść, chodzi o samą zacietosc emocjonujące spotkania itd wiem że liga hiszpańska to inny styl gry
0
Widzę częste komentarze kibiców The reds, i tak idzie jadem na kilometr (choć wiem że to wszędzie się zdarza) ego mają prze ogromne. I teraz taka rozkmina, od wielu lat nie zdobyli ligi angielskiej(teraz są bliscy), wygrali w końcu lm po tylu latach przerwy.. mogę to trochę chaotycznie pisać nie pokolei (mobilne pisze A jakoś tak nie potrafię pisać, muszę mieć kompa żeby w miarę to czytelnia dac ale kij) mam takie wrażenie po prostu że zdobycie nawet 2 miejsca w anglii jest chyba bardziej doceniane niż mistrzostwo w la liga, baaa nawet 3 miejsca la liga jest mniej uznawane niż poza podium premier league, cholera wiem że w Anglii jest pompowane w ciul kasy, sam język który jest q wielu krajach rozumiany sprzyja rozwojowi i transmisjii i pytanie co la liga musi zmienić żeby to Hiszpania była taka hegemonią żeby nawet srednie kluby były potezniejsze, żeby sama otoczka była tak rozszerzona i emocjonująca jak na wyspach, czy po prostu jest taki styl gry, czy bardziej problem w samej Hiszpanii podatki itd ? Co Panowie sądzicie, wiem że często było omawiane la liga vs PL
2
Maszyna na 3cim :D
0
Panowie teraz bój o LM !!
0
W mysl zasady valverde, raz na dwa miesiące dobry mecz żeby spokój był, także czekamy na styczen/luty :)
1
Hahaha valverde jaki kaptur :D
0
@Mns21 ja nie bronie valverde bo oczywiscie juz dawno go byc nie powinno, ale coś w tych głowach zawodników musi być żeby tak8 paraliż przy każdym wyjazdowym spotkaniu mieli niestety
0
Valverde valverdem.. ale kurka to zawodnicy grają na boisku i grają taka padazkę, każdy mecz na wyjeździe to dramat, nie potrafię tego zrozumieć żeby na takim poziomie coś takiego się przytrafilo
2
Krótko zwiezle i ma temat; sprzedać i zapomniec. Dziękuję za uwagę
1
Panowie to jest chyba Mój 4 komentarz w serwisie, konto mam od niedawna a jestem czytelnikiem od 14stu lat (Żona zawsze mówi że tylko w tym telefonie fcbarca.. :D) kazdego dnia dzien w dzien kilka razy dziennie, i tak na prawde dajmy juz sobie spokoj z Dembele, z Niego juz nic nie będzie u Nas, nie wiem co nie pykło ale niestety trzeba będzie go opchnąć po tym sezonie zainkasowac jakąś kase i pozegnac, za duza szklanka w takim wieku..
0
@IronSanHybrid to jak teraz ,będzie dalej prowadził misja futbol czy jak ?:D
0
@NeroTFP Arka Gdynia ...... swinia
0
@kamil9040 ja tam gospodarczo zgadzam się z konfederacją dlatego głosowałem na Artura Bandziora :) ale prawda jest taka że scena polityczna jest tak zabetonowana że ciężko będzie wywalić z niej po i PiS. Jedno upadnie drugie wstanie i tak w kolko