haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz WP to poezja
9
Moze jestem naiwny, moze marze, ale wierze i wierze ze coś zdziałamyw tej LM, nie jestesmy w roli faworyta, druzyna się scala, to jest pilka nozna- nieobliczalna, dlatego Ją K9chamy i sie fascynujemy, ja się łudze i wierzyć bede dopóki jestesmy w grze
1
@4drian0 prawde mowiac wystarczy dzien Konia Leo jak w 1szym spotkaniu z Live na CN, moglismy przegrac a ugralismy 3-0, pczywiscie rewanz to inna bajka
0
Panowie, obiektywnie w 2-3 zdaniach, jakie są Nasze szanse w LM ?
0
@Kidd na kanale sportowym - hejtpark - najlepszy odcinek - mega mocny, pełen szacunek
2
@Zip kurde troche ryzykowne zagranie xD
3
Ogladal ktos wczorajszy HP z Panem Andrzejem Iwanem ? Normalnie mam ciary, pełen szacunek za mówienie o problemach swoich, jest to mega ciezkie tak otwarcie o tym mowic publicznie, widac ze Pan Andrzej jakby wołał o pomoc, miejmy nadzieje ze wyjdzie z tej walki zwycìęsko.
10
Ja lubie marzyć, kto mi tego zabroni ? Wierze ze jestesmy w stanie przejsc PSG, a pozniej wszystko jest mozliwe . Lm jest mega nieobliczalna, My w tym momencie mamy wahania formy, czyli rozgrywki dlugo falowe odpadają, tutaj w LM po pierwsze dyspozycja dnia, jak trafisz dzien konia moze zawazyc o dwumeczu, masz 180 minut, strzelisz bramke na wyjezdzie mozesz sie bronic, cokolwiek, jest tyle możliwości ze łatwiej wbrew pozorom o nieapodzianke, nie jestrsmy faworytani kompletnie, w mediach glosno sie o tym mowi czyli w koncu zadnwgo balonika nie ma, mozemy - nie musimy, poukladac gre obronną- to jest podstawa- ja widze cien szamsy, WIERZE - nie pompuje zadnego balonika, dlatego pilka jest piekna- pozwala marzyć, a ja marze i marzyć bede i basta, Visca El Barca !
0
Paweł Wilkowicz- mega szanuje tego Dziennikarza
20
Oby Big Sam wrocil do swojego TOP, mega tego grajka potrzebujemy
0
@tmQbassive nie, a skad tskie pytanie ?:D
0
Panowie, Kamil jest na tyle doswiadczonym skoczkiem i na tyle inteligentnym ze w takim wieku bedzie sie skupial na mini turniejach i poszczególnych Mistrzowskich imprezach, musi proporcjonalnie rozlozyc sily, nie da sie na pelnych obrotach przy takim napiętym kalendarzu w wieki 34 smigac co pare dni kilka konkursow, dlatego ja tam na Mistrzostwach Swiata wierze ze zagrozi Granerudowi, jesli chodzi o Norwega - spokojnie niech sie teraz wyskacze, zobaczymy co bedzie w najblizszych latach
3
Info z pierwszej ręki, WOŚP uzbieralo już kwote jednego sasina !
1
@Nocturno ja zaczynam budowe w kwietniu i planuje sie wybudiwac gdzies do 2023 roku tak do wiosny, mysle ze jak jest kapitał to dwa-2.5 roku optymalnie :)
1
Schalke stan umyslu xDDD
3
Dlatego sie oglada La Lige z zagranicznym komentarzem
0
Ja pierdziele, ale pilka nozna ogolnie jest zajefajna, juz niedlugo LM, potem Euro, mmmmmm
3
@Bobo25 amyslisz ze w tym burdelu narobionym przez Bartka tylko jeden sezon bedzie przejsciowy ??
0
Ter Stegen,Araujo,De Jong,Pedri,Fati - to jest Nasz Kręgosłup na przyszlosc,na najblizsze lata, na N8ch trzeba opierać już gre a reszte mądrze dobrać, część postawić, prawda jest taka ze typowe zmiany nadejdą wraz z noeym zarządem, wtedy moze zmienic sie troche mentalnosc, podejscie i miejmy nadzieje ze nie bedzie az tak tragicznie, moze nie bedziemy Top Topow i brani w role faworyta ale nie bedziemy chlopcami do bicia
0
Pytanko Panowie, orientuje się ktoś kiedy Netflix wypusci 8 sezon Homeland ?
1
@Wossi61FCB Stegen,Alves,Pique,Puyol,Alba,Busii,Xavi,Iniesta,Messi,Suarez,Neymar
0
Ehhhh bierze mnie na wspominki... jeszcze pare lat temu, takie nazwiska w Naszej ekipie, gracze ktorzy sie w 100% utożsamiali z Klubem, ta magia w grze, szacunek u przeciwników, a teraz ? Są jednostki wybitne no ale to na tyle, kibicem się jest a nie bywa, ja jestem przed erowy Messiego, różnie wcześniej bywało, najciezej do przelknięcia mają kibice ktorzy sympatyzują Blaugranie od momentu sukcesow, nie są przyzwyczajeni, mnie to poprostu boli jak oglądam filmiki sprzed 4 lat kto u Nas gral, i patrze kto u Nas teraz gra, i to co sie dzieje wokół Naszego Klubu, nie mamy lekkiego zycia Kibicowskiego, kto jest przywiazany do Klubu emocjonalnie to ciezko to przełknąć, miejmy nadzieje ze 'Ci' dawni gracze w najblizszych latach wrócą do Nas w innej roli i w koncu wszystko bedzie odpowiednio zarządzane, VEB !
0
Powiem tak, jesli bylbym z boku neutralny to oczywiscie lepiej zeby Bilbao zdobylo, dla Nich to bedzie 'cos' no a dla Nas no powiedzmy cos wpadlo super miło i to na tyle, no ale trzeba i trofea nizszej rangi zdobywac..
0
Visca El Barca Panowie i Panie, do Boju Katalończycy !
2
Futbol jest tak niesamowicie nieprzewidywalny, ze wystarczy ze Messi bedzie w TOP formie, dembe amsu zdrowi , gryzak sie ogarnie jak teraz, busi chociaz glupich strat nie bedzie robił, de jong tak jak teraz, obrona chociaz brak rażacych bledow nie mowie ze idealnie, ale nie jak juniorzy, i nikt nie bedzie chciał na Nas trafiac w LM, ja nie pompuje balonika, nie wystawiam Naszych na wzgorzu w roli faworytow itd, chce tylko podkrealic ze juz nie takie rzeczy w pilce sie dzialy i ta odleglosc od top nie jest tak daleka
2
komentatorzy juz obsrani byli przy sam na sam
0
@kiper09 jeszcze wieksza beka ze kazdy o tym wie a ch** robi, to cos jak z Robenem, kazdy wiedzial co zrobi no ale nic z tym nie zrobili
0
to jest cos niesamowitego, tyle wrzutek
0
wie ktoś może kiedy 8 sezon Homeland wleci na netflixa ?
0
Mając takie doświadczenie tymbardziej Busi powimien sie wystrzec takich błedow, gorzej jak bledy są wynikiem juz ni e tych parametrow