0

W każdym sezonie LaLiga kibicuje kazdej druzynie prócz Realu Madryt

0

FcMessilona
Idż na rm.pl bo mi szkoda klawiatury na odpisywanie na twoje bezużyteczne posty

0

Thiago niestety u boku Iniesty nie będzie się prezentował najlepiej

0

FcMessilona
Spie****aj na rm.pl bo nie jestes kibicem Barcy

0

Jak zagrał Sergi Roberto, nie oglądałem II połowy

0

Alexis . Trzeba zrobić oddzielną rubrykę na zmarnowane setki Chilijczyka.

0

Tello wreszcie strzelil na krotki slupek

0

JdS > Roberto

0

Xavi - JdS
Thiago - Roberto
Adriano - Abidal

0

Alves musi odpaczac bo ostatnio wszystkie mecze gra

0

Czemu grają w czarnych koszulkach??

0

Duzo naszych ma urodziny w kwietniu, z reszta ja tez

0

Szkoda ze Navas jest wierny Sevilli bo moglby zrobic kariere w Anglii.

0

Francja za kilka lat moze byc potęgą w światowym futbolu .Wyobrazacie sobie linie def. pomocnikow: Kondogbia, Pogba a w obronie Varane z Sakho

0

Jankiel 18
Jesus Navas, ale nie pojdzie

0

Kondogobia to rocznik 93. Gral na EURO u-19 przeciwko Hiszpanii z Deulofeu i Grimaldo w skladzie

0

Plus to ze gramy rewanz u siebie

0

O żal z Bayernem

0

Ja się odnosze do wczesniejszej wypowiedzi użytkownika Graczdari, w ktorej powiedzial ze Bayern potrafi grac bez swoich najwiekszych gwiazd w przeciwienstwie do Barcy i Realu, ale tak nie jest.

0

Graczdari
No ale liga to liga

0

Graczdari
w lidze tez Barca grala bez Messiego i wygrala

0

Graczdari
Z Arsenalem przegrali bez Ribery'ego

0

Graczdari
Bayern bez Ribery'ego nie istnieje

0

Bedzie jakiś mecze LE na TVN Turbo??

0

Subiektywny
Byc moze po obronieniu ME

0

Natall11
Ale powiedzial ".....niestety Messi"

0

Iniesta ZM

0

Uff Victor

0

Dobre Andres

0

Ale blisko...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?