iniessi
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W każdym sezonie LaLiga kibicuje kazdej druzynie prócz Realu Madryt
0
FcMessilona
Idż na rm.pl bo mi szkoda klawiatury na odpisywanie na twoje bezużyteczne posty
0
Thiago niestety u boku Iniesty nie będzie się prezentował najlepiej
0
FcMessilona
Spie****aj na rm.pl bo nie jestes kibicem Barcy
0
Jak zagrał Sergi Roberto, nie oglądałem II połowy
0
Alexis . Trzeba zrobić oddzielną rubrykę na zmarnowane setki Chilijczyka.
0
Tello wreszcie strzelil na krotki slupek
0
JdS > Roberto
0
Xavi - JdS
Thiago - Roberto
Adriano - Abidal
0
Alves musi odpaczac bo ostatnio wszystkie mecze gra
0
Czemu grają w czarnych koszulkach??
0
Duzo naszych ma urodziny w kwietniu, z reszta ja tez
0
Szkoda ze Navas jest wierny Sevilli bo moglby zrobic kariere w Anglii.
0
Francja za kilka lat moze byc potęgą w światowym futbolu .Wyobrazacie sobie linie def. pomocnikow: Kondogbia, Pogba a w obronie Varane z Sakho
0
Jankiel 18
Jesus Navas, ale nie pojdzie
0
Kondogobia to rocznik 93. Gral na EURO u-19 przeciwko Hiszpanii z Deulofeu i Grimaldo w skladzie
0
Plus to ze gramy rewanz u siebie
0
O żal z Bayernem
0
Ja się odnosze do wczesniejszej wypowiedzi użytkownika Graczdari, w ktorej powiedzial ze Bayern potrafi grac bez swoich najwiekszych gwiazd w przeciwienstwie do Barcy i Realu, ale tak nie jest.
0
Graczdari
No ale liga to liga
0
Graczdari
w lidze tez Barca grala bez Messiego i wygrala
0
Graczdari
Z Arsenalem przegrali bez Ribery'ego
0
Graczdari
Bayern bez Ribery'ego nie istnieje
0
Bedzie jakiś mecze LE na TVN Turbo??
0
Subiektywny
Byc moze po obronieniu ME
0
Natall11
Ale powiedzial ".....niestety Messi"
0
Iniesta ZM
0
Uff Victor
0
Dobre Andres
0
Ale blisko...