0

barcapff
Nie rozśmieszaj mnie

0

Samper
Zlatan nie jest dostawnogą

0

Duju69
Jak Tello ma być powoływany do reprezentacji skoro na lewym skrzydle gra Iniesta a jego rezerwowym jest Juan Mata

0

Nie ma w Hiszpanii prezydentów miast ??

0

A pamiętacie jak Arsene Wenger powiedział "Nie dokonaliśmy remontady, bo nie mamy jak Barca Messiego a Real sędziego" hahaha.......
To było po meczu z Bayernem

0

Kriss2313
Arsenal mial w tyn sezonie słabszych i przez sedziego odpadli z LM w 1/8 z Bayernem

0

Jeżeli Wengerowi uda sie z prowadzic w tym okienku transferowym (ma 80mln euro i sprzeda ok.7 zaw.czyli moze miec nawet 120mln euro) sprowadzi:Mathieu Debuchy, Phila Jagielke , Larsa Bendera, Isco, Mario Goetze i Roberta Lewandowskiego (takie są plotki) to może być grożny

0

Hasz29
Po 3 z lig Hiszpanskiej; Angielskiej; Niemieckiej
Po 2 z Włoskiej, Portugalskiej, Francuskiej
Po 1 Rosyjskiej, Holenderskiej, Ukraińskiej, Greckiej, Tureckiej i Belgijskiej

0

Z Francja linia ofensywna była ułożona z samych graczy Barcy i widoczny był brak Messiego...

0

Skład
Masip
Patri Gomez Muniesa Planas
Gus Ledes
Rafinha Roberto
Dongou Araujo Alberto

0

Muniesa jest lepszy od Bartry ale kariere troche przyblokowała mu kontuzja. To może być prawdziwy następca Carlesa

0

*meczu

0

W tym meczy byl widoczny brak Pedro

0

Hamburg to od jakich§ 2 lat formy nie ma to by go Celta pokonała. Nie ma co się podniecac tak tym Bayernem..

0

Na PSG
VV
Alves Pique Mascherano Montoya
Busi
Xavi Iniesta
Messi Villa Tello
Jak wróci Alba to on za Montoye

0

Messi - 9,0
Tello- 8,5
Song- 7,5
Trech najlepszych narazie

0

MalutkiFCB
Opanuj sie z tymi żulami...

0

ElGuaje7
To po co oglądasz??

0

Nie.To ma byc nastepca Xaviego, który powoli kończy kariere a potem ma stworzyć ze swoim bratem duet Alcantarów

0

Ale brama Anderlecht prowadzi 1-0 z Barca u-16

0

Barca u-16 zaczyna grać na Eurosporcie 2

0

Dzisiaj syn Mazinho tak strzeli

0

Br; Guillermo Lara
Ob: Rodrigo Tarin, Carlos Blanco, Juanma Garcia, Lucas Del Campo, Fran Alvarez, Julen Arellano, Julio Pleguezuelo
Pm:Giancarlo Poveda, Ferran Sarsaneda, Wilfried Kaptoum
Np: Sergi Canos, Mohamed El.Haddadi , Juan Entrena
NIE POTWIERDZONE

0

Kriss090
Jeszcze jest Jonathan Dos Santos

0

Tito włosy w Nowym Jorku zapuścił :)

0

JdS też powołany???

0

On jest p....any

0

Trzech Belgów......

0

Thiago Silva to najlepszy i najdroższy( niestety) obroñca na świecie

0

MesQue98
Ja bym chciał aby Iker i Sergio odeszli z Realu takze Mou może wpuscic Lopeza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?