0

hoeniker
Na zgrupowaniu kadry u-21

0

Xavi i Jonathan to jedyni zawodnicy którzy od początku kariery do dzisiaj grali cały czas w Barcie

0

Isco przechodzi do Arsenalu!!!

0

Diego Almeida ladny gol

0

Czemu strzelał Cesc? Nie pamietam nigdy jak wykonywał karniaki. Xabi był na tym meczu takze on powinien strzelać

0

A ile trzeba zapłacic za transfer definitywny Alberto i Araujo.

0

Thiago w tym wieku strzelał już gole w LaLidze. Rafinha to bardzo dobry zawodnik ale Tito i Jordi boją się wprowadzać młodzież do Barcy....niestety

0

sorry 15

0

Ktoś na RM.pl powiedział ze gdyby CR7 grał tyle meczów co Messi w tym sezonie to by miał juz tyle samo goli co Lionel.Okazuje sie ze Ronaldo zagral tylko o jeden mecz mniej niż pchła
Ciekawe..... w jeden mecz strzelic 23 gole

0

Oby Yaya nie przeszedł do Realu bo ponoć Xabi odejdzie

0

czesko321
Bo Pedro to wychowanek a jak wróci do formy to MVP będzie jeszcze lepsze niż w sezonie 10-11

0

victor-valdes
Betis w przyszłym sezonie będzie grał w Lidze Europejskiej a Valencia wątpie

0

O Iniesta nieźle pyka w halówe!

0

Z Kolumbią będzie bardzo ciężko wygrać Albicelestes

0

no raczej tak...... Ale musi poprawić skuteczność

0

Skąd info że Bojan ma powrócić?

0

*Podejrzewam że Iniesta mógłby........

0

Oby zagrał z Celtą Vigo

0

Iniesta mógłby przebiegnąc całe boisko z zawiązaną chustką na oczach omijając pachołki i w dodatku strzelić celnie w bramke
Geniusz.

0

Szkoda chłopaka. Umiejętnościami przerasta niektórych zawoników grających w pierwszym składzie swoich drużyn w CL

0

Puyolex
ja też

0

gansoo
Podaję przykłady ale za Albiola powinien być powoływany Inigo Martinez , Chico albo Aurtenetxe

0

danek944
Nie widziałeś większości meczy Barcy. Co ty dajesz?

0

Ja nie rozumiem Del Bosque. Powołuje takiego cieniasa ktory gra 5 meczów na sezon (vide Albiol) a nie powołuje np. Thiago, Muniain czy Adriana Lopeza

0

Ciekawe czy bedzie piłkarzem

0

Chciałbym pojechać kiedyś do Fuentalbilla. Moze spotkam Andresa.......hehe

0

ciekawe i goli w Barcy bedzie miał duet Lee Seung Woo Takefusa Kubo
oj cos mi sie wydaje że dużo

0

Czemu Contiv nie dostal jeszcze bana za Katalońskie szmelce

0

Na tym filmiku widać ze Jonathan Dos Santos ma bardzo dobra forme i mysle ze zagra z Celta

0

Neymar nie przyjdzie w lecie jeżeli ktorys z naszych skrzydłowych odejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?