iniessi
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hoeniker
Na zgrupowaniu kadry u-21
0
Xavi i Jonathan to jedyni zawodnicy którzy od początku kariery do dzisiaj grali cały czas w Barcie
0
Isco przechodzi do Arsenalu!!!
0
Diego Almeida ladny gol
0
Czemu strzelał Cesc? Nie pamietam nigdy jak wykonywał karniaki. Xabi był na tym meczu takze on powinien strzelać
0
A ile trzeba zapłacic za transfer definitywny Alberto i Araujo.
0
Thiago w tym wieku strzelał już gole w LaLidze. Rafinha to bardzo dobry zawodnik ale Tito i Jordi boją się wprowadzać młodzież do Barcy....niestety
0
sorry 15
0
Ktoś na RM.pl powiedział ze gdyby CR7 grał tyle meczów co Messi w tym sezonie to by miał juz tyle samo goli co Lionel.Okazuje sie ze Ronaldo zagral tylko o jeden mecz mniej niż pchła
Ciekawe..... w jeden mecz strzelic 23 gole
0
Oby Yaya nie przeszedł do Realu bo ponoć Xabi odejdzie
0
czesko321
Bo Pedro to wychowanek a jak wróci do formy to MVP będzie jeszcze lepsze niż w sezonie 10-11
0
victor-valdes
Betis w przyszłym sezonie będzie grał w Lidze Europejskiej a Valencia wątpie
0
O Iniesta nieźle pyka w halówe!
0
Z Kolumbią będzie bardzo ciężko wygrać Albicelestes
0
no raczej tak...... Ale musi poprawić skuteczność
0
Skąd info że Bojan ma powrócić?
0
*Podejrzewam że Iniesta mógłby........
0
Oby zagrał z Celtą Vigo
0
Iniesta mógłby przebiegnąc całe boisko z zawiązaną chustką na oczach omijając pachołki i w dodatku strzelić celnie w bramke
Geniusz.
0
Szkoda chłopaka. Umiejętnościami przerasta niektórych zawoników grających w pierwszym składzie swoich drużyn w CL
0
Puyolex
ja też
0
gansoo
Podaję przykłady ale za Albiola powinien być powoływany Inigo Martinez , Chico albo Aurtenetxe
0
danek944
Nie widziałeś większości meczy Barcy. Co ty dajesz?
0
Ja nie rozumiem Del Bosque. Powołuje takiego cieniasa ktory gra 5 meczów na sezon (vide Albiol) a nie powołuje np. Thiago, Muniain czy Adriana Lopeza
0
Ciekawe czy bedzie piłkarzem
0
Chciałbym pojechać kiedyś do Fuentalbilla. Moze spotkam Andresa.......hehe
0
ciekawe i goli w Barcy bedzie miał duet Lee Seung Woo Takefusa Kubo
oj cos mi sie wydaje że dużo
0
Czemu Contiv nie dostal jeszcze bana za Katalońskie szmelce
0
Na tym filmiku widać ze Jonathan Dos Santos ma bardzo dobra forme i mysle ze zagra z Celta
0
Neymar nie przyjdzie w lecie jeżeli ktorys z naszych skrzydłowych odejdzie