iniessi
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malaga- ale beda se pluli w brode.Szkoda ich trochę...
0
Varane cienko dzisiaj
0
Prokoflew
Real gra bardzo chaotycznie
0
Patryk
Ja gram tak:
VV
Alves Pique T.Silva Alba
Busi Song
Pedro Iniesta Villa
Messi
0
Alex nie zagra Thiago nie zagra.
Linia obrony PSG będzie wyglądała tak:
Jaliet-Sakho-Camara-Maxwell
0
Jak zagrał dos Santos i Deulofeu bo nie oglądałem II połowy
0
W ostatnich meczach 3 meczach ligowych strzelamy i asystujemy parami..
Rayo: Messi i Villa
Celta: Messi i Tello
Mallorca(na razie): Fabs i Akexis
0
Cristian "strzelam tak samo" Tello
0
dos Santos na ławce... Chyba 4 raz w tym sezonie w lidze
0
Według MD najlepszy
0
Druga brama Alexisa jak u mnie w Fifie.....hehe
0
Benfica 1-1 Newcastle
Rodrigo to już klasa światowa
0
Gabriel Martinez- to bedzie nowa gwiazda
0
No i Bartra lub Busi w rewanżu
0
Thiago Silva- kogoś takiego nam trzeba
0
No to teraz w ataku prócz Sancheza gra rep.Hiszpanii
0
Messi zszedł..
0
Thiago Silva musi zasilic szeregi Barcy
0
Alexis do Iniesty trza było
0
K.rwa
Alaba strzelił Juve
0
*pewny
0
Jak PSG zagra jak przeciwko Valenci w drugim meczu to awans mamy pewnu
0
1Sasuke
Co za pytanie...
0
Messi.09
Jaki numer ma Noor TV w Cyfrowym Polsacie?
0
Słyszałem że Barca B jest zainteresowana Franckiem Engongą.
0
W
Alves Pique Masche Alba
Busi
Xavi Iniesta
Messi Villa Tello
0
Wolałbym aby Villa zagrał na lewym skrzydle bo zna Jalieta z meczów reprezentacji
0
Krzywy
Mnie też nie, ale na Arabskich kanałach pokazują skróty wszystkich meczów ligi austriackiej.Gdy mi się nudzi to oglądam
0
Zauważyliście że w tym gronie jest 2 Kolumbiczyków i Urugwajczyków a jeszcze 4-5 lat temu, Kolumbia nie miała źadnego klasowego zawodnika, a Urugwaj tylko Forlana i wschodzącą gwiazdę- Suareza. Czasy się zmieniają
0
Krzywy
Phillipp Hoisner to typowa "dostawnoga"