0

Malaga- ale beda se pluli w brode.Szkoda ich trochę...

0

Varane cienko dzisiaj

0

Prokoflew
Real gra bardzo chaotycznie

0

Patryk
Ja gram tak:
VV
Alves Pique T.Silva Alba
Busi Song
Pedro Iniesta Villa
Messi

0

Alex nie zagra Thiago nie zagra.
Linia obrony PSG będzie wyglądała tak:
Jaliet-Sakho-Camara-Maxwell

0

Jak zagrał dos Santos i Deulofeu bo nie oglądałem II połowy

0

W ostatnich meczach 3 meczach ligowych strzelamy i asystujemy parami..
Rayo: Messi i Villa
Celta: Messi i Tello
Mallorca(na razie): Fabs i Akexis

0

Cristian "strzelam tak samo" Tello

0

dos Santos na ławce... Chyba 4 raz w tym sezonie w lidze

0

Według MD najlepszy

0

Druga brama Alexisa jak u mnie w Fifie.....hehe

0

Benfica 1-1 Newcastle
Rodrigo to już klasa światowa

0

Gabriel Martinez- to bedzie nowa gwiazda

0

No i Bartra lub Busi w rewanżu

0

Thiago Silva- kogoś takiego nam trzeba

0

No to teraz w ataku prócz Sancheza gra rep.Hiszpanii

0

Messi zszedł..

0

Thiago Silva musi zasilic szeregi Barcy

0

Alexis do Iniesty trza było

0

K.rwa
Alaba strzelił Juve

0

*pewny

0

Jak PSG zagra jak przeciwko Valenci w drugim meczu to awans mamy pewnu

0

1Sasuke
Co za pytanie...

0

Messi.09
Jaki numer ma Noor TV w Cyfrowym Polsacie?

0

Słyszałem że Barca B jest zainteresowana Franckiem Engongą.

0

W
Alves Pique Masche Alba
Busi
Xavi Iniesta
Messi Villa Tello

0

Wolałbym aby Villa zagrał na lewym skrzydle bo zna Jalieta z meczów reprezentacji

0

Krzywy
Mnie też nie, ale na Arabskich kanałach pokazują skróty wszystkich meczów ligi austriackiej.Gdy mi się nudzi to oglądam

0

Zauważyliście że w tym gronie jest 2 Kolumbiczyków i Urugwajczyków a jeszcze 4-5 lat temu, Kolumbia nie miała źadnego klasowego zawodnika, a Urugwaj tylko Forlana i wschodzącą gwiazdę- Suareza. Czasy się zmieniają

0

Krzywy
Phillipp Hoisner to typowa "dostawnoga"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?