iniessi
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Artur21lks
Lewy obrońca .Ledwo co przyszedł do Arsenalu także nie do wyciągnięcia
0
Destro
Chyba Monreal
0
Destro
Montreal?????????
0
*Iniesta
0
Valdes
Azpilcueta Pique Ramos Monreal
Busquets
Xavi Xabi
Silva Villa Iniestw
0
Ja wolałbym Higuaina, lepiej sie rozumie z Messim
0
Ja też widziałem hehe
0
Song na ławce pewnie przez Eto,o ...niestety
0
Chudini
Chile powalczy o baraże interkontynentalne z Wenezuela a o ile sie nie myle zagraja z 3zespołem z którejś grup z Azji
0
Mascherano , Montillo , Gago to linia pomocy Albicelestes
0
Muniese na lewej spròbować
0
LM10
Planas też ma kontuzje
0
Polacy mieli ok. 63% posiadania piłki a wiec graja podobnie jak Barca z Realem w CdR. Ukraina jak real autobus i kontra a Polska jak Barcelona słaba obrona i motanie sie przed bramką przeciwnika
0
Nawet piłkarz z polskiej Ekstraklasy zjechał Pique
0
A Hiszpania sie męczy....
0
Znacie skład hiszpanów?????
0
Czy już jest skład Hiszpanii
0
Poda mi ktoś skład Hiszpanii???
0
Jaki składem będzie grała Hiszpania
0
Jan Verthongen- 15-20 mln opłaca sie a jak nie wypali to brać najlepszego z moźliwych
0
cuba10
Diego Cavalieri
0
Właśnie przypomniał mi się wysoki młody bramkarz ktory na pewno dobrze zaaklimatyzował się w Barcie z powodu Messiego i Mascherano.To Sergio Romero
0
Progressive
Kto gra z Barcy w podstawowej jedenastce
0
progressive
Kto strzelił 3
0
ej kto gra z Fredem na ataku Hulk czy Neymar bo wydaje mi sie ze Neymar chyba gra jako winger
0
itruikt
Nie przeczytałeś chyba początku artykułu Tam jest napisane że Barca zamierza sprowadzić dwoch bramkarzy czyli jeden bedzie doswiadczony i ograny( vide Reina) a drugi perspektywistyczny (vide Ospina De Gea Ter Stegen.)
0
Wydaje mi sie że kupią Reine i jakiegoś perspektywicznego zawodnika którym jest David Ospina z Nice
0
Ortola do Barcy B
Reina do Barcy niech podpisze 3 lub 2- letni kontrakt i zakończy kariere
Ospina do Barcy
0
hoeniker
W tej kadrze co Bartra graja roczniki 91 i 92
0
Nastasic jest nie do wyjecia z City