jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Oficjalnie: ręka jest wtedy kiedy komu pasuje, ja bym se gwizdnął, ty byś se gwizdnął, a ktoś inny by se nie gwizdnął. I wszyscy mamy rację, słowo klucz? MITYCZNA INTERPRETACJA
0
@DaPidejpi bo oprócz Barcy Valencii Deportivo, Atletico to mój ulubiony hiszpański zespół. Deportivo w segunda B, w Atleti byłby bez szans, w Valencii jest taki syf że mu tego nie życzę, więc pozostaje Celta która od kilku lat potrafi grać przyjemną piłkę :)
0
Marzy mi się de la fuente w Celcie Vigo
2
@Senyer dzieci pamiętają Havertza, nie pamiętają Romana
0
@FafitFCB dźwignie nam sam ten środek pola, de Jong i Pedri i lecimy po sekstet Fifa 22
1
@marcin62 to tak jak x tym bronieniem wartości przez FIFĘ i UEFĘ
0
Jeśli tak powszechne jest robienie bossa z każdego trenera który w
wygrał jakiś turniej to w gronie najlepszych trenerów na świecie jest też Roberto di Matteo oraz finalista Guus Hiddink? Akurat nie chodzi mi o Tuchela bo on jest finalistą już drugi raz, ale cała reszta bywa nieraz przesadnie wywyższana
1
@AmigoBlancos Guardiola taktycznie zjadł się sam
3
Ludzie żegnający swoich zmarłych bliskich w mediach społecznościowych to moim zdaniem ciężka przesada, ale lajki się zgadzają. Jakkolwiek to nie brzmi
0
@FafitFCB ten to ma dopiero widok za oknem, nie chciałbym tam mieszkać
2
@Nano22 jeszcze niech się to zaszyje w powszechnej świadomości to jeden odważny z drugim się wpierdzieli prosto pod koła. Moim zdaniem to się przyczyni do większej ilości wypadków
0
@Dajnatace Abramowicz jest akurat na tyle beznamiętny i wpompował ostatnio dość sporo hajsu więc ten stołek nieco podgrzał i swoją cierpliwość na pewien okres nieco zmniejszył, dorzucając do tego potencjał zespołu i kolejne transfery sądzę, że zbyt cierpliwy chłop nie będzie. Narqzie daję Tuchelowi rok
5
Żeby wygrać ligę mistrzów w większości przypadków trzeba mieć tego tzw. "ducha zespołu", pewną siłę która cię niesie. Chelsea nie trzeba go było wiele, jednak trochę go miała. Zaś City po raz kolejny wyszło z jakimś beznamiętnym planem taktycznym w którym nie było widać krzty serca czy sytuacyjnych improwizacji, które są totalnie niezbędne i tylko ten plan się liczył, Guardiola już któryś raz pokazuje że w ma zespół stworzony bardziej z wytresowanych robotów niż myślących finezyjnych wizjonerów. Najgorsze i najbardziej bolesne jest to, że Pep po raz kolejny nie tylko przegrał, ale i nie zasłużył. City jest przegrywem, w przyszłym sezonie już nie dojdą do finału i za 2 lata też nie. Jeśli Guardiola ruszy na podbój nowej ligi, to z kim niby powalczy o ligę mistrzów? Juventusem? Jeśli nie wróci do nas to obawiam się, że jego ostatnim triumfem w LM będzie 2011 rok. Ta teza jest śmiała ale ma większą rację bytu niż wspaniały podbój LM
1
Jesus i Aguero na rezerwie, City może być spokojne o zmiany, do tego cancelo :)
0
Brawo Villarreal!!!! Dobranoc wszystkim :)))))))
0
Mówię od początku że Koeman zostanie i tak będzie. Najwyższy czas się postarać o angaż, w którejś z katalońskich gazet bo byłbym tam najpewniejszym źródłem ;D
0
@HERORICH2 kogo to obchodzi? Grunt żeby odszedł :D
21
@tobiasson92 dobrowolna szczepionka, nie ma co
0
@norbi77 dzięki
0
Orientuje się ktoś czy na ps4 mając abonament ps+ jak grasz ze znajomym to czy jest możliwość zmiany z obrony taktycznej na stary system obrony? Bo wiem że w FUT i wszystkim innym nie da się zmieniać. Jak ktoś nie wie a ma możliwość sprawdzić to byłbym wdzięczny ;)
0
@AmigoBlancos dobry ten Zidane, taki nie za mądry. Zaraz czerwiec a ten się bawi w kotka i myszkę, powodzenia z planowaniem kolejnego przegranego sezonu
5
Się tak zastanawiam gdzie ta cała WIELKA WIZJA PEREZA, zewsząd chwalona i wywyższana jakoby mistrz polowania Vinicusami, Rodrygo, Odegaardami wkrótce miał zawojować cały świat :D W dodatku żadna z "jego" młodych perełek od lat nie jest wychowankiem (asensio chyba już nie ma sensu liczyć). Panie Perez, poluj Pan tak dalej, winszuję :)
1
Gikiewicz taki skupiony na Lewym że reszta strzałów go nie obchodzi #pełnaprofeska :D
1
Błąd bramkarza bramka z czapy
1
@4drian0 zaprojektowane z myślą o Lenglecie :D
0
Ktoś pił piwo z kufla Barcelony? Smakuje dużo lepiej :D
1
@Kgorecki2500 właśnie w tym problem- nawet jeśli miałoby nadejść nowe, to tego nowego też się boję
0
Właśnie o tym mówię- jak chomiki
https://x.com/galopujacymajor/status/1393487866051932162
0
@Barca1992 młode pokolenie dochodzi do głosu, widać to było już przy tych wyborach, więc nie ma się czym martwić bo to pewniak
0
Za komuny to nie było dronów ani smartfonów, a teraz są