jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 dzisiaj się tym nie przejmuj:D
0
Jeśli najgorętszy dzień w sezonie ktoś zaczął od świeżego deszczyku z rańca to pamiętajcie dzisiaj o oddychaniu rześkim parującym powietrzem. Radzę unikać asfaltów chodników i ławek bo dzisiaj będzie ciężki czajnik dopóki to nie wyparuje.
A jak już wyparuje to będzie pięknie Polski beton nagrzany po całym dniu, także miłego wieczoru bo będzie ciepły fantastyczny i zapowiada się najlepsza noc w tym roku.
Także wieczorem zdrowie zdecydowanie w plenerze ;)
1
@matirix20 chyba wstyd się przyznać ale mijają lata, a ja też dalej za Araujo po tym wszystkim ;) +totalny brak obrońców, kontrakty dla Christensena to hipokryzja wobec Araujo przykładowo...
0
@MICHU2 najgłośniejsi głupi w jego kontekście to przecież Araby a to jest Brazylijczyk. Mądrzy nie są przecież ;)
0
Mieliśmy szklankę która poszła do PSG zdobywać ligi mistrzów i złote piłki, zostawił po sobie szklankę która też chyba będzie musiała odejść. To nie jest Araujo za którego już nikt nie zapłaci. 10 minut temu bym nie pomyślał. Ale 10 minut temu przeczytałem o kolejnej kontuzji i o ile ten Araujo jakoś nie boli i na niego nie liczę, o tyle organizm raphinhi nam robi permanentny problem. Nie chcieliśmy Olmo bo szklanka, nie możemy chcieć w składzie raphinhi który też jest szklanką w dodatku do spieniężenia za ponad setkę pewnie
0
Jak ktoś ogląda Portugalię od 3 lat to wie że to faworyt bo potrafi grać. Jak ktoś ogląda więcej to wie że wszystkie akcje tam zbiera żelu, który się dziś nadaje jak ferran do Barcelony i marnuje wszystko, dostając prawie wszystko w ofensywie
0
A Pornaldo jak zwykle...3 niecelne strzały w drugiej połowie... Jedyne strzały Portugalii więc wszystkie piłki były na niego... Kriszczianu RATUJ!!!
A kriszczianu znowu kupa...
3 to Messi wczoraj na lajcie bramki strzelił, a ten trzy razy nawet w bramkę nie umie trafić...
Ja wiem, że między nimi są dwa lata różnicy, i Kriszczianu ma starsze kości ale w katarze miał 36 lat...
Messi dziś ma 38...
Ja tylko stawiam kropki...
Ja dalej stawiam kropki...
2
O Messim powiedziano już wszystko... I to 10 lat temu
Od tamtej pory powiedziano o nim już wszystko około miliona razy i dalej trzeba mówić. Widzimy się chłopie za 4 lata na kolejnym mundialu bo gorszy od Ronaldo 2022 wciąż nie będziesz;)
0
@tomcias10 przecież w bukmacherce się nie obstawia wyników
0
@Kgorecki2500 szkocja to mimo wszystko obrzeża jakości europejskiej
0
@Jarema2000 koreła i Bośnia to moi faworyci do Stanów średnich, chodzi mi o totalne placki które niekoniecznie będą czarnymi końmi. Korea dała radę, Bośnia niestety nie dociagnęła ale dociągnie drugie miejsce i conajmniej 1/16
0
Macie najbardziej przehypowanego czarnego słonia na tym mundialu. Wiecznie solidni, nigdy wybitni. Ile można być średniakiem? Na każdego przychodzi gorszy czas jak się nie rozwija. Czekamy na Turcję, Norwegię, Japonię jako czarnego konia i w końcu przestajemy prdolić o wyimaginowanej sile Szwajcarów
0
@4drian0 ściąganie takiego typka co u Pepa przez chwilę był po drugiej stronie, ma być lekarstwem którym nie będzie na dłuższą metę, a takiego lekarstwa tam brakuje na potęgę. Same plusy przecież. Real dalej nie ma środka pola, co by o Bernardo nie mówić. Gdyby miał ciągnąć zespół z topu to by nie nie zjechał z poziomu razem z City na przestrzeni 2óch lat. W tym czasie lata mu uciekły a poziom nieco poleciał. Przyszedł zabierać miejsce w składzie Realu i niekoniecznie gwarantować poziom absolutnego topu
Pytam raz jeszcze. Gdzie minusy?
1
@Pawel13sz bez przesady że trafił ale quinones bez wątpienia kot przez cały sezon i był pewniakiem na ten mundial
0
Francja 2 finały z rzędu. Wystarczy już. Bank że nie będą finalistami. Faworyt co chwila, zdobywca, później pokonani tylko i wyłącznie zasługą cudu argentyńskiego. Dość tego wystarczy koniec finałowania dość was mam zdziczałe afrykańskie pomioty
1
@Kidd dokładnie. Na tamten moment 3 legendy, paru wybitnych i paru świetnych piłkarzy, kilku bardzo dobrych. W każdym zestawieniu rok w rok można wydzielić taką śmietankę.
2
@BojanKriKicz #ramblowaniedziela
1
@Batys na rambli światowo
0
@KrwawiaceoczyVEB z tym że superbet już ma opcję przeliczania kursów i anulowania zdarzeń jeśli ktoś nie gra. To by nie był taki kłopot. Długoterminowe kupony są bardziej opłacalne, zwłaszcza grając systemem. Ale buk to wie i tego nie da
3
@FcPortoFan1999 wszystko wina urbana. Jakby go nie powołał to za 3-4 lata mógłby się postarać o portugalską reprezentację ;D która oczywiście zdobędzie 3 finały żeby się moja teoria potwierdziła
0
Oferta Superbet z roku na rok coraz lepsza, konkurencja daleko w tyle. Podniesienie maksymalnej wygranej do 2óch milionów po zeszłorocznym podniesieniu STS do bańki to jest kolejny kamień milowy.
Jednak żaden bukmacher nie będzie dla mnie wystarczający jeśli nie będzie włączał full oferty na dane spotkanie przynajmniej 3-4dni wcześniej
Masz mecz w sobotę przykładowo. Pełna oferta jest włączana dzień wcześniej i ani jednego dnia więcej.
Ten kto da możliwość prawdziwego grania full oferty na 3-4 dni do przodu (marzę o tygodniu ale to nierealne) ten będzie moim top
0
@Kapitan9 znajdź se swój klub, Como jest moje ulubione, nie twoje
1
@LAMC_10 powiedziałabym coś o tym kto naprawdę powinien być wykluczony i zatomizowany ale pewien judek z administracji usuwa każdy komentarz więc nie warto
1
@michaleu w takim razie ja też, a że kurevsko blisko...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Capcom stał się dawno i pozostaje najuczciwszym wydawcą na świecie. Jestem z nich poprostu dumny. Logo które towarzyszy od dziecka nie sqrwiło się jak np. Konami. Nie leci ze mną w ... jak rockstar (cokolwiek by człowiek nie mówił, nie widział i nie twierdził o szczegółowości nadchodzącej szóstki i uczty niesamowitego RDR2, to każdy się zgodzi że mimo wszystko walą nas w ...)
Że o EA, Core Design nie wspomnę...
Naughty dog i konami to ostatnie studia które od narodzin aż po grób pozostają tymi którym nie mam nic do zarzucenia. (RE6 zrobiłem akurat jak Capcom już stanął na nogach przy Revelations więc nawet nie odczułem tego chwilowego upadku serii) Jestem, byłem, będę fanem chyba już zawsze i wszędzie. Mam nadzieję że mnie te studia przeżyją
4
Dlaczego wciąż nie ma tematu 20-letniego napastnika Levante Carlosa Espi? Ponad 190 wzrostu, 11 bramek dla słabego beniaminka, walki co nie miara, chłopak pressuje ciężko. Joao Pedro nie siądzie, tym bardziej Alvarez nie siądzie jak znam życie. Jest prdlenie nawet o Mouriqim.
Gdzie jest Espi ja się pytam?
1
@Adran360 to ten sam rayan co gram jego faule w serie A po nocach? Nie widziałem że to dzieciak, okazuje się że nawet niezły piłkarz. Dla mnie był tylko faularzem
2
@cchesterr43 nasza gówniara? Brawo brawo, o taką ige nic nie robiłem
1
Komentarz usunięty