0

Komentarz usunięty

9

Wystarczy że postawię celnego Alvareza i zniknie, a wtedy Lookman ustrzeli dublet. Ja się zajmę Alvarezem a drużyna niech kryje Lookmana...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 rację masz, ja też:)

10

Boże jak ten Nawrocki ora i wbija knage w "opinię publiczną". Bez lania wody że zasiądzie z Putinem przy jednym stole jeśli tego będzie "interes polski" wymagać, przy vzym w tym samym zdaniu zaznacza że z Putinem zbrodniarzem przez którego jest ścigany i nie do końca mu się to uśmiecha.

Wali w każdą stronę, nie zastanawia się nad potulnym grzecznym dyplomatowaniem tylko ebnie szczerze i ma w rowie co kto myśli. Bezpośrednio transparentnie, choćby się komuś nie spodobało.

0

@Fake69 idąc tropem La ramblowych ekspertów trochę rozpieszczonych ostatnimi sezonami i nie pamiętającymi co to znaczy szukać skrzydłowych w pomocnikach, to ja bym powiedział że większość tu będzie wolała Cancelo postawić albo nawet Balde byle nie pomocnika bo przecież statyczny i tak się w piłkę nie gra i wogóle to się z Xavim kojarzy i wogóle nawet Araujo bo szybki byle nie statyczny pomocnik bo fuj i nie możemy tak grać. Przez takie podejście nam się właśnie sypią skrzydłowi, ale co ja tam wiem... jak prosiłem o granie rashfordem bardaghjim olmo i ferminem żeby wszyscy skrzydłowi grali jak najmniej w kluczowej fazie sezonu i zawalonym styczniowym kalendarzu.

0

Ktoś wie co z Messim i copa libertadores? Kolejny sezon niszczenia MLS? Zagrają na Libertadores? Bo mi się hajs na kupony grzeje powoli. Zarwać jakąś nockę dla paru bramek Leo byłoby fajnie.

0

@FCBparasiempre nie ma covidu i nie ma czego propagować na ukrainie i ją ten cały tenis rozprasza, nie ma się gdzie wyżyć i se ulżyć

2

@July_6_BcN wszyscy o pączkach bo tłusty czwartek... Dla mnie tłusty czwartek to królestwo fast foodów, obfitych w tłuste niezdrowe sosy wszelkiej maści, nie jakieś tam pączki. Pączka to se mogę zjeść na śniadanie, a później się zaczyna zabawa. Już mam upatrzone kebsy i chessy których będę chciał spróbować. Oby się strawiło do wieczora bo pizzę też bym na kolację machnął

0

@Tasde nie obrzydliwe! Fascynujące...

5

@Giwera ten projekt wyląduje w lidze mistrzów

1

Pięknie Como!!!!!

2

Niby życzę west hamowi wszystkiego najgorszego ale z drugiej strony united nie wygrał... To był dobry wieczór

0

@BorzyKrzys o co chodzi? Bo jak mówisz o Taylor Swift to ja do hejtu pierwszy, reszta się może w kolejce za mną poustawiać

2

Artykuł o Plackoviciu a pod nim plackowate statystyki prosto ze superscore. Boże oby nikt nie wpadł na głupi pomysł hajsu marnować na takich Alvarezów i Plackoviciów.

0

@Scav znowu na Pomorzu? To trzecia taka akcja z udziałem dzieci za mojego życia akurat tam. Mają zajawki chłopaki jak nie turnieje halowe to szkoły

0

@Stagiryta ale to przecież nasz chłopak jest. Przyjaciel przyjaciół polskich Polaków, nasz ukochany Polski mem co tak polske kochal i dobrze z oczu na Polskę patrzył a tu taki klops

0

@kodi77 za Termalice chcesz w euro płacić? PLN wystarczą spokojnie

0

Nie tacy żyli już na mrozie w zimie przy -10 stopniach w Polszy, więc mógłbym na camp nou nawet sprzątać, jakoś przeżyję gdzieś pod mostem, @michalgajdek ogarnij mi sprzątanie na camp nou albo w ciutat esportiva wszystko jedno. Z góry dzięki

0

@barcuśl "to nie komentator to trener "

3

Zacięty pojedynek kurcze... stresuje się, cały czas czekam na PENALTY A FAVOR LA REAL MADRID. Będzie? Mam nadzieję że będzie... A jeśli nie będzie? O Boże!!! A co jeśli nie będzie?! Mnie boli na samą myśl kurcze

1

Wielkie atleti wyciągnię Max remis z betisem.

Ja wiem że betis mocny,

Ale wielkie atleti jest! Jest wielkie. Jest hegemon! Ty nie rozumiesz!


WRRRRR!

1

@FcPortoFan1999 no tak, wczoraj united strzelając dwie bramki przyniosło troszkę, sociedad i elche strzelając trzy bramki, Cracovia z Lechią se też obie strzeliły, Arsenal Sunderlandowi stzrelił dwie przy czym nie stracił dwóch. Aston Villa z Bournemouth też se obie strzeliły i zrobiły 9 rożnych! Lech se wygrał z górnikiem, no i Chelsea z wolves sobie obie strzeliły. Każdy mi się zrzucił na tą darowiznę

0

Można w bukmacherce wygrywać i przegrywać, ale jak ci siada z bonusu 570zł czyli darmowy hajs to jednak smakuje najlepiej

1

@Konradowskyy parodia na skalę rządów PiSu w mikroskali Krakowa za sprawą PO

0

Kolejny przykład kolesiostwa pana miszala co portfele krakowian oprdala

Po wyborze Miszalskiego (a dokładniej od sezonu 2024/25) Wisła Kraków zyskała pełną, darmową ekspozycję w TVP — każdy mecz jest transmitowany (w przeciwieństwie do poprzedniego modelu Polsatu). Cała liga też zyskała ogromnie na dostępności. To obiektywnie największa poprawa widoczności Wisły od czasu spadku z Ekstraklasy.

Prawie cały podział tortu z transmisja trafia do Wisły Kraków. A mieliśmy tam przez ostatnie dwa lata, Śląsk Wrocław, Arkę Gdynia, Lechię Gdańsk, Ruch Chorzów, ŁKS, Polonię itp itd. Odkąd 1 liga latała sporadycznie w TVP (tj. przed 2024 i wyborem wiślaka miszala na prezydenta) Wisła była tam co 3-4 kolejkę bo było co pokazywać oprócz nich, chociaż wówczas mogłaby spokojnie być hegeomenm telewizyjnym bo była jedynym większym klubem praktycznie. Po 2024 klubów zrobiło się tam dużo a Wisła i tak w ramówkę dostała każdą kolejkę, a co za tym idzie najwięcej hajsu od TVP.

Podsumowując. Przed 2024 Wisła musiała dzielić ograniczony tort z niewieloma innymi dużymi klubami przy sporadycznych transmisjach TVP. Po 2024 – mimo że konkurencja marek trochę się zwiększyłaa – Wisła dostała niemal monopol na najcenniejsze sloty w publicznej telewizji i największy kawałek pieniędzy. To obiektywnie największa medialno-finansowa dominacja Wisły w I lidze od lat. Nie zdziwiłbym się jak po awansie i zakończeniu kontraktu TVP wycofa się z transmitowania na taką skalę

0

@Cryptolis przecież Legia w pierwszej lidze by tak podniosła poziom zainteresowania że szok, widać po Wiśle, która od paru lat pozostaje na ustach całej Polski a razem z nią całe nasze zaplecze

1

@A4ron z tym że w naszej Ekstraklasie jak klub był wielki to leciał po problemach finansowych. A Legia jak w tej piosence "lecę bo chceeee..."

4

CEEE!!!! WUUUU!!! CWK!!! CWKS SPADA!!!

Nawet jak się źle zestarzeje po tym meczu to za tydzień i tak dostaną oklep;)))

1

@Barceloniarz987 nie zdziwię się jak ich brugge klepnie w jednym ze spotkań. Póki co mój ulubiony underdog w Europie, razem z Como

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?