1

Jeszcze jedno co mnie w oczy kole od lat w piłce nożnej.

Ile my dostaliśmy przywilejów? Milion? Z czego dwa z nich w samej drugiej połowie były spokojnie faulami na kartkę! Co mi z przywileju na środku boiska, skoro rywal na tym zyskuje bo nie ląduje w notesie? To jest notorycny problem dzisiejszej piłki nożnej. Można robić każdy faul bez konsekwencji pod warunkiem że przywilej.

A w dobie VARu przywilej korzyści przy spalonym i czekanie na rozstrzygnięcie akcji bo mamy video to kolejna parodia, nie doliczana do meczu. 8 minut doliczonego to niby dużo, ale ja mówię o zjawisku.

1

@Bykunn dla trochę lepszych wrażeń zjadania fast fooda niż 0.7km dalej, dla tej wyrazistej buły i mikro subtelnych różnic komponujących najlepszy kebab w Polsce który bije o ciut ciut pozostałe topowe warto stracić godzinę z życia, a teraz nawet to i że 3... Ze mną jest coś nie tak, skoro lubię dobrze zjeść ale nie zachowuję się jak Kim Kardashian która po fashion ciuchy prawdopodobnie wsiada w samolot i leci 10000kn przez ocean żeby se ogarnąć jakiś fajny butik w Mediolanie? Chory świat, nie ja

2

Jak zobaczyłem kamerę na rozgrzewkę, a tam obok siebie Lewy, de Jong, Araujo mówię, że nie trzeba, że drużyna działa że oby jak najpóźniej. Że ferran śmiga, że mi lewego tu dziś nie trzeba i reszty placków też nie, nie teraz przecież oni wprowadzeni wszyscy naraz to jest slow motion i nam zabiją dogrywkę jeśli się uda ją osiągnąć. Lewego się spodziewałem, znamy go i może mu coś tam siąść ale liczyć na to w takiej chwili to samobójstwo, flashbackki z de jonga mieliśmy wszyscy, nie zrobił ostatecznie nic złego ale odebrał trochę tempa meczu też. Araujo nie trafił można płakać trudno zdarza się, szczerze mówiąc powinien być gol. Ale Rashford? Chcieliście to macie wirtuoza za dyche. Wy go chcecie nawet na przyszły sezon, 30 mln wydać... Bo "kogo kupisz w takiej cenie na takim poziomie" na poziomie Rashforda? Taki poziom że naprawdę jest w czym wybierać, Abde, Virgili, Undav, Uzun Can, FERRAN TORRES (czy się komuś podoba czy nie to placek z United nie ma do niego podjazdu, jak zaczynał z Aubameyangiem to brakowało skuteczności ale na tym lewym skrzydle robił 5 razy więcej zagrożenia i 10 razy więcej pracy w obronie niż Platfus Crashford) można wymieniać dalej na spokojnie bo piłkarzy takich samych albo lepszych za 30 mln które niektórzy tu są skłonni popierać jest wielu

1

@AdrianFCB10 przecież to jest cień piłkarza odkąd jest piłkarzem i żaden hype tego nie zmieni, nie nadaje się na ten poziom. Zrobił dobry sezon z 8 sezonów w United. Tutaj dobre dwa tygodnie co 6 tygodni i podjarka... Z czym do czego

0

@Encore w szpitalu, nie w Barcelonie.

2

Tydzień temu kartka bezdyskusyjna, w tym tygodniu taka lajtowna bo i tak druga żółta to było conajmniej- bez dyskusji.

Ale ten sędzia dzisiaj nazywał się PRZYWILEJ KORZYŚCI

Ile my dostaliśmy przywilejów? Milion! Z czego dwa z nich w samej drugiej też były na kartkę! Co mi z przywileju na środku boiska, skoro rywal na tym zyskuje bo nie ląduje w notesie? To jest notorycny problem dzisiejszej piłki nożnej. Można robić każdy faul bez konsekwencji pod warunkiem że przywilej.

A w dobie VARu przywilej korzyści przy spalonym i czekanie na rozstrzygnięcie akcji bo mamy video to kolejna parodia, nie doliczana do meczu. 8 minut to dużo, ale ja mówię o zjawisku

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Comentateiro najlepsze jest to że nawet jak wygra LM to za to przeprosi

0

Pięknie galata rozsadza to klubopodobne coś

2

@blakkudium właśnie po to jest potrzebny Martin w Milanie. Każde 10mln się liczy.

4

@MichuZ44 akurat odkąd pamiętam Yamala to chłopak zasuwa w odbiorze, o nim to świadczy tak samo jak i o nich.

2

@Kgorecki2500 jego supermoc to bycie w wielu miejscach naraz. Mijałem go naprzykład przedwczoraj, a 40 metrów dalej widziałem go znowu. Nie oglądałem się za siebie ale jestem przekonany że dalej siedział 40 metrów odemnie, jednocześnie przechodząc koło mnie

1

@sergio5 no i git kij mu w kake

1

Dajta mnie Milan te 10 milionów za Martina i będzie więcej hajsu na opłacenie czyjegoś kontraktu za darmola po sezonie. #MilanMusiszMartina

2

@Arden i przyszła lewica po dzieci... Każde następne pokolenie już wyjdzie w tym wychowane, przecież to się skończy na tym że syna będą palcami wytykać jak pójdzie do szkoły bo nie będzie woke

1

@MesQueUnClub_87 a my byliśmy jak Real i Xabi Alonso- nie gramy w piłkę? Nie ćwiczymy, ty nam nie będziesz dyktował warunków na wfie. Rozgrzewka? Dobra byle szybko bo lekcja ma tylko 45 minut a tu trzeba meczycho rozegrać, a najlepiej jakiś turniej 4 vs 4. Ogon machał psem i tyle, Xabi lubi to

1

@liberoFCB powinno być zapisane w "notatniku" każdego hala bobasa

3

Notka historyczna o której nikt nie pamięta, nikt nie wspomina, a każdy powinien o tym mówić głośno i pluć na Inter nie tylko ze względu na Mourinho...

Inter Mediolan jako jedyny z wielkich klubów wyszedł z afery Calciopoli bez żadnych kar, co pozwoliło mu skorzystać na osłabieniu rywali i zdobyć pozycję hegemona na 5 lat w okresie 2006-2010 w dodatku otrzymał tytuł za sezon 05/06

Wszystko spoko gdyby po latach nie okazał się klubem zamieszanym, jednak sprawa się przedawniła. TFU OD ZAWSZE NA ZAWSZE!

0

@takisobiektos ale że Inter kogoś przekręcił? No nie, nie wierzę toż to nie prawda

0

@Bzyczekk mojemu adminowi się zdarzyło czasem na jakiś czas, ale po paru dniach wszystko wracało do normy i strona działa

1

@tomek8756 nie dość że król moich kuponów to jeszcze pan kapitan, legenda i świadomy człowiek

7

@norbi77 jak to szło?
"Gosia!!! Gosia!!! Gosia!!!"

0

2 lata temu było 10 lat jak simeone siedzi w Atletico i każdy widział że jednak coś nie klika, że mogłoby być trochę lepiej i że jest hamulcowym dla tego klubu. Powtarzam- TO JUŻ BYŁO 10 LAT, a ja się dalej kazałem pukać w czoło i zastanowić co to za brednie. Toż to simeone, nie wiecie co mówicie, wypuścić takie Atletico z jego gniazda to przepadnie.

Od tamtej pory już się pojawiło tyle zgrzytów, z całym szacunkiem do wszystkich Lemarów Koke Grizmannów Correiów ale to było ich miejsce, gdzieś pod topem. Dzisiaj mam wątpliwości, z roku na rok ekipa na papierze jeszcze lepsza a tu dalej to samo, zwracam honor, Simeone papa albo będzie to samo Atleti przez najbliższe 20 lat nawet jeśli cudem dwa mistrzostwa zdobędą po drodze to dalej o niczym dosłownie nie będzie świadczyć. Średniak jakich mało

26

Przypominam że jemu benfica wcisnęła 4 bramki z tego jedną bramkarz a Real sam dostał manite od Atleti w tym sezonie, zamknijże tą jape rowolizie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arden widzę że tu w komentarzach znajdę mnóstwo osób do zablokowania. Skrajnie lewicowa selekcja naturalna. ;)

28

Ktoś zauważył że my mamy zakaz brudnej gry? Getafe może, Real może, Atletico może, Girona, Bilbao, sociedad, Nottingham i rózne takie.
Dla nas sprowadzenie się do tego poziomu z automatu kończy się kartkami? My potrafimy mieć ostatnie miejsce w lidze pod względem liczby fauli i jedno z ostatnich w lidze mistrzów ale jak już gramy brudno to się sypią kartki

0

Z tą obroną nigdzie nie wrócimy, bez przesady. Ja wiem że już były piękne manity ale do tego trzeba powiedzmy max 1 bramkę stracić, a nasze mecze to jest handicap dla rywala zawsze. Jakbym był pewien tylko jednej straconej bramki w każdym meczu to pół biedy, ale dla nas 2 to jest gwarant. Zapomnijcie o remontadzie, jesteśmy zdolni do 6 bramek nawet, ale mamy gwarantowane 2 w plecy. Dodaj do tego jakaś bramkę z dupy albo na przekręcie, albo bramkę wycofaną przez var.
NIE
MA
SZANS
NA
AWANS

0

I właśnie tak powinna wyglądać zapowiedź każdego meczu, jak za starych dobrych czasów. Niestety robicie tylko wybrane. Podsumowanie statystyczne dość szerokie by pomagało np tworzyć betbuildery. Tymczasem muszę się opierać na zagranicznych zapowiedziach, gdzie liczbowo są przeplatane różne statytyki h2h oraz ostatnich meczów obu drużyn, kontekt spotkania, kontuzje i forma wyróżniającch się zawodników, także negatywnie.

1

@Kgorecki2500 hahahahhaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?