jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ZwyklyKibicBarcy04 możemy pokonać każdego, ale z tą defensywą o której już powiedziano wszystko, nie pokonamy zawsze. Trzeba się tylko zastanowić czy z LM odpadamy teraz czy może teraz jeszcze kliknie i odpadniemy później
0
Breaking Bad Youtube, scena z odkryciem tożsamości WW przez szwagra i komentarz.
"Po ponad roku Skylar i Walt czują się na tyle dobrze, że mogą w końcu wrócić do domu
Wtedy Hank postanawia się wysrać..."
:D:D
6
@NeroTFP1 lautaro kochany- całe szczęście że tu nie przyszedł
Alvarez kochany- całe szczęście że tu nie przyjdzie
0
@addept w takim razie są klubem na poziomie Ajaxu Amsterdam.
0
@Kinginiesta abde celny dał, baena faul dał, atleti awans dało. HWDJuve
0
@addept interesuję się piłką mniejwięcej od 98. Pamiętam Juventus Lippiego, które zyskało bo cały świat był wtedy średnim futbolem co później udowadniało np. Porto czy Valencia. ZP Nedveda jest jedną z najsłabszych za mojego życia. Czym było juve wcześniej? Zidanem? 1 finał LM, 2 mistrzostwa w bólach przy ciężkiej serie A. Czy to świadczy o tym że to wielki klub? Ja mam pamiętać Wielki Juventus? :D niby kiedy był wielki?
0
Wielki odmieniony Juventus. Jakie to są przegrywy hahahaha
Parę lat dominacji, bo inter z Milanem upadli na 10 lat, przed Calciopoli też byli raczej za Milanem. W dzisiejszych czasach wracają na swoje miejsce. Nie odjechali nikomu, nie są, nie byli i nie będą włoską potęgą. Klub z wiecznymi aspiracjami które udało się spełnić 2 razy w historii, do dziś mylony z wielkim klubem (coś pokroju Chelsea chociaż ta ma świeże triumfy w Europie więc nie)
1
@don'T.R.I.P.e to mi wyjaśniłeś, wyczerpując temat, także dzięki;) co nie zmienia faktu że mogliby oszczędzać czas i siły na coś takiego zamiast np. wysrywów Lewandowskiej albo statystyk i newsów na temat madrycioków. Wtedy by się znalazła ta godzinka w tygodniu na coś takiego. Oni to dalej robią przed meczem, ciężkie analizy przed jakimś większym meczem, wolałbym to widzieć w felietonie zamiast 4 artykułów porozbijanych na 3 dni przed meczem. No ale by się nie klikneło
2
@Redakcja co ze starymi zapowiedziami meczu? Kiedyś były fantastyczne, czytało się każdy taki felieton z zaciekawieniem, to coś co robicie od 3-4 lat to nieangażujący syf. Wracam z tym pytaniem średnio co rok, chyba dalej nie dostałem odpowiedzi, może się uda tym razem
2
@Redakcja co ze starymi zapowiedziami meczu? Kiedyś były fantastyczne, czytało się każdy taki felieton z zaciekawieniem, to coś co robicie od 3-4 lat to nieangażujący syf. Wracam z tym pytaniem średnio co rok, chyba dalej nie dostałem odpowiedzi.
1
@l3wang0000lski niby gdzie on udowodnił że jest na ich poziomie? Może nie półkę niżej ale napewno nie na tej samej
0
@gracianho7 rasford daje tyle gwarancji ile ferran a nawet ferran daje więcej, trzeba szukać dalej
0
@4drian0 niestety najnowszy tomb raider raczej miał nie będzie. O ile RE to była gra dla wybrańców, nie każdy grał za dzieciaka, nie każdy lubił, nie każdemu rodzic pozwolił o tyle w TR grało więcej osó, pamiętam chociażby od siebie z podwórka. Oba tytuły podupadły w tym w tym samym- czasie przespana cala generacja X360/PS3 przez obie. Tomb raider wrócił szybciej i z przytupem. RE wróciło na właściwe tory również i zrobiło 2 razy więcej gier od tamtej pory. Stawiam je na równi, jednak media społecznościowe w Polsce i rożne kontenty jakie się tam znajdują, ewidentnie pokazują wyższość RE w naszym kraju, po tych cyrkach z polskimi werajami myślę że wszystko na zawsze już wróciło do normy. Co do tomb raider może nie wrócić nigdy, jakoś w tej Polsce cicho o tej grze
0
@vebonn przez wszystkie lata przyzwyczaiłem się do różnych reklam w różnych miejscach, niestety strona na której jestem od 14 lat najwięcej ( FB nie mam od 2018, Twittera mam od 2020 więc siłą rzeczy spędziłem tu najwięcej czasu w internetowej karierze poza YT) strona ta jest jedyną dla której założyłem Adblock i z niego korzystam. Siedziałem na różnych pirackich stronach w życiu również i jakoś mi ten Adblock nie bywał potrzebny. Ale ta strona mnie pokonała i jest jedyną gdzie jest on włączony. Mógłbym pisać ten ciężki wywód i zaraz wylądować na jakiejś stronie z Allegro a ten komentarz by się poszedł ybać, bo w momencie przesłania by wyskoczyła jakaś reklama. Pedole nie ryzykuje, dość mam takich przygód już
0
@mordini123 przecież na ostatnią kolejkę też wybrali inter bo Polak.
2
@Beztroskii pomimo wsystskich baboli od samego początku kariery to jest dla mnie crack z łatwością dochodzący do sytuacji. Nie miał tego Dembele bo i sam se musiał wypracować, nie miały tego alcacery, braithwaity boatengi muniry nie żadne takie. On to miał od zawsze. Włączyłeś mecz z ferranem składzie i widzisz Barcelonę która próbuje z nim torpedować rywala. Od 2018-2023 przecież to nie istniało, istniał tylko Messi. Teraz pół składu taka jest, nieskuteczny ferran to wtedy był wyjątek, zawsze mi się to podobało
1
@Bernard777 pomocników za grosze jest w tej chwili multum. Nie potrzebujemy żadnego bo sami mamy multum. Żadne 30mln w tej chwili nie będzie warte piłkarza do rotacji. Na 6 pomocnika chyba w kolejce co najwyżej, pod warunkiem że zabrałby miejsce bernalowi co też byłoby bez sensu. 10 mln by nawet taka operacja nie byłaby warta. 6 pomocnika to se mogę brać jakiegoś kessiego czy Vidala za darmola. Nawet bym zrozumiał 50 mln za pierwszego rezerwowego jakby był hajs ale ktoś taki? Nawet za 10 mln bez sensu
0
@barcelonaLM czyli zaprowadzenie pokoju przez USA bombardowaniem ma być lepsze dla społeczeństwa? O ile dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź to zapewniam cię- żydrael się nimi zajmie prędzej czy później. Będziesz zadowolony bo wtedy i Stany wpadną, poczekaj jeszcze chwilę nie wszystko tak od razu, przecież państwo żyslamskie se nie pozwoli na takie porozumienia ponad ich głowami.
0
Alcaraz jest 5 razy lepszy od sinnera. Przekonacie się o tym za 10 lat. A z roku na rok będzie to chłopak tylko potwierdzał
1
@Jakchcesz około 90%ludzi na świecie nie toleruje bo nie jesteśmy do tego przystosowani, jakoś się żyło przez tysiąclecia
2
@blakkudium czemu insane? Co 70% z nich osiągnęło w karierze albo chociaż w City? Większość to wyróżniające się postaci czy tam gwiazdy z różnych klubów Europy średnich i trochę lepszych. Plus dwie gwiazdy światowego formatu. I parę gwiazd city które już coś osiągnęły i powoli odchodzą. Ja tam nie widzę żadnego insane
3
@Frimpong pragnę nadmienić że to madridista jest
13
@Jakchcesz krytycy powiedzą że to Flick a nie Laporta. Ciekawe czy ktoś pamięta że nazwisko Flicka czy Nagelsmanna i to zakochanie w niemieckiej myśli było znane już podczas kampanii.
Ale to Flick, ale to Alemany, a teraz nawet Deco. Wszyscy zasłużeni tylko nie Laporta... Można go cisnąć za wiele rzeczy ale niektórzy tu mają kompleks Lewego, nie zwracamy uwagi na zasługi, piętnujemy babole
0
@Gaucho tak tak, ale ja bym z nich wszystkich Lewego cisnął od deski do deski bo w tym momencie najmniej wartościowy i jego w pełni sił najmniej potrzeba
0
@Gaucho a ja bym go zostawił na zmiennika dla naszych skrzydłowych bo są ważniejsi od Lewego i Rashford w tej chwili razem z nimi też
2
Lewy niech se pokopie z tą Kopenhagą, Torres się przyda już do maja, trzeba będzie na niego uważać. Lewy niech się tam kopie po czole i wciśnie tą bramke, wykona zadanie. Byle Torres nie grał narazie
0
@Danny Gaucho oho. Odgrzewam dziś FMa 23 zajrzeć na save'a po 13 latach w Bilbao i porównać wyniki. Liczbę spotkań też sprawdzę, bo jak mnie w tej statystyce nie ma to może w średniej zwycięstw, mój Iraola tam znajdzie miejsce. Po 10 sezonie podzieliliśmy z Realem Hiszpanię na pół, co sezon walka na każdym polu, co sezon obaj lecieliśmy w okolicach półfinału i finału LM. Niestety SI zmasakrowało Barcelonę, która miała stabilne miejsce 3-4
0
Czysto teoretycznie raczej wyjdziemy na zero za Cancelo dzięki Dro?
Nie być w plecy i ściągnąć takiego obustronnego zawodnika to nawet przyzwoity wynik
0
@wyrek nie bo bez lucho brygadzisty ten Marian potrafi tylko na L4 siedzieć. A u nas ZUS nie ma pieniędzy przez christensena
0
Nie lubię Mbappe nie lubię Dembele nie lubię PSG
Niemniej jednak. Wieczny talent, 6 letni lider próbujący bez skutku zdobyć z nimi LM zarabiał 50mln praktycznie od początku tej śmiesznej przygody w PSG
Skończyły się kominy płacowe w PSG rozumiem to. Ale będąc Dembele wysuwam prosty argument-
"Nasser ja wiem że nie jestem żółwiem, że nie kocha mnie tak Paryż, nie kocha mnie aż tak prezydent, nie robią ze mnie top1 na świecie i nie kocha mnie tak pół świata jak jego.
Ale nasser hola hola. Kto wam dał kurła wy przegrywy jedne tą Ligę mistrzów? Kto pomógł Enrique ogarnąć ten zespół? Kto zdobył złotą piłkę w końcu? Ile ja was kosztowałem? Prawie dwa razy mniej! Ile mi dzisiaj płacicie? Ponad 2 razy mniej niż dawaliście Mbappe przez większość kontraktu? Wy mu kurła za podpis dawaliście więcej niż zgarniam za dwa lata
Mam prawo się domagać tej kwoty, nawet jeśli to same zbiegi okoliczności nasser, zamknij jape i podpisuj"
Z racji tego że nie lubię ich wszystkich sytuacja dla mnie jest win-win
Jak dostanie to komin w PSG gotowy, jak nie dostanie to mam nadzieję że się stamtąd niedoceniony zawinie a PSG wróci do próbowania w Europie