0

@escarabajo w 2015 jajka mleko szynke ser, parę litrów picia. 10 euro wystarczało, no może dorzucisz euro czy dwa o ile w ogóle
Dzisiaj masz 10 lat inflacji, weź siatkę butelek, uzbieraj nawet 30 zł. A później spróbuj za nie kupić chociaż jajka, mleko i ser
@ProMILs zdaję sobie z tego sprawę, jednak mówię o argumencie jak to w Niemczech działa i ludzie z butelkami na zakupy chodzą. I to jest fakt że da się tak wyjść, w Polsce pójdziesz co najwyżej po chleb i mleko

0

@Gary właśnie o takich rozsądnych mówię. Nikt nie tykał 40 lat fajerwerków, aż przyszli rozsądni i piękną tradycję, która jest dla całej Polski świetną zabawą i symbolem nowego roku dla całego świata, rozsądni, chcą zmienić bo rozsądek nakazuje. Bo 30% polskich psów ma problem przez 6 godzin w roku, a dla jeszcze innej części to żaden problem i świetna zabawa, niektóre wcale nie reagują. Rozumiem właścicieli psów ale nie są pępkiem świata. Od takich przypadków, którym się nie podoba to i tamto są później odłamy, które żądają zakazu karmienia w miejscach publicznych albo jeszcze lepsi -stref wolnych od dzieci

0

Co to za porównywanie oddawania w centach siatki butelek za które realnie w Niemczech można zrobić zakupy na 3 dni? W Polsce za siatkę butelek z całego tygodnia uzbierasz może 20zł.

Argumenty że w Niemczech było tak czy tak można wsadzić między bajki. W Polsce za te butelki zrobię dziś mniejsze zakupy niż w Niemczech w 2015 czy nawet po inflacji w 2021 gdzie ceny za butelki ledwo poszły w górę a zakupy dalej mogłem za 10 euro zrobić solidne.

W Polsce nie masz na to szans, beznadziejny argument

1

@Comentateiro ale bardzo często zielone celne na kuponie więc narazie się broni

1

Kairat dostał ciężki łomot, ale trza przyznać że to był mecz do obu bramek i wynik nie odzwierciedla tego że real długimi momentami nie mógł wyjść z własnej połowy

1

@Antimadridista_WR bo to jest rambla. Nie narzekająca na rząd, w większości dumna ze wszystkich podatków, LGBT się tu broni, morderców się tu często usprawiedliwia, broni się tu pieski w sylwestra, rozsądnie prorządowa i bojąca mieć własne zdanie.

0

Dzisiaj jest mecz Yamala. Piłka w trybuny 15x i dwa magiczne dotyki które ustalą wynik spotkania na 2-2. Dlaczego 2-2? Jesteśmy na bakier z czystymi kontami, niezależnie od kontuzji zagramy z zespołem który ma największy potencjał na strzelenie nam jakihś bramek. Dwa magiczne momenty Yamala to dla nas również dwie bramki.

Edit. Jednak 3-2 będzie, bo oprócz Yamala coś tej naszej ekipie dziś siądzie i przeważy o losach meczu:)

0

Real nie schodzi poniżej pewnego poziomu, największy pewniak u sędziów w Europie

0

Niezależnie od wyniku Gratulacje dla Kairatu Ałmaty za zdominowanie Realu Madryt;) wynik najważniejszy ale przebłyski Realu nie zmieniają faktu że kairat w tym meczu jest drużyną lepszą :)

0

@Kgorecki2500 15 lat w plecy. Od 2007-08 Wielkie plany pierwsze pomysły a temat dopiero zaczął ruszać 3 lata temu...

4

Przecież jak Nyom dzisiaj zagra to składam takiego bet buildera na jego kartki faule że od jutra będę bogaty:D

0

Czysto hipotetycznie z wodzą fantazji

Jesteś synem negreigry. Stary zarabia max średnią krajową od początku stulecia może nawet wcześniej. Matka być może zarabia czy coś nie wiem, no ale żyjecie na jakimś poziomie, jeździcie jakimś passatem, Peugeotem 206,Skodą Octavią czy innym golfem 3. Masz se konto w banku, cośtam zarabiasz żyjecie se na średnim poziomie dochód rodziny to może 15-25tysiecy euro

Od 2001 roku zaczynają na twoje konto wpływać kwoty w dziesiątkach tysięcy euro miesięcznie, a ty twierdzisz że stary to przed tobą ukrywał latami i nic nie zauważyłeś? FAR MA ZON i szpąciciel!

1

@azysko a ty pamiętasz wyniki dwóch ostatnich spotkań Hiszpanii? Mecze były załatwione w pierwszej połowie

0

VAR+ mityczna interpretacja ręki (widz ma przed oczami, sędzia ma dowolność decyzji z którą ciężko dyskutować) + mityczna interpretacja spalonego (tutaj to samo jednak 0.7cm potrafi namieszać w głowie, interpretacja daje centymetrowi spalony i nie spalony, niezależnie od palców obrońcy ani ramienia napastnika etc.)= System legalnie ustawiający dane spotkania.

Factos

0

@Hasszz głupoty:D nic się nie dzieje, świat idzie do przodu jest coraz mniej wojen i kraje się ze sobą coraz lepiej dogadują, mamy same powody do optymizmu a drony do Polski wlatują codziennie. Bliski Wschód płonie od zawsze, wcale nie płonie 2x bardziej. Stany z Chinami też od zawsze rywalizują jawnie, nic się nie zmieniło w sostatnim roku. Ściągnij różowe okulary albo sobie spraw mentalne bryle bo fakty to nie głupoty jak myślisz że to wsystsko nie yebnie za naszego życia i będziesz sobie tu wiecznie siedział na rambli o chillował to się mylisz. Daj mi powód dla którego Rusek miałby w końcu nie znaleźć odpowiednich okoliczności żeby tu wpaść w ciągu paru lat? Powód dla którego USA nie będzie walczyć z Chinami o światową dominację w ciągu kilkunastu lat max? Powód dla którego różne sojusze nie zaciągną wielu wielu państw naraz do 5 różnych konfliktów do których świat zmierza? Bo się ktoś będzie bał? Bo moralność? Bo jedno jest potęgą nuklearną i lepiej nie tykać? Bo "sankcje" które są skuteczne jak Milik w reprezentacji? Kogoś to w ciągu ostatnich 20 lat powstrzymywało? Izrael ma wolną amerykankę i może robić co chce, Rosja od lat robi co chce, Chiny grabią wpływy światowe stanów, które od zawsze robiły co chciały.

Ale ty nie chcesz więc ja piszę głupoty, świat się nie wali, ja wymyślam i wszystko ma się dobrze. Zdejmij te różowe bryle, bo lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować.

1

Globalny konflikt jest obowiązkowy i od II wojny świat dąży do niego nieustannie. Nie było dnia odwrotu od tego celu. Niezależnie od tego jak bardzo byście rozsądnie podchodzili do sprawy i czy nastanie pokój na parę miesięcy czy to na bliskim wschodzie czy na ukrainie czy między indiami i Pakistanem czy stanami a Chinami. Zapalników z roku na rok na całym globie jest coraz więcej i tylko ślepy by to kwestionował. Nie ma od lat powodu by myśleć że będzie lepiej, a z miesiąca na miesiąc widać że jest gorzej. W ostatnim roku to przyspieszyło i jest większy burdel w skali rok do roku niż przed wojną w Ukrainie i po jej rozpoczęciu. Nieistotne są rozsądne, taktyczno wojskowe ani dyplomatyczne dywagacje kto jest do czego zdolny, kto się z kim pogodzi, kto komu pomoże ani kto zareaguje na agresję innego kraju.
Sojusze wojskowe, ekonomiczne, gospodarcze są już tak powiązane siatką wpływów że każdy w każdym widzi zagrożenie, nikt się z nikim już nie chce dogadywać, a kolejny kolejnego zaczepia. Świat się sypie, wojna nadejdzie i wszędzie będzie tylko gruz, żadna wasza geopolityczna wizja i nadzieja na lepszą przyszłość tego nie zmieni bo jest bezpodstawna i na świecie już nie ma rozsądku.

Wyobraź sobie pokój pełen kostek domina, puszczony w ruch z obu stron, wejdź do niego i spróbuj go zahamować z obu stron... Potrącisz coś po drodze...

0

Gaviego nie ma, de jonga nie ma. Czas na powrót duetu Pedri/Casado i jeśli wynik pozwoli Bernal/Casado bo Marc się może dojeżdżać i ogrywać, a Pedri nie zawsze będzie miał tyle szczęścia do kontuzji. W tym momencie pomoc i tak jest posypana trochę więc nawet Eric tam pomoże. Czas na szukanie rozwiązań na ten sezon, opłacą się na zimę. Zdrowy de Jong z pedrim grali by razem do listopada a tak drobna kontuzja jednego jest prawie jak rotacja więc nic straconego.

1

Wiesz że z Niemcami może być coś nie tak, masz nosa, dlatego ładujesz bttsa z podpórką, a te patałachy przegrywają. Masz nosa i wielką szansę na 16,5k ale niemiecki Matrix stwierdza że uj ci w portfel i w efekcie tracisz 800zł.

Wina Tuska!

1

Dla nas takim oddechem jest 10mln euro, że istnieje spora różnica czy Fermin odszedłby za 60 czy 70. Od początku 70 mln to jest moim zdaniem absolutne minimum (nie powinien odchodzić wcale, kto ma rozum jest tego świadom, zwłaszcza przy niepewnym Gavim, ten argument się bardzo mocno zaktualizował i zyskał na wartości w ostatnich dniach). Klub jest ponoć świadom jego wartości dla Chelsea i rzuca kwotą 90mln- nie chce mi się wierzyć ale mam nadzieję że to fakt.
A że dla nas naprawdę każde 10 mln to ogromna różnica Fermin jest dla mnie warty 70mln+10. Kompromis mój i klubu to 80mln.

Jeśli nie odejdzie, to oby przez tą liczbę i przez to że jest potrzebny- to będzie dowód na to że ten klub się finansowo zaczyna szanować. Jeśli zostanie to z kolei będzie dowód, że klub i tak funkcjonuje spokojnie mimo PEWNEJ gwarancji naprawienia problemów księgowych po tylu latach.

0

Maks 4 pkt stracone z kimś z trójki Newcastle/Chelsea/PSG. Jakiś wypadek przy pracy z którymś z pozostałych zespołów. Stracone max 6 pkt w fazie ligowej daje minimum 18pkt. Pierwsza ósemka wtedy siedzi. Chociaż moim skromnym zdaniem 19-20pkt będzie nasze

0

@Laminedependencia jakby się małpiszon połamał to tutaj też byłoby obrzydliwie i byłbym z tego dumny

6

Reklamy na tej stronie były tak uciążliwe że włączenie Adblocka specjalnie, tylko i wyłącznie wobec fcbarca.com daje mi dziką satysfakcję. Chociaż przyznam @Redakcja że te puste pola między artykułami wyglądają dziwnie, nawet się tak jakoś wygodniej zrobiło jak strona nie skacze w górę i dół. Bana możecie rzucić na prawo i lewo w każdej chwili, ale ta strona jest niedostępna i niefunkcjonalna już od dawna więc ban często nie robił mi żadnej różnicy. Teraz nie zrobi tym bardziej, bo będę mógł tu zawsze wejść i czytać co i jak mi się podoba już nie będziecie mi w tym przeszkadzać jak za starych normalnych lat :)

0

Nie sprzedawałbym Fermina, ale jakbym już musiał to dokładniej za minimum 70mln właśnie, niepodważalna jakość i jak piszą w artykule cena "dostosowana do realiów premier league". Brawo i o to kurła chodzi! :) najlepiej nie sprzedawać ale ja nie o tym...

Jaki to jest pieprzony znak towarowy tego klubu i fatum nad Barceloną, że jak przychodzi do najpoważniejszej sprzedaży od czasu Dembele i kwoty która załatwiłby 1:1 to nagle wychodzą kwiatki z problemami FFP Chelsea. Akurat wobec transferu Fermina? Po wydaniu jakiegoś miliarda od przyjęcia boehlyego? W momemncie w którym przychodzą do Barcelony? Bubel burdel i wpływanie na potencjalną kwotę. Nie macie hajsu to wypad, weźcie casado za 60 jak wam brakuje, a jak macie poważne problemy to proszę BARDZO macie torre za 40 i wyjazd. Jak fermin pójdzie za chociaż milion mniej to już będzie porażka.

1

@P93FCB remontada.apk Barca premium edition

0

Olmo na skrzydło. Rashford niech tam z lewym i raphinha potrenuje. Balde go nauczy jak się robi wiatr na skrzydle. Martin go podszkoli trochę w defensywie i w listopadzie pierwszy sprawdzian z jakimś ogórem z ligi mistrzów. A póki co niech nam dupy nie zawraca i tabeli nie stresuje. Nie śmiga to z nim póki co. Jak ma raphinha odpoczywać to potrzebny inny zestaw, może ten rashford coś ogarnie ale widać że nie w najbliższym czasie

1

Barca nie robi remontad.

To remontady robią Barcelonę:)

1

Co to jest kurwa za potwór ta drużyna, historyczna ekipa naprawdę. Pełny sezon i dwa mecze a oni wznoszą utwierdzają i stanowią taką legendarną legendę.

Barca to Chuck Norris piłki nożnej, możecie zacząć robić memy

0

@Kgorecki2500 mnie podkusił boost na dwa celne Alvareza także pewnie po kuponie. Cała nadzieja w drugim czyli win grodziska mazowieckiego i win atletico. Później w spokoju mógłbym czekać na zwycięstwo Barcy w meczu różnych celnych strzałach i celnego yamala.

Ale liczyć na atletico to jak liczyć na cud, a Pogoń dziś nieskuteczna i nie aż taki walec jak w ostatnich tygodniach także mogę spokojnie zacząć kleić na jutro;)

1

Atletico jak zwykle spóźnione na sezon. Okres przygotowawczy im się skończy gdzieś w październiku po przerwie reprezentacyjnej i zaczną grać. W lutym się rozjadą na przerwę zimową i wrócą pod koniec marca spóźnieni na autobus zwany podium. Róbcie screeny:)

0

@Eklerek dzięki mistrzu, mam nadzieję że grzebanie za tą bramką zostało ci wynagrodzone :D myślę że taka Brama to raz na 3 lata na całym świecie :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?