jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gall Wielki następca Ronaldo który też osiągnął połowę swojego potencjału więc adriano okazał się prawie godnym następcą, prawie bo on połowy akurat nie osiągnął
0
@Gibbon_FCB czyli mam być kibicem Borussi bo było trio, a najlepiej Celticu Glasgow bo był Boruc i Żurawski. Może przyjdzie jakiś Polak do Madrytu i będę za Realem... Albo jeszcze lepiej! Gdyby się Lewy skusił tych parę lat temu, albo Piszczu to już bym był za Realem ;)
0
@paweuwarrior przypadki nie istnieją;)
9
Podsumowanie Interu Mediolan z mojej perspektywy.
-Wykupienie grubego Ronaldo z Barcelony,
-dziesiątki zdrajców przechodzących z Milanu,
-lUIS fIGO (kuzyn-fanatyk Realu i Interu ładujący bomby w niejednym PESie czy to legendarnym adriano czy wolnymi Chivu czy schodzącym z 40 metra Zanettim)
-Walter Samuel którego też nie znosiłem,
- Patrick Vieira, legendo! Coś ty narobił?
-Afera Calciopoli, z której Inter jako jedyny klub wyszedł bez zarzutów i na tym później zbudował swój wieloletni hegemon w latach 2005-2010
-Deal stulecia w ich wykonaniu czyli Eto'o-Ibrahimović
-Jose Mourinho i półfinał LM 2010
- wiecznie podstarzały zespół, którym nie pograsz w żadną grę piłkarską bez przebudowy.
-Hakan Calhanoglu jako najświeższy przykład
Nie mam za co ich lubić, nigdy nie dali powodu, dodaj sobie do tego taką parówe jak Sneijder i masz komplet.
Z całym szacunkiem do Javiera Zanettiego;)
0
@damian16161212 Olmo się połamie. Dlatego nie dawałbym mu nawet pół godziny grać w lidze. Natomiast wyjściowa jedenastka na finał PK i półfinały LM, bardziej się tam przyda pod warunkiem że tam się nie połamie
0
@Kgorecki2500 chrześcijanie zaprowadzali chrześcijaństwo w różnoraki nieetyczny sposób, mimo że Biblia tego nie nakazywała, kościół sobie urządzał samowolkę żeby zdobywać wpływy i faktycznie tego zaprzestali. Z judaizmem i islamem jest tym większy problem że ich książki do tego zachęcają
2
Kammel co poleciał w nowym filmie na kanale zero :DDDD
0
@ShawnC nie palę od lat, paliłem swego czasu sporo. Lata minęły, marihuana weszła jeszcze bardziej do przemysłu. Mamy ciastka w tym smaku, energetyki, piwa, wódki, jakies soki z dodatkami. Uwielbiałem smak jak paliłem, ale w każdej innej postaci marihuana jest niedobra, niesmaczna.
Mam problem z różnymi cytrusami, czy to radlery czy nawet lody wodne, oranżady- nie lubię. Ale ktoś coś dobrego czasem wyprodukuje. Co do marihuany jestem smakoszem, staram się kupić każdy wynalazek o tym smaku jaki widzę i jeszcze nie trafiłem na żaden smaczny produkt.
0
@Eklerek mecz na remis gdzie Newcastle wyszło do kibla na chwilkę i dostało 3 bramy
1
@kulek22 ja uwielbiam wszystkie ekstremalne zjawiska pogodowe, od wichur przez powodzie, po tornada i tsunami. Być może jestem masochistą, albo coś w ten deseń.
1
to nie jest przypadek że w ostatnich latach w Realu trenerami byli:
-Ancelotti, który wygrał Decimę i był dobrym wyborem pożegnanym bezsensownie
-noname lopetegui,
-Benitez z drugiej strony rzeki,
-Zidane który cudem odpalił
-i drugi raz już nie dał rady (swoją drogą wrócił bo nikt inny nie chciał, od Allegrich po Kloppów)
-i ponownie wracający Ancelotti- znany już swojak, więc logiczne że chciał
Albo trenerzy się tego Realu boją albo z Florem jest coś nie tak
Swoją drogą, zastanawiam się co trenerzy widzą w takiej Chelsea, United czy PSG. Tam to dopiero się idzie skończyć karierę, a mimo wszystko TOP trenerów tam dalej leci. Chociaż ostatnio mamy JAKIŚTAM wynik Enrique (to wciąż nie jest taki wynik jaki ktokolwiek by tam oczekiwał) i straconą pozycję na rynku i Chelsea i Manchesteru patrząc na Ten Haga fonsece czy Amorima, więc kwestia już nie tak aktualna ale nie rozumiem jak można włazić w takie bagna.
1
Logika opty- Barca pokonała najsłabszego rywala więc ma najmniejsze szanse na zwycięstwo, czego nie rozumiecie? :D
0
Komentarz usunięty
3
@Transu96 jednym z takich jest napewno Tah nie bez powodu przez Flicka pożądany, Leverkusen w poprzednim sezonie było chyba najwyżej grającym zespołem w Europie, teraz się pod tym względem zrobiła konkurencja, ale Tah udowodnił że się nadaje
Pamiętam jak oglądałem jakiś mecz Leverkusen w zeszłą wiosnę i sobie pomyślałem że są nienormalni bo środkowi obrońcy byli na 40 metrze od bramki rywala, Angelino i Frimponga to nawet na tej wysokości nie było widać, cały zespół przed dwójką stoperów jeszcze wyżej, 18 osób w polu karnym rywala
0
@Barceloniarz987 skoro balde nie zagra przez trzy tygodnie to ma w plecy finał CdR i pierwszy mecz półfinału LM. System przez ten czas musi działać, a Gerard Martin dać radę na tym dystansie, trzy tygodnie w połowie kwietnia to zdecydowanie dłuższa meta
1
Nie wierzę w Gerarda Martina na dłuższą metę, skoro teraz będzie podstawowym lewym obrońcą będzie trzeba liczyć że zatuszujemy to taktycznie np. za pomocą gaviego jako LŚP. Pedri swoje robi zawsze i będzie robić, ale lepiej mu nie mieszać w głowie dodatkowo, De Jong musi się też wykazać w tej kwestii już do końca sezonu, bez baboli sprzed lat musi chłopak utrzymać stabilność w defensywie. Raphinha jest walczakiem więc napewno pomoże. Nie wiem ile stracimy z przodu bo może tak być, ale gerarda trzeba zabezpieczyć. Świetny Inigo może zostać objechany przypadkiem jak w poprzednim meczu więc nie można na niego bezwarunkowo liczyć w tej kwestii.
Natomiast sam Gerard Martin musi dać radę, być solidnym LO, jednak nie mam zamiaru na nim polegać bo czuję w kościach że czasem nie dowiezie
3
Football manager 2024. Wiadomość z 17 września 2047
"R.Madryt w opałach finansowych
Zarządca komisaryczny przejął kontrolę nad klubem R.Madryt, co spowodowane jest jego nieciekawą sytuacją finansową
Fundusz transferowy został zlikwidowany, a komisarz obwieścił, że jest otwarty na każdą rozsądną ofertę dotyczącą piłkarzy zespołu
STAN FINANSÓW
Aktualny stan finansów: Pod zarządem komisarycznym
ZADŁUŻENIE NETTO (£638.424.113)
ZYSK/STRATA W BIEŻĄCYM SEZONIE
£72,330,716
OSTATNICH 5 LAT:
Liga: miejsca 3,5,3,6,5 (obecnie 13)
0 Pozostałych trofeów
Reputacja kontynentalna, prognoza mediów: 4 miejsce w tabeli
Najlepszy zawodnik, Patrick Njoya-kameruński środkowy obrońca wyceniany na zaledwie 73mln.
Przychodząc z Bayernu w 2046 widziałem że coś tam jest nie tak, ale nie patrzyłem zbytnio a tu taka niespodzianka
Słowem -upadek w wielkim stylu
0
@cinero1996 Borussia rzuci siły na ligę tak samo jak na rewanż, nie dadzą sobie w lidze marginesu rotacji bo wtedy nie dowiozą nawet pucharów. Rewanż u siebie plus ambicja się mogą skończyć conajmniej dwoma bramkami w Dortmundzie, nie widzę innego scenariusza jak bramkowy remis albo ponowne gładkie zwycięstwo
2
@reloaded w takim razie w death stranding się też zawiesisz. Strasznie powolna gierka, dużo przemieszczania się. Na tym po części ta gra polega. Świat jest dość podobny, nie licząc skupisk krajobrazy praktycznie wszędzie takie same. Mozolna gra tylko dla wybranych
4
Matt Damon, Tom Holland, Zendaya, Charlize Teron, Anna Hathaway, Robert Pattinson, Benny Safdie, Samantha Morton
Przyznaje że ciekawą pakę zebrał Krzysiu Nolan. Bardzo mnie to cieszy, bo każdy jego sukces będzie wpływał na kolejne takie castingi. TOP 2 reżyserów przy czym mnie dawno temu kupił Incepcją, Interstellar też przepiękny moim zdaniem, reszta to historia, on już poniżej pewnego poziomu nie zejdzie a Oppenheimer postawił go dożywotnio obok Camerona. Biorąc pod uwagę kilkuletnią współpracę z Mattem Damonem kupił mnie już całkowicie bo to mój ulubiony aktor i jak se pomyśle że to wciąż bardzo młody rezyser przed którym jeszcze jakichś 8 hitów conajmniej to juz mi się morda cieszy na najbliższych 20 lat, w których będę się raczył świetnym i pięknym wizualnie kinem;)
5
Pamiętajmy też że nad Realem mamy 4.5 punktu przewagi z racji tego iż pokonaliśmy ich 4-0 w październiku co jest nie do odrobienia w dwumeczu. Przy ich zwycięstwach mamy margines dwóch remisów aż do el clasico;)
0
Gavi dostał MVP. Fajnie, ale myślę że bardziej należało się Marcowi Bartrze :)
0
Kto by nie chciał awansować do finału pucharu króla żeby patrzeć z bliska jak Flickswagen cię bierze na maskę i z pełną prędkością wpadasz mu pod koła. Dla takich chwil warto żyć. Nie każdy może popatrzeć na nadjeżdżający walec z perspektywy asfaltu;)
0
Real jest tak zdeterminowany żeby z nami w końcu w tym sezonie wygrać że aż postanowili spróbować swoich sił w finale pucharu króla
5
Wszyscy wiemy co Real wyczynia w dogrywkach także jest już po meczu
Bo na tym koniec dzisiaj! Dość tego dobrego! Wychodzimy z Matrixa! SOCIEDAD TO BIERZE (jakimś cudem, ale bierze) nie może być zawsze to samo, DOGReal się kończy dzisiaj!!!
1
@Coutinho007 niezbity dowód na to że żyjemy w symulacji...
1
W momencie w którym padala ostatnia bramka pisałem że wsysstko dobrego dla Sociedad dzisiaj już się odbyło. Że będzie po ptakach w dogrywce... Niestety nie będzie dane jej obejrzeć
0
@HypeR oczywiście że postawione
0
@Krzysztof1987 wtedy bym złożył całą jedenastkę z takich grajków jak alvesy canizaresy ramosy czy Alby więc by było bez sensu
11
Skoro już dał 5 piłkarzy Realu to najbardziej kontrowersyjne jest kolesiostwo z racji przeszłości Canizaresa w Valencii zamiast wyboru Casillasa