0

@lithotripter grunt że polecasz, najwyżej to ja utopię hajs

4

Superbet rozlicza po kursie 1.88 JEDNEGO gola przewagi w meczu z Benficą jako wygrany ✓✓✓
Myślę czy nie postawić z 5 stówek. Prosiłbym o herby czy to dobry pomysł i zachęcam każdego do postawienia czegokolwiek jeśli uzbieram tu herbów 10

0

@FcPortoFan1999 z tym że w porto na atak prędzej paco alcacer, ewentualnie munir, może ferran. Cała reszta poziomem od porto nie odbiega z de jongiem na czele

0

@Eklerek jakbyśmy byli troszkę bardziej zaawansowanym technicznie krajem to też byśmy mieli swoich vitorów roque, keirrisonów. Nie mówię o vinich i neymarach bo to jednak jakiś poziom piłkarski, ale takich oszustów by się trochę znalazło.
Pamiętam jak borrusia się interesowała nowym Davidem Silvą- Rafałem Wolskim, tylko i wyłącznie dlatego że było trio w Borussii a on był trochę lepszy technicznie przy naszych pachołkach

0

@Azazel_Pazuzu TVN/TVN 7 chodzi średnio raz w miesiącu ;) ktoś se tam chyba trzepie do tych trylogii

2

@ArcziArtt trza było powiedzieć ześ zajęty bo zaraz masz samolot na obiad u negreigry

0

@rasta212 bet 365 jest w Polsce ponoć zakazany przez ministerstwo finansów, żeby się tam dostać to nawet VPN mógłby nie pomóc jeśli by stamtąd jakiś przelew przyszedł aczkolwiek widziałem ludzi tam grających na twitchu itp ale nie mam pojęcia czy jeden z drugim nie grają z zagranicy i ich to nieobowiązuje

0

Ktoś poleca jakiegoś zagranicznego buka z fajnym bonusem na start i godnego zaufaniaa?

Limity wypłat mnie nie interesują bo 1000 euro dziennie i tak stamtąd nie będę wypłacał ;) grunt żeby się zgadzała aplikacja i była szeroka oferta.

1

@dzefrej234 żeby przestać biegać w najważniejszym miesiącu sezonu;)

0

@BorzyKrzys jedna z najbrzydszych gwiazd top of the top na salonach. Z niej hajs nie będzie w stanie stworzyć sex bomby

0

@Batys najlepsze jest to że chłop podał przykład totalnie niezwiązany z tym ścierwem jakim jest Neymar, którym gardzę jak Luisem Figo

2

Neymar: Chciałem grać z Messim, Messi to mój najlepszy przyjaciel
Też Neymar: Byłem chorobliwie zazdrosny i miałem ból kaki o swojego najlepszego przyjaciela, w końcu na tym polega prawdziwa przyjaźń u nas w faweli. Moi kumple z faweli też mi przecież zazdrościli, to normalne.

A jak się sądziłem z klubem mojego najlepszego przyjaciela to w sumie, było przez niego bo to jego wina że odszedłem z zazdrości, ale Leo to dobry chłopak, przyznał mi rację przeprosił i przyjął to z godnością,

2

@Kapitan hawk ciekawostka: brat w tym sezonie od samego poczatku obstawiał Juve na prawie każdym kuponie i zawalili mu nieraz, zdarzyło się też że ostatni mecz mu zawalili.
Aż w zeszłym tygodniu zrobili mu ostatni mecz na kuponie na 800zł.
Biedny teraz znowu się na nich przepali i będą mu uwalać te kupony, a jak jakimś cudem nie uwalą to uwali ktoś inny.

3

@Trojanek23 żydzi to żydzi. Daj to, oddaj tamto. Też jestem antysemitą, bo to największe zło i przyzczyna większości zła tego świata ;)

0

@bartekvisca powiedz to Milanowi i Interowi którzy zagrali w półfinale LM 2023. Wogóle my tu dyskutujemy o el clasico w finale LM co brzmi niewiarygodnie

0

@Eklerek kosiarki to ty szanuj

1

@ViscaelBarca2007 jakby tak wyjąć z kontekstu słowo "kuriozalny" to Barca 2009 była czymś totalnie nieprawdopodobnym, czego nie przewidziałby nikt więc myślę że to mój faworyt. Jesień 2014 też była dla nas bardzo ciężkim okresem, a tu niespodzianka i najlepsza runda wiosenna w historii zakończona ponownym trypletem ;) także ja bym wskazał na Barcelonę :)

1

@kcule14 miałem tylko 2 razy w życiu. Ze mną jest coś nie tak czy z tobą?

4

Liverpoolowi zaraz przyjdzie udowodnić ile znaczy bez Salaha. Braki Aleksandra Arnolda w defensywie dało się przykryć nieraz w ten czyn inny sposób ale zastąpić salaha to będzie prawdziwy wyczyn

1

@PatrychoO na -6 to sam grałem, kiedyś całą zimę więc pewnie i więcej. Jak wzięła zajawka na ślizgawkę z piłką to nie było zmiłuj, ależ to było odkrycie i wyzwanie żeby dać radę grać jak zwykle (tj. codziennie od rana do wieczora) czego się ostatecznie nie udawało bo zajazd pod każdym względem był tysiąc razy większy i ugrałeś max godzinę

0

Mam nadzieję że City w obecnej formie się kończy i Pep w City też, nigdy nie powinien był tam trafić ani tym bardziej siedzieć tam tak długo, ani teraz brać się za przebudowę tego bajzlu, który nie może się udać chcąc wymienić w ciągu 2 lat cały trzon drużyny. To jest możliwe pod warunkiem że każdy wypali, co z kolei jest niemożliwe i nie ma opcji żeby na dłuższą metę każdy był strzałem w dziesiątkę, choćby nie wiem jakim był cudotwórcą

0

@xvcWinterSoldier prawo skrzydłowego

0

@Eklerek wyjęte z kontekstu

0

Oczywiście że nie ma gwarancji 1:1, byłaby już dawno gdyby nie fikołki... Ale wracamy na prostą, a kadra jest kompletna.

0

@Encore w biografii Pepa którejś czytałem że po którymś meczu w którym wygraliśmy z jakimś Celticiem ledwo ledwo (a może to było pamiętne 7-1 z Leverkusen?), Pep przed rewanżem stwierdził że jesteśmy bliżej odpadnięcia niż awansu. Psychologia na Pep-team siadła tak że roznieśliśmy kogoś tam jak gnój po polu

4

@ShawnC screeny niepotrzebne, bramkarz trafił w piłkę i jednocześnie w jego nogę, niby dyskusyjne ale sędzia mógł zdecydować jedno i drugie bo faul był dość miękki, trafienie w piłkę widoczne, a karny to jednak karny. Ja bym tego nie gwizdnął
Jak chcesz zobaczyć to YT highlights i powinno być, gdzieś albo zatrzymać w slow motion sobie możesz sam na dobrym zbliżeniu ;)

0

@Barcanajlepszyteam nie dwa dni temu tylko 3-4 miechy temu, chyba że ciapaki odybały kolejną akcje

0

I cyk, propozycja zmian w sędziowaniu zostanie czym prędzej zatwierdzona bo real za dużo stracił w ciągu tego miesiąca. Skandal, błąd za błędem który na szczęście zostanie w trybie natychmiastowym naprawiony przez federację.

7

Guardiola✓ Enrique✓ Flick's first season triplete is loading :DDD

0

@13th i młody Dembele. Szpital by miał zajęcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?