jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall każdy podpisze co jest do podpisania i dogadane z siłami wyższymi, żaden prezydent tego nie zatrzyma i KO już to udowodniła. Pewne rzeczy muszą przejść, PIS udawał że nie przejdą, bo jest pseudo-prawicowy a tak naprawdę miał chuja do powiedzenia (choć wszystko poszło pod piękną przykrywką walki z Unią- wielkie medialne afery, a pod stołem ustawa za ustawą) nie ma władzy nad tym krajem i być nie może, bo nie na tym wielki świat polega żeby się jakaś Polska partia temu sprzeciwiała
0
Wy się kłócicie o politykę ale jak wam powiem że od żadnego kandydata nie zależy Polska polityka i że pewne sprawy pójdą z góry to mi powiecie że jestem teoretykiem spiskowym. Trzaskowski się z tym nie ukrywa (znaczy teraz się często nie przyznaje bo kampania) i wszystkie te odgórne postulaty ogarnie razem z Tuskiem. A Nawrocki, będzie miał tyle władzy że Tusk to wszystko i tak poogarnia, bo się nawrockiemu wydaje że da radę. Nawrocki stanie niczym ochroniarz na bramce i jak coś się opłaci to przepuści. Trzaskowski zaś uwali bramkę i ustawi tam swojego kolegę, bo ma inne sprawy niż prezydentura.
A jakie to sprawy? Takie wobec których nie mają żadnej władzy czyli:
PRZYSTĄPIENIE DO CUDZEJ WOJNY niekoniecznie na Ukrainie bo zawsze może się pojawić nowa - w pierwszym wariancie Trzasku wpada z Tuskiem i przyjaciółmi z Niemiec Anglii i Francji na Ukrainę albo gdzie tam tych ochotników poniesie. W drugim wariancie Nawrocki leci z trumpem ramię w ramię, a gdzie? Znając trumpa tego najstarsi górale amerykańscy nie wiedzą
LGBT- Trzasku z Tusku znają unijne dyrektywy, które przechodzą powoli bez żadnego oporu i to jest wariant dzisiejszy i już rzeczywisty, Nawrocki myśli że z Unią w tej kwestii powalczy
Imigranci- Trzasku z Tusku mają dogadane pewne kwestie (no chyba że ktoś wierzy w te brednie że Ukraińcy nam dali gwarancję i żaden nowy brązowy imigrant tu nie ma wstępu bo za Ukraińców jest taka umowa)
Nawrocki tego nie ogarnie tak jak PiS tego nie ogarniał. W TEJ KWESTII BARDZO WAŻNA UWAGA- Bliski Wschód płonie!! Czekają nas kolejne wojny w kolejnych krajach i już powoli widać w których i jeśli gdzieś jest przeludnienie i ktoś już nie wyrabia (patrz Niemcy, Dania, Szwecja) to polska dla imigrantów stanie się modna. I dla byłych niemieckich i dla wydalonych i dla przyszłych pakistańskich, Irańskich czy jaką tam wojnę sobie załączą.
Proste kwestie które wyjaśnią każdą dyskusję o naszej służbie zdrowia, cenach prądu, zielonych ładach, czy czego kto tam nie naobiecywał.
Zrób ze mnie idiotę to cię uznam za ślepaka przykro mi bardzo, ściąg różowe okulary i nie kupuj żadnych innych bo to ci i tak nie pomoże :)
0
@Herato skoro modric odszedł a Trent kocha grać w środku pola to wcale nie prawego pomocnika tylko ŚP, chyba że to miałeś na myśli
0
@Kamiloza91 wstyd za miśka. Chyba że przez królewską propagandę ci to słowo nic nie mówi ;)
1
@FcPortoFan1999 wystarczy tam dostosować wydatki do warunków drugiej ligi czyli przestać przepłacać i płacić jak pierwszoligowiec, byle nie jak ekstraklasowicz. To spora oszczędność, ambicja tam pozostaje więc napewno będą cisnąć dalej, mając wsparcie z Wisły, kolejna weekendowa impreza na stadionie przy Reymonta co kolejkę będzie zastrzykiem gotówki dla obu klubów bo myślę że wiślacy w jakimś procencie będą zapełniać Reymonta podczas meczów wieczystej, to byłyby same profity. Co do awansu to 2 liga jest wysokim poziomem z którego Kwiecień mógłby pozostać zadowolony będąc u sterów Wisły
5
@Kamiloza91 ehh znowu Wisła bez ekstraklasy:))
3
Spadająca gwiazda w dole lśni
Próbuje awansu rok czwarty
Dziękuję ci misiek, ale wstyd
A moim idolem Królewskii!!
0
@FcPortoFan1999 myślę że nie. Kwiecień jest prawdziwym fanem wieczystej tak samo jak i Wisły i wymienią się zasobami typu udostępnienie stadionu dla Wieczystej która ma narazie opóźnienia z budową, problem ze środkami od miasta itp. Wisły nie stać na rozbudowę a nawet czesto funkcjonowanie obiektów treningowych (słynne afery z posiłkami dla dzieci, czy brakiem oświetlenia) więc mogą sobie w tej kwestii pomóc. Klub filialny przy zachowaniu rozmachu i finansowania obu projektów. W sumie brzmi jak precedens na skalę polskiej piłki
1
@FcPortoFan1999 Wisła go miała ligą mistrzów, trofeami, a na sam koniec wątpliwą licencją od Zbigniewa Bońka. Cracovia go nie miała nigdy, całe moje 27 lat świadomego kibicowania była niżej. Teraz role się nawet nie odwróciły, bo ani oni nie szorują na dnie tak jak my szorowaliśmy, ani my nie jesteśmy wcale na szczycie tak jak oni byli. Byli wyżej niż dzisiejsze podboje Jagielloni czy Legii. Dług od karmy niesplacony tak to widzę. A wiem że leci Wojciech Kwiecień i fuzja z Wieczystą i jak wrócą to się staną potężni.
To nie będzie powrót jak Ruch Widzew ŁKS. Oni wrócą naprawdę i na poważnie, więc im później tym lepiej
1
@FcPortoFan1999 narazie nie. Za długo trwali jako najlepszy klub w Polsce- taka obiektywna prawda. My w tym czasie byliśmy na dnie ewentualnie w stanach nisko średnich. Odwalili takie maniany że póki ich nie ma to jest dobrze. Jak wrócą to na grubo, więc im dłużej tym lepiej. Pokolenie młodych pasiaków i zapełniany stadion jest zasługą tego że ich nie ma. Młode pokolenia się robią pasiaste. Prawda jest taka że jakby się nie nazywali Wisła Kraków i nie mieli takiej machiny medialno finansowej to startowaliby od 4. Ligi i tak powinno się stać w 2018 roku. Prześlizgnęli się strasznie po temacie, byli traktowani ulgowo i analogicznie myślę że nie awansowaliby jeszcze do ekstraklasy. Więc skoro nie zaczynają od zera to niech nie będą na szczycie bo narazie im się nie należy i nie odpokutowali. Przyjdzie na nich jeszcze czas to jest pewne.
W kwietniu mówiłem po znajomych że to jest walec który wraca w tym sezonie do ekstraklasy bo czas najwyższy i naprawdę wyglądają na silnych, że wszystkie 6 zespołów walczących o baraże wygląda gorzej
Nie udało się i bardzo mnie to cieszy, przyjdzie czas na nich ;)
6
1 liga 1 liga Wisełka!!! 1 liga 1 liga HAU HAU HAU
0
Ależ wściekłe te wiślackie yorki, skaczą do gardeł niczym bulterier, jak tommy lee jork w ściganym
0
Kostka w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, jak się wali strzał życia to nie z chrobrym głogów w 1. kolejce tylko właśnie w takich meczach. Pozdrowienia dla don Andresa Iniesty bo on takich życiówek załadował dwie. Jak kogoś boli to dobrze, ma boleć. Jazda z uwami miedź!!!
1
Błagam miedź utrzymaj to. Wal drugą i trzecią najlepiej!!!
1
Chelsea jest wyżej niż powinna być i niż się komukolwiek wydaje. Ten sezon PL potwierdził że przy wielkich ogórkach i tak osiągnęli top 4 a reszta Wielkiej stawki się poszła ebać. Jeden z najbardziej wyrównanych sezonów od lat a tam mamy Chelsea, są nieobliczalni
4
@Faro bez przesady
0
Kupno Joana Garcii i wypożyczenie go to jest najlepsza opcja. Tylko pod warunkiem że sprzedamy ter Stegena. Gość zarabia 6mln, to nie jest dużo ale jednak... Plus zysk ze sprzedaży, na Wojtku nic nie zarobimy, a jest albo takim samym albo i lepszym piłkarzem niż ter Stegen. Pozatym dla atmosfery wokół klubu też będzie lepszy kibicowski hype na Wojtka niż kolejny rok kwasu wobec ter Stegena.
Szczęsny jedynką, MATS odpada, Tenas/Yakobishvili na rezerwę. Pena raczej już poozamiatany więc go nie biorę pod uwagę. A Wojtka z MATSem w składzie nie utrzymasz, to się nie gryzie i rozwiązania nie będzie, będą kwasy bo Wojtek wcale nic nie musi. A że jest profesjonalistą to nie będzie płakał tylko się może chcieć zawinąć, a MATS i tak będzie płakał więc to naprawdę się nie będzie gryzło
0
@Eto'o9 R10 50 maks, pozatym niewarto
3
Luiz Diaz- piłkarz przez którego Klopp w pewnym momencie stał się memem. Odszedł Mane, Henderson, zniżkę formy zaliczył Salah, często brakowało Van dijka.
Ale Liverpool grał, potrafił grać, pan Luis Diaz był pierwszym wyborem i nie dawał rady, a za mordę ciągnął klub solidniak diogo jota.
Nie widzę w Diazie Raphinhii ani Ferrana. Nie wychodził od bielsy czy Guardioli, za to się potknął o jurgena kloppa.
0
Laporta wie że ja wiem że on wie, dlatego on nie uprawia szachów 3D... On gra w zwyczajne warcaby, i ruszy na maksa po Nico Williamsa.
0
@BorzyKrzys oni niech się lepiej zajmą wysypiskami na oceanach i morzach bo milion lat nakrętek tego nawet nie naprawi. Twój wpis mógłbym zamieścić sam bo zgadza się wszystko o czym piszesz :/
P.S jest tyle produktów które wystarczyłoby przestać na zawsze pakować w plastik tylko np w papier/szkło/aluminium i ten potężny zakrętkowy problem zacząłby się dużo sprawniej rozwiązywać sam
0
@Andi18 paradoks United, skończone a nigdy się nie skończy. Nie ma dla nich najgorszych sezonów bo oni podwyższają poprzeczkę zawsze. To dalej jest wielki United, nie wiem gdzie nie wiem skąd ale dalej jest, Leichesterem United, któremu brakuje tylko spadku żebyście poznali co to za twór
0
@Rewolucja123 fakt faktem, bez ironii
0
@adamek20151 powtarzam cały sezon że to jest nowy Luka Jović czy piątek a oni nawet byli młodsi i nikt ich jakoś nie przeoczył tylko się wybijali z peryferii futbolu, a tego już przeoczyli ładnych parę lat temu. Piątek z Joviciem naprawdę byli bardziej wiarygodni od niego. Nawet Mariano miał za sobą młodość w Realu i niezły sezon w takim samym OL jak dzisiejszy Sporting.
0
@KacperVEB nie przyjdzie, choćbyśmy chcieli. Szukaj dalej i zdawaj rambli recenzje, skoro trzeba bramkarza to obserwuj obserwuj ale musisz zmienić kierunek bo nie ma na to opcji
0
@cules100pro te emocje, te debaty, te afery, to wzajemne szczucie na spoty i mieszk... Ahaa bo ty nie o tym...
0
@KacperVEB widziałeś kiedyś żeby czołowy piłkarz esranyolu przeszedł do Barcy albo żeby się Barca po takiego zgłaszała? Ja po rambli już wiele lat temu zauważyłem że połowa sobie z esranyolu przestała robić odwiecznego rywala. Klub jak klub, ludzie zapominają, że zza miedzy. Ochłapy z Barcy tam lądowały co prawda ale w drugą stronę to nie działa i nie zadziała. Inną kwestią jest to że Polski kibic widzi taki ruch, na szczęście żaden Katalończyk ani z jednego ani drugiego klubu nie bierze tego pod uwagę. Dla niektórych Polaków to zabawa bo przecież Real... Niektórzy nawet bardziej nienawidzą Getafe bo są Polakami, co w Hiszpanii wcale nie ma miejsca i widać to po transferach i relacjach między klubami gdzie Barca potrafi robić transakcje z Getafe, a do esRanyolu idą tylko odrzutki na których już nawet nikt ręką w rezerwach nie machał
0
@NeroTFP1 ale gość wygląda jak jakiś wujek Staszek szwagier ojca :D
0
Miło ze strony esRanyolu że postanowili nam zapewnić mistrza na 20 minut przed końcem. Zaczynali pełni wiary, później doszło zwątpienie aż podjęli męską decyzję że to już bez sensu i czas na czerwo żeby zachować twarz i mieć jakąś wymówkę. Powiedziałbym szacun dla los pericos, należy im się raz w życiu podziękować ale powiem... HaTFUjj wam w ryyyjjj :)
0
Mamy Araujo którego pół La rambli nie chce, mamy Fatiego którego nikt w tym klubie już raczej nie powinien chcieć, mamy Garcie który był na wylocie, ale okazuje się być użyteczny. Mamy christensena który gra końcówkę sezonu bo w końcu może, albo to było dla rozpromowania albo wdrażania solidnego piłkarza do zespołu, mamy Pau Victora o którym się mówi że raczej odejdzie, bo mamy Ferrana który nie powinien odchodzić bo się przyda ale możemy na nim zarobić, mamy Fermina który moim zdaniem jest nietykalny ae kto wie, więc mamy też Casado dla którego zaraz braknie miejsca do rozwoju, bo mamy też Olmo o którego ponoć pyta City.
Pytanie do was! Wchodzicie w umysł Laporty i szukacie zysku dla klubu. Nie na nowego piłkarza, na kolejne podreperowanie budżetu niezależnie kto przyjdzie do klubu. Jak myślicie kogo Laporta poświęci? Nie sprzeda, bo na sprzedaż by się znalazło paru grajków, tylko kogo POŚWIĘCI? W myśl zasady: "Hansi dasz radę ja potrzebuję hajsu"
P.S Tylko bez Lewego bo to jego morda której nie tknie, niezależnie od za i przeciw, a jeszcze mu Lewy teraz liczby ogarnął więc nie widzimy takiej opcji znając Laporte