0

marko. I pro_villa
Czytam i nie wierze. Nie podoba się? niech się nie podoba wejdzcie sobie na strone the blues to ci się spodoba. Przegraliśmy, PK 2011 też przegraliśmy i co? Też tak najeżdżaliście na Pepa? Jak ty wgl kur*a śmiesz? To jest nie do pojęcia co co ty marko napisałeś. Bywało gorzej w swoim czasie przecież. Będzie dobrze przecież w tym sezonie będzie jeszcze lepiej to nie koniec sezonu a już napewno nie koniec świata. Fakt boli porażka ale żeby podważać to z czego słynąl pep i będzie słynął vilanova? Busquets ci sie nie podoba? To se kur*a idz pooglądaj khedire czy Alonso. Bo zapewne nie jesteś w stanie sobie przypomnieć co sergio robił do tej poory. Victor nas nieraz uratował a w tym meczu szczególnie. Miał też swoje błędy jak każdy bramkarz. To co napisaliście jest wg mnie NIEUDOLNE!!!

0

A ja się pytam gdzie tu wzmianka o sędzim? Czyżby ,,The special Five" jeszcze nie wstał z łóżka czy nie zamierza narzekać? Jeśli nie narzeka to wszyscy wiemy dlaczego. A jeśli byśmy zdobyli superpuchar to wypatrzyłby spalonego pedro nawet pod naszym polem karnym. Jak mnie iryyyyyyyyyyytuuuuuujeeeee ten człooowieeeeek eeeehhhhh......

0

panowie no wiecie co? Mourinho sie przed meczem usprawiedliwiał na wypadek przegranej jaki to ten superpuchar ,,nieważny". Blaugrana postawiła sprawę jasno, ,,chcemy go wygrać" więc mówienie że to jest nieważne jest bez sensu wg mnie, zgodzę się że katalończycy mają ambitniejsze cele na ten sezon i rzeczywiście są ważniejsze trofea ale i to jest ważne. Sądzę że barcelona mając wszystko pod kontrolą wielkich korekt nie wprowadzała a królewskim wbrew temu co mówił mourinho chcieli wygrać i zdrowo namieszali w taktyce. Nawet jeśli barcelona spodziewała się zmasowanych ataków na swoją bramkę to pewnie nie myśleli o tym że królewscy będą robić to aż tak zuchwale. Brakło mi puyola w tej defensywie, w zasadzie daniego też. A oni z drugiej strony dostali do dyspozycji takich piłkarzy jak pepe czy marcelo(chyba że ten nie był kontuzjowany). Wg mnie na miejscu są tu gratulacje dla Victora, Alby, Montoyi, masche (2 połowa), pedro czy messiego. Zauważyłem też że gra na skrzydle bez alexisa się ożywiła. Xavi był mało widoczny troszke ale do tego trza sie już myśle przyzwyczajać że jest słabszy motorycznie, w sumie ogólnie fizycznie może być już z nim coś nie tak gdyż ma swoje lata, niemniej jednak niewątpie że jeszcze da błysk swego geniuszu. W martinie montoyi widzę cichego bohatera tego meczu. Jakby zacząć gdybać rzeczywiście. To trza zacząć co by było gdyby higuain powiększyłby swój dorobek bramek w tym meczu o jeszcze 2 albo 3. W drugiej połowie dzięki temu że nie pokazał się strzelecko to my dostaliśmy nadzieję która zauważyłem dała wiatru w żagle i było już znacznie lepiej niż w ierwsze 45 min

0

Pingwinek
nie ma obaw kibicuję dość długo. mając prawie 18 kibicuję rok dziwiąty.
Co do ibry-Eto'o pewnie masz rację ale nie powiesz mi że po zdobytym tryplecie po którym dokonano wymiany eto'o dalej szukał nowych wyzwań?
Sądzę że nic nie zmienia faktu że barcelona przesadziła ze zgodą na warunki tego transferu.

0

mosquito
to teraz ci można szczerze pogratulować. tam nie chodzi o kupno piłkarzy i ich łączną wartość lecz o ich wartość obecną niekoniecznie już kiedyś płaconą. Np Leo wg transfermarkt jest drozszy od CR7 pewnie a przecież nikt za niego nic nie płacił. A tu sie mówi o pieniądzach wydanych na pilkarzy obecnego składu. Nie widzisz że tu wychowankowie są w rubryce 0mln? A tam wartość np iniesty wynosi 40 mln (daje przykład bo on jest bezcenny, zresztą nie on jedyny ;P)

0

Pingwinek
przecież powinna być możliwość przedłużenia tego kontraktu. Skoro jej nie było to musiało znaczyć żę działaczom Blaugrany zależało na Ibrze. Nie ulega wątpliwości że tak jak mówisz przesadzili z tą kwotą. Niemniej jednak bardzo żałuję odejścia eto'o bo zrobił dla barcy wiele dobrego i byłby w stanie zrobić jeszcze niemało. Tak czy siak szkoda. Mam nadzieję że ten mój żal już za pięć godzinek wynagrodzi mi barcelona :)

0

Mam takie pytanko... na kogo z czasów sezonu 2009/2010 wydalibyście kwotę do 46 mln?

0

Gdyby nie konieczność transakcji wiązanej przy transferze Ibrahimovicia który swoją klasę pokazywał może do grudnia i przestał to byśmy zatrzymali eto'o jeszcze przez jakieś 2-3 sezony może do lata ubiegłego roku? nie mówie bo bardzo cieszyłem się na wieść że są prowadzone z Zlatanem rozmowy. Ale potem rozczarowanie gdy się dowiedziałem o transakcji wiązanej z wymianą na samuela eto'o. I znów rozczarowanie drugą połową sezonu 2009/2010 w jego wykonaniu. W dodatku to 46 mln to była przesada jeśli już mieli dostać tego eto'o. To była wymiana graczy mniej więcej na tym samym poziomie to po co to dodatkowe 46mln? można je było lepiej zainwestować. Ale cóż... :///

0

jak ja się ciesze że mnie wychowano jako cule. Taki PDG to widać że hejter zdrowy, na tym forum jest na szczęście jeszcze 99% ludzi kulturalnych i potrafiących myśleć logicznie. Zanim znów powiesz coś o układzikach to sie zastanów. Wiesz co? dam ci plusika żebyś sie nie popłakał i ogarnął bo paplasz bez sensu

0

„Nauczyłem się respektować decyzje moich przełożonych”
Najwyższy czas na naukę respektowania decyzji sędziego. Nawet tych ,,błędnych"

0

po pierwsze Trace PL~ no toś sie skompromitował. Wg mnie tello nie jest az tak słaby jak ty to powiadasz a gdzie ma niby grać? W najsłabszej grupie 3 ligi? Do ogrywania w meczach z np taką osasuną o której ty tu mówisz ma znakomitą sposobność. Wręcz przeciwnie sądze że skoro villa jeszcze nie ma pełni dyspozycji to do zamiany za pedro bądź alexisa(jeśli nie ibi) to sądze że on sie nadaje najbardziej
A co do wyniku to podam może przebieg całego sezonu:
Tyle Gran Derbi ile Będzie to sądze że może w jednym stracimy jakiś punkt choć nie chce tego. Superpuchar nasz. Liga nasza. Liga mistrzów mam nadzieje że też nasza, jakże by mi to przypomniało czasy pepa ahhhhhh.
Ale tera jest nowy trener niemniej zdolny. Trace PL wiem że bardzo tego chcesz i w sumie to nie wiem kto by nie chciał Davida w pierwszym sładzie ale to jest raczej niemożliwe

0

VeB4EveR
Z tego co pamiętam to z gio były problemy osobowościowe a nie czysto piłkarskie. Gio sprawiał problemy Frankowi Rijkaardowi jeszcze a jego odejście z klubu stało się z tego co pamiętam wyborem Pepa.

0

Chcę przedstawić moje zdanie choć niekoniecznie sie z nim zgadzać musicie.
Bardzo chcę by Ibi został jednak sądzę że to płonne nadzieje bo na dniach albo wypożyczony zostanie albo sprzedany. A widziałbym go jako gracza do PK albo do pewniaków na zwycięstwo w meczu ligowym. Znaczy żaden mecz nie jest przesądzony ale jeśli się daje odpocząć tym lepszym graczom to przydałby się w składzie.

Andreu przeciętnie w presezonie ale tak jak ktoś już powiedział jest z nami od małego doczekał się powołania do pierwszego zespołu to niech zostanie i pokaże na co go stać, jeśli byłaby możliwość to dać go na miesiąc do Barcy B w celu ogrania po kontuzji.
.
Z Dos Santosem podobnie co z Andreu ale u nich jest różnica umiejętności gdyż meksykanin nie czaruje jak narazie ale bywają momentami zwyżki formy więc kto wie. Myślę jednak że bez wypożyczenia obejść się nie powinno.

0

FanY
Po czym wnioskujesz ze atak nie bedzie wyglądał Alexis Messi Pedro?
Oczywiście chciałbym aby david villa pojawił sie od 1 min ale to raczej nierealne i sądzę że wymieniona wcześniej trójka będzie grała w pierwszej 11. David zostanie zmieniony w okolicach 60-75 minuty za pedro bądź alexisa. Mam nadzieje że Fabs będzie na ławce a jeśli już by miał grać w pierwszym składzie to niech się otrząśnie

0

... że tak powiem swojej pewnej pozycji jako zmiennika dla xaviego bądź iniesty. A sam Fabregas dobre występy notował zbyt rzadko tak sądze

0

Pewnie dostane minusa od jego fanów ale Fabs mi nie podjeżdża coś. Nie podobał mi sie w zeszłym sezonie bo długimi chwilami rozczarowywał nie mówie że zawsze. Drugie co to thiago przez większość sezonu był do dyspozycji pepa a i tak fabs grał w pierwszym składzie odbierając mu możliwość dalszego ogrywania sie. Nie mówie o zdobywaniu doświadczenia bo Thiago ma już bardzo duże jak na swój wiek, niemniej jednak Fabregas troszke mu w zeszłym sezonie przeszkodził w uregulowywaniu

0

dla żadnego z tych piłkarzy już nie ma przyszłości chyba że na mecze z 4 ligowcami gdzie barca wystawia skład rezerwowy kompletnie... do affelaya nic nie mam ale choćby kto nie wiem jak chciał to nie spełni się życzenie jego gry w pierwszym składzie bo tak jak toś już bpowiedział pomoc mamy więcej niż kompletną. Nie można zapomnieć o tym że piłkarze mogą mieć opóźniony rozwój jak np pedro czy busi i poprostu rozwinąć skrzydła w połowie sezonu a w takiej sytuacji może znależć się fontas... JdS na wypożyczenie bo sevilli na nim zależy i pogra rok ogra się pokaże światu i jeśli się dobrze spisze będzie go chciało więcej klubów i więcej ewentualnych pieniędzy za transfer. Affelay mimo iż go lubie wydaje mi sie że jesli już sprzedawać to on wydaje się jedyną choć troche sensowną opcją. Mam nadzieje że Tito podejmie decyzję która będzie korzystna i dla klubu i dla rozwoju tych piłkarzy.

0

mnie się wydaje że skoro real ma bramkarza z własnego podwórka to barcelona też musi albo poprostu sie do tego przyzwyczaja ze nei ma innej opcji od valdesa na bramkę. Sądzę że odkupienie np Reiny było by czymś w styllu ściągnięcia Fabsa Pique czy alby... zwyczajny powrót i bardzo żywa konkurencja w bramce pinto ma swoje lata już. Bramkarze mają najlepszy okres w wieku 30-34 lat więc może pinto już przekwita i przyda się zmiennik dla victora... proponowałbym nawet zatrudnienie trenera bramkarzy z Athletico madryt bo tam aż roi się od utalentowanych bramkarzy

0

Boże valdes coś ty zrobił najlepszego? głupie 1-0 nas teraz może wykończyć!!! Mam nadizje że dostaniesz po pysku od kolegów. I żeby mi to był ostatni raz!!!!

0

Fabsa coś nie lubie. Po pierwsze namieszał w pierwszej drużynie i thiago z pewnością grałby częściej niż grał a thiago już za rok może dwa widze jako ostoje obok iniesty na rozgrywającego. Po drugie rzeczywiście u guardioli nie zachwycał. A po trzecie nie spełnił oczekiwań między innymi dotyczących filozofii taktycznej klubu. Po czwarte to że zapłaciliśmy za niego słono.

0

osobowością*

0

Czytałem swego czasu ,,Barca za kulismai najwiekszej drużyny świata" I wypowiedz Pepa do Mou za jego wypowiedz o sedziach i barcelonie przyprawiła mnie o gęsią skórke gdy to czytałem. Choć było już nieco ponad rok po fakcie to byłem dumny z wypowiedzi Pepa. Dał mi wówczas kolejny powód do zachwytu jego osobą i osobistością. Ze strony trenerskiej zachwycał od samego początku nie da się ukryć

0

WitekR
Coś mi się wydaje że nie tylko twoje typy

0

michalr
o ile będzie miał okazję to życze mu powodzenia. Fabsowi się udało mam nadzieje że jemu też się uda. Nie chciałbym żeby zepchnął Busquetsa ze składu bo to w tej chwili najlepszy DP na świecie. Ale gdyby mu się udało to oznaczałoby to że mamy kogoś jeszcze lepszego od Busiego i to byłby wielki powód do radości. Ale mi się nie zdaje by tak się stało. Mimo wszystko życzę mu skutecznej i w miarę systematycznej gry w pierwszym składzie

0

Mały Rycerz
Mister to niekoniecznie ksywka Guardioli a zwyczajne określenie rodzaju ,,mistrz" ,,trener". Więc mister Vilanova również jest misterem
"Liczby schodzą na dalszy plan." ciekawe czy np 1,5 mld zadłużenia też by zeszło na dalszy plan. Jak dla kogo :P (żarcik oczywiście)

0

hubi
cos w tym moze rzeczywisccie na szczescie to nie znaczy ze na camp nou bedzie podobnie

0

sądzę że obstawienie pozycji dp mamy z głowy na jakieś kolejne 3-4 lata. Pod warunkiem że barcy nic nie skusi do sprzedaży alexa za kilka lat. Myślę że możemy sobie pozwolić dać spokój piłkarzom pokroju Jonhatana Dos Santosa i dać mu się ogrywać w Barsie B. Nie ma też specjalnej konieczności wystawiać Fontasa, który jak pokazał wczorajszy mecz nie jest jeszcze gotów na ogrywanie się w pierwszym zespole z średniakami. Jeśli już to może sie ogrywać z rayo albo takim sociedad. Skoro Fontas sobie wczoraj nie poradził to nie widać w nim BARDZO PEWNEJ alternatywy dla kontuzji bądź zmęczenia puyola czy Pique więc dobrze że mamy alexa

0

Dyplomata to z niego wspaniały i śmiem przypuszczać że i trener WYBITNY.

0

Ten TypMes. Możliwe ale w spotkaniu z takim rywalem jak real lepiej skorzystać ze sprawdzonej ekipy w środku pola tj Busquets, Iniesta, Xavi, ewentualnie Fabs
W przypadku prowadzenia zmiana songa za xaviego byłaby rozsądnym rozwiązaniem

0

Al FCB
Nie ma sie co martwić ich dyspozycją... to jest druga liga i młodzi piłkarze... oni mają dawać perspektywy a niekoniecznie trofea w wieku po 19 lat... był co prawda villa czy afellay ale czegoż oczekiwać od nich żeby wzieli na swoje barki całe spotkanie. Nie ma się nad czym rozwodzić. Villa ponownie miał szanse do ogrania po kontuzji i pewnie głównie o to chodziło. Afellay zeszłego sezonu rześki i zdrowy też nie przeszedł bo go nękały kontuzje. Więc odpowiedzialność za tych 8 pozostałych młodzików z pola nie była im potrzebna. Zwłaszcza że i tak graliśmy w dobrym stylu wg mnie. VeB. Jeśli gadam głupoty to chce o tym wiedzieć więc minusy także mile widziane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?