jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do rOSSELA to w 2016 wybory nowego prezydenta, ich przebieg jest oczywisty- wygra Laporta, póki co jeszcze przez te 3 sezony klub będzie skazany na władzę tego niedorajdy, ale chyba wszyscy się zgodzą z tym że wraz z ustaleniem terminu wyborów dni rOSSELA zostały policzone
0
Obrona obroną ale swoją drogą martwi mnie dyspozycja Pedro, Tata powinien sie tym zająć, gdy tylko będzie przekonany o optymalnej dyspozycji Alexisa. Teoretycznie mamy atak jak ulał, jednak Pedro mimo wszystko wciąż pozostaje brakującym elementem układanki na skrzydle, w zasadzie to nawet nie on tylko jego dobra forma której (na dłuźszy czas) nie mieliśmy okazji oglądać chyba od sezonu 2011/12. Co do obrony to zmniejszenie kontuzjogenności Carlesa jest kluczową kwestią w perspektywie najbliższych 4 miesięcy, bez tego myślę że czeka nas- jak tu już wcześniej ktoś wspomniał- totalna klapa
P.S Liczę również na jakiś błysk Cristiana Tello
0
@antytitek
Tu sie młodym szans nie daje? W zeszłym sezonie bym sie z tym zgodził, ale nie teraz, a w realu co? w realu sie młodym daje szans niewątpliwie najwięcej w historii futbolu tylko najpierw na sezon za tycjh młodych się płaci 600-700 mln Euro
0
Sprzedawczykom stanowcze NIE !!! Od dziecka madridistą, haha... Gadka szmatka, PIERDOLAMENTO jednym słowem, zniesmaczyłem sie tym piłkarzem i to bardzo
0
Z Pepem przecież było tak samo, że krótki kontrakt i po sezonie był wydłużany o rok i aż do września sezonu 2010/11 przedłużał kontrakt o rok
Ani trener ani zarząd nie czują sie do niczego zobowiązani napewno i gdy kontrakt nie obejmuje aż tylu lat to z pewnością nie ciąży presja tego żę trener dostał długofalowy kredyt zaufania pracuje się nieco lżej, dla mnie 2 lata to dobra decyzja
0
Dawno sie nie spotkałem tutaj w klubie z aż takim uporem, zawzięciem, oddaniem i lojalnością jakie wykazuje, w zeszłym roku mówił to samo jednak postępów jak nie było przez sezon tak sie nie pojawiały aż do teraz, a w tym momencie chęci idą u niego w parze z zaangażowaniem które procentuje lepszą grą i częstymi szansami gry które wykorzystuje. zyczę mu z całego serca powodzenia
0
Wartości i rozsądek klubu uniemożliwiają sprzedaż Cesca, z kolei wartości osobiste, przywiazanie do klubu i ambicje tylko są tylko utwierdzeniem całego świata w przekonaniu że nie ma opcji żeby Francesc odszedł
0
nie wiem czy ktoś zauważyłł ale to mecz pierwszy od dawien dawna bo w sumie od czasów Rijkaarda gdy BlauGrana miała mniejsze posiadanie piłki :(
0
Jeśli chodzi o sprzedaż to nie widze takiej opcji, to byłby błąd, gra wprawdzie przeciętnie ostatnio, ale sama wdzięczność za jego pierwsze dwa lata nie pozwala mi myśleć o jego odejściu z zespołu, a jeśli mu zaufamy to jeszcze sei odwdzięczy tego jestem pewien. W tytule artykułu jest pytanie ,,Co z tym Pedro?" A co ma być? Jest jak jest, nie jest rewelacyjnie ale źle też nie jest, Villa, Bojan- przyszłość tych dwóch pozostaje w kwestii klubu ale reszty ataku bym nie ruszał- dla dobra zespołu
0
Thiago, Tello, Montoya, Cuenca (jak wróci) powinni dostawać więcej szans. Większa wszechstronność u piłkarzy jest potrzebna np. ŚP uczyć grać jako DP albo na pozycje skrzydłowych, wtedy będą mniejsze problemy z obsadzaniem pozycji. Moim zdaniem trzeba też nowego pomysłu jeśli chodzi o taktyke, wprowadzić pare niuansów zwłaszcza w ataku. W obronie najzwyczajniej w świecie brakuje zdolnych grać na pełnych obrotach piłkarzy, mówie tu o zmienniku dla puyola i solidnego rezerwowego. W ataku nie trzeba chyba wzmocnień, atak trzeba naprawić tj. odbudować błysk pedro, odblokować Alexisa, wykorzystywać potencjał Villi, ODUZALEŻNIAĆ DRUŻYNE OD MESSIEGO. Poprawna gra w ataku jak dla mnie to nie kwestia transferów lecz taktyki, treningu, pomysłu na gre i nieco większej uniwersalności piłkarzy
0
dobry czy nie, w składzie barcelony od lat nie gościł żaden niemiec i ja nei mam nic przeciwko by tak zostało już na zawsze. To samo z anglikami
0
Nastasić z MC ewentualnie Vertonghen ale ten był transferowany stosunkowo niedawno. To może Alderweireld z Ajaxu? Jak dla mnie to wręcz skopiowany De Boer. Technicznie nie odstaje wiele od Pique a nawet jeśli to dałoby się to doszlifować.
0
@NISZCZE WZROKIEM
prawda jest taka że ranking rzeczywiście zmienia się co miesiąc, tylko tam jest literówka poprostu powinno być 1 luty -28 luty 2013 . Tam jest poprostu literówka można to stwierdzić chociażby z tego faktu iż nie opuszczam tutaj byle drobiazgu na tej stronie i redaktorzy co miesiąc udostępniają wyniki tego rankingu więc tak jak mówie jest to sprawozdanie miesięczne a nie roczne. Tam jest tylko literówka
0
gdy wspomniano o problemach z henry'm i z davidem... dochodze do wniosku że rola skrzydłowego jest w BlauGranie na tyle trudna że nie kzdy musi sb z nią radzić a nawet jeśli sobie radą piłkarze to trza czasu na to...l
0
transfery moim zdaniem najlepsze jakie by wypaliły sądze że neymar będzie dobrym transferem i atak znowu bedziemy mieli wolny od transferów na jakieś 4 lata... drugie co sądze że przydałoby się ściągnąć mamadou sakho z PSG... co do bramkarza to choćby nie wiem jak chciał Courtoisa sądze że to nierealny transfer, jeśli nie on to Guaita bo De Gea sie z MU nie ruszy
0
Mamadou Sakho jest idealną opcją
0
DonLucas
mówisz że jest wart każdych pieniędzy, jak dla mnie kwota 30mln już jest pewnym małym odskoczeniem od tożsamości tego klubu niezależnie od jakości piłkarza, więc 20 mln może by za niego wynegocjować jeśli nie to go nie kupować lepiej poza tym to Niemiec w kontekście Barcelony jestem co do Niemców na Camp Nou bardzo uprzedzony gdyż uważam że ich historia na Camp Nou została pogrzebana podobnie sądze o anglikach. Nie wiem czy kto zauwazył ale barcelona zawsze opierała sie na Afryce, krajach śródziemnomorskich leżących nad morzem śródziemnym z reguły, argentynie, brazylii oraz holandii. Wyjątków jest niewiele, w dzisiejszych czasach myśląc o niemcach w barcelonie napawa mnie to takim niedobrym uczuciem jakbym pomyślał o jakimś azjacie w naszych szeregach.
0
ojjj :D znając życie z obecnego juvenil A za jakieś 6 lat po boisku będzie śmigać 3-4 piłkarzy z tego rocznika w naszym pierwszym zespole :D
0
Jak nie jesteś fanem BlauGrany Scorpion to wypad nikt cie tu nie prosił.
A co do Bayernu jeśli Pep chciałby mieć ,,fałszywą 9" w składzie to powinien sie zwrócić w strone włoch gdzie ma do dyspozycji Insigne czy Erika Lamele, który rozumie tą pozycje prawie tak jak Messi. Spisuje sie tam dobrze taktycznie ale brak mu umiejętności aż takich.
0
Nie ma co kwestionować decyzji trenera, Poza tym to PRZEWIDYWANY skład wiec to nic pewnego że taka ekipa wyjdzie, i nie ma co kwestionować decyzji Tito zwłąszcza że jej jeszcze nie podjął. Słuszność tej decyzji sprawdzimy w okolicach godziny 23 już po meczu.
A póki co.... VeB !!!
0
Napisz komentarz...Jeśli villa miałby iść moim zdaniem do ataku to nie dlatego że zmieni to aż tak bardzo w obliczu gry tylko poprostu wole jego od Fabregasa który nie przypadł mi zbytnio do gustu tuż po przyjściu, nastawiłem sie na to że będzie przeszkadzał thiago w rozwoju po niekąd i w graniu więcej minut i niezbytnio za nim teraz przepadam więc Villa w ataku jak najbardziej
Veb
0
ej tak sie zastanawiam czemu wszyscy nazywają MVP skoro w rzeczywistości to jest VMP. Może chodzi o podobieństwo do skrótu Most Valuable Player a jeśli nie to o co??
0
Ej mam pytanie, czy Pep udzielał wywidau jakiegoś na temat tego że będzie trenował Bayern? Jeśli tak to można jakiegoś linka do artykułu albo jakiś filmik PL??
0
,,Wielu kibiców nie rozumie jednak jego uporu, zwłaszcza że w innych drużynach mógłby liczyć na częste występy, a nawet regularną grę w wyjściowym składzie."
To sie nazywa miłość do klubu i wg mnie to się chwali. Nie pokazał jeszcze sei zbytnio w 1 drużynie ale cholernie tego chłopaka lubie nie wiem czemu. Dobrze robi że chce zostać
0
Tottenham niech sie od*ebie bo z Gio nie zaszaleli za bradzo a wiązali a nim wielkie nadzieje. Ani Juande Ramos ani Harry Redknapp na początku swojej pracy mu nei pomogli. Zmarnowali go ja nie chce by było to samo z JdS
0
Matteo
Emocje emocjami ale niech mi nie mówią że liga angielska posiada wyższy poziom.
0
zdf i tu sie mylisz bo do półfinałuw już akurat nie ma losowania, jest tylko losowanie ćwierćfinałów i to jest ostatnie losowanie LM potem już rzeczywiście idzie DRZEWKO.. Ale nie wydaje mi sieżeby szło ono od 1/16 wiec na wikipedii musi być błąd
0
zdf
Może to źle ująłem z tym chaosem ale niepowiesz mi że jest porywające widowisko. Nawet athletico gra ładniejszą piłkę niż wiekszosć zespołuw w anglii. Wiem bo zafgascynowali mnie swoją grąw zeszłym sezonie i w tym śledze prawie każdy ich mecz. W niemczech anwet jako tako to wygląda
jedyny+ dla anglii to za ładne bramki z dystansu ale napewno nie ujrzysz tam wiele bramek po zespołowych akcjach albo rajdach a'la messi z mijaniem 2-3 rywali. Fantazja chłopaków z PL ponosi i strzelają nieraz piękne bramki z tym sei zgodze
0
MESSlah
Wiadome że bez porównania. A wyniki z ligi mistrzów zdarzały sie wyrażać tak jakby real był na niższym poziomie niż borussia. Zresztą podobnie MC
0
jak dla mnie liga angielska to jest jeden wielki chaos. To może dlatego że jestem przyzwyczajony do 10 podań w 10 sekund w barcelonie ale nawet i bez tego jak dla mnie to jest wciąż liga siłowa co niekorzystnie wpływa na widowisko którego wg mnie w anglii brak