jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
częstą zmianą przy pewniejszych wynikach jest Andre Gomes (prawie zawsze) myślę że dałoby się te zmiany podzielić chociaż w stosunku: 1 Mina-3 Gomes + końcówka sezonu. Im lepsze występy tym lepszy klub zainteresuje się wypożyczeniem i Mina będzie się ogrywać na wyższym poziomie. sezon 19/20 byłby zalążkiem wymiany pokoleniowej na linii Mina-Pique. Oczywiście łatwo się pisze.
0
Deulofeu powinien pracować nad kondycją, bo tyle razy w takim tempie szarpać w końcu każdego LO z średniaków i słabiaków zajedzie w 70ej minucie i będzie łatwiej, tylko żeby siebie przy okazji nie zajeżdżał, powinien się kondycyjnie na 140 minut meczu przygotowywać, bo taka szarpanina może niekiedy działać
0
nic tylko czekać :D ja się tam nie martwię :>
0
szkoda Mascherano, widać nawet redakcja go powoli przestaje brać pod uwagę, jeśli ma odejść niech odejdzie jak najszybciej bo nie lubię go widzieć na ławce, życzę mu jak najlepiej, mam cichą nadzieję że wróci do Liverpoolu, gdziekolwiek by nie poszedł ma jakość by występować w czołowym klubie, jak nie będzie grać to chciałbym żeby odszedł, bardzo mu kibicuje :)
0
Tylko w jednym zdaniu nie ma wzmianki o Messim!!! :O Fenomen, faktycznie, al czy tylko mi się wydaje że on jest w Messim zakochany tak totalnie i na maksa, on ma poprostu nawyk wspominania o Leo :D
0
Trza głosować bo mecz Chelsea nasz wyprzedza http://sport.tvp.pl/34333894/liga-mistrzow-w-tvp-wybierz-srodowy-mecz
0
trzeba głosować żeby zwiększyć przewagę. Reala już puścili z APOELem który jest jeszcze słabszy od Olimpiakosu, głosowanie to głosowanie, wygrywamy i tyle, nie chodzi o atrakcyjność meczu :)
4
Głosujemy, głosujemy!!! każdy bez wyjątku http://sport.tvp.pl/34333894/liga-mistrzow-w-tvp-wybierz-srodowy-mecz
0
Lukaku ma teraz 10 goli w klasyfikacji strzelców, we wrześniu na cyprze strzelił 2 bramki, jutro grają z Cyprem u siebie, przypuszczam że to on będzie za Lewym i Ronaldo w klasyfikacji. Jutro do buka obstawić hattricka :)
1
nic nie wpadało, wszedł ronaldo na boisko i mu wpadło- chyba o to tu chodzi
2
Jeden z najbardziej atakujących Barcelonę ludzi w historii, życzę mu jak najgorzej!
0
Argentyna- drugi zespól z najmniejszą liczbą goli w eliminacjach, mniej od Wenezueli która skończyła ostatnia. 2 gole w osatnich pięciu meczach... zero błysku, nic nie jest tak jak powinno być, kompletnie nic.
Co do Messiego, to nawet jego 300% nie wystarczy, nie udźwignie wozu z trzema kołami, powiedział bym nawet że wozu bez kół. Benedetto........ benedetto....... be... Acuna dużo dużo chęci, zero zero umięjętności, brakuje mu poziomu, Mascherano zirytowany chyba bo próbował szarpać na 40ym metrze tą drużyną niekiedy, ale jako obrońca nie może za bardzo chociaż było po nim widać że bardzo chciał. Biglia mi sie spodobał.
Sędzia stanowczo cały mecz wyznaczał jeden trend- rządzi ten kto potrafi o piłkę walczyć i walczyć sportowo, były kości ale w piłkę i tego nie gwizdał i prawidłowo, bo w piłce się czegoś takiego nie gwizda, mimo że kości to jednak takie są zasady, pozwalał na twardą grę, nie dawał się nabierać ale nie dał też dwóch trzech kartek które dać mógł. Atrakcyjność meczu bym ocenił 3/10. Sędzia się najbardziej rzucił w oczy bo bardzo bardzo dobrze prowadził mec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
tak, tak dwie porażki zapasu to piękna sprawa
1
Jeszcze ponad 7x tyle kolejek ile zostało rozegrane, można sie cieszyć jak narazie i mieć nadzieję że tak już pozostanie, ale prorokować nie warto. Real to Real, jeszcze spróbuje w tym sezonie być groźny. Dużo się jeszcze może wydarzyć, bardzo dużo, to ledwie zalążek sezonu ale oby już teraz było dla nich za późno ;)
0
Nawet obecny stan rzeczy pod względem czysto sportowym i brak trofeów nie ruszałby mnie wcale gdyby zarząd potrafił z tego wszystkiego wyjść z twarzą, nie miałbym nic przeciwko patrzeniu jak bijemy się przez pierwsze 2-3 lata o drugie miejsce z Atletico gdybym tylko widział że w pierwszej drużynie mamy 5-6 20latków z La Masii, kilka lat ogrania a później ogromna szansa na ponowną dominację w Europie
0
Wysłać tam Marlona na wypożyczenie, niech go uczy katalońskiego :D
0
Wątpie by jakiś inny trener wpadł na pomysł powrotu do klubu Pique, ściągnięcia z rezerw Busquetsa i Pedro bez których wszystko mogłoby potoczyć się gorzej, niby to możliwe ale jak dla mnie wątpliwe
0
Wie ktoś może ile wynosił nasz budżet transferowy na początku okienka? tj. przed transferem Deulofeu, Semedo i Neymara? Bo mam wrażenie że mamy do rozdysponowania około 280mln w tej chwili ale nie jestem pewien
0
w Porto by sobie mógł nie poradzić, tam gra Aboubakar... za dobry klub, za mała szansa na lidera zespołu :( prędzej do Boavisty :)
0
zapadł mi w pamięć podczas pierwszego meczu o puchar króla chyba w lutym albo styczniu, w którym po pierwsze dostał czerwoną kartkę, po drugie dał taką próbkę swoich umiejętności że zamarzyłem za tym piłkarzem :D
0
"Neymar musi zabrać głos"Kapitan mówi oficjalnie, w szatni już Neymarowi powiedział pewnie jakiś czas temu, jeśli się nie odezwie przed ogłoszeniem to znaczy że nie ma za grosz szacunku dla klubu i kolegów, jak dla mnie to on powinien się odezwać już dawno temu i on sam tak jak media powinien zdawać relacje z tego co go z tym PSG łączy, koledzy z szatni już wiedzą i sami by chcieli powiedzieć, a on od samego początku cichy, to nie fair z Jego strony, mam nadzieję że ten transfer przejdzie i że już nigdy nie okaże takie braku szacunku temu klubowi i tym ludziom z którymi spędził tyle lat i bez których- bardzo możliwe- by nie zaistniał, a teraz ich porzuca, nie chce go widzieć w koszulce Blaugrany, "W cieniu Leo"? jaki to przyjaciel który widzi w każdym detalu wyższość Messiego i się z tym nie umie pogodzić? No bo chyba nie prawdziwy... Klubowy kolega, a przyjaciel to różnica... szkoda Neymara i jego braku, ale szarga instytucję i robi zamieszanie I AFERĘ, wokół swojego transferu, uj mu w uj w takim razie... jeszcze się przekona co traci i co złego zrobił własną osobą, własnym milczeniem, brakiem lojalności, wobec klubu i przedewszystkim wobec przyjaciół, tyle wsparcia! przychodził z innego kontynentu, Zaraz po transferze był na coś chory, każdy go ciągnął do góry, Trenerzy na niego postawili, zaufanie z każdej strony a on co? Nie ma lat ani goli żeby się odpłacić za coś takiego. Powinien w tym trwać i to kochać z całego serca,
1
powinien sobie zrobić drugą opaskę na głowę, 100% Cash
1
Reprezentacja Argentyny też by na tym skorzystała
2
Dobrze gada! Kto ma wóde niech mu poleje! :D
0
Łamią go w niektórych meczach i się jakoś nie rzuca do przeciwników a tu do swojego sie pulta gbur jeden. taka zagrywka to zdecydowanie po coś, szumu wokól siebie tyle chce nawalić że to jest szok, moja tolerancja dla tego człowieka już wisi na włosku, lepiej żeby odszedł teraz niż mnie do ziebie zraził kolejną sagą w przyszłym roku, Valverde ma budować klub a on go trzyma w niepewności, stworzy koncepcję na 17/18 a w 18/19 będzie musiał znowu kombinować bo Neymar znowu będzie transferzył i w końcu odejdzie i będzie trzeba sxukać kolejnego puzzla do koncepcji, lepiej żeby się zawijał i wrócił na Camp Nou po wperdl w lidze mistrzów ;)
2
LechAreczkaCracovia :P
1
powiem jedno, piękna perspektywa naprawdę piękna i przyznam że pewnie było by dla nas lepiej pod względem sportowym, ale tak to se mogą mówić kibice innych klubów, Barcelona to naprawdę wyjątkowy klub z wyjątkową otoczką, kibicami, standardami, tradycją i poprostu wszystkim, jest część futbolu niby, takie przejmowanie klubów, ale to jest FC Barcelona, tutaj tego nie ma i mam nadzieję że nie będzie, nasz fundusz (mam nadzieję) wystrzeli w górę po Espai, i zmianie zarządu, nawet jeśli by tak nie było to nigdy nie będę za sprzedażą klubu, żaden kibic być nie powinien- moje zdanie
0
prawda jest taka że powinni się targować, bo takie 10 czy 15 piechotą nie chodzi, co do całej reszty masz rację i dodałbym od siebie to żeby się targować tydzień/MAKSYMALNIE DWA. A potem odpuścić i zapłacić bo nie ma czasu, presezon leci, Cou potrzebny, targowanie do połowy sierpnia niby może potrwać i może udałoby się taniej, ale wchodząc w presezon w polowie sierpnia do innego kraju i zespołu odpala się dopiero w październiku/listopadzie (coś koło tego) a na to sobie nie możemy pozwolić- jednym słowem: targować się krótko i najwyżej im odpuścić, bo Cou jest tego napewno wart
2
Czekamy na kolejną legendę pokroju Douglasa, to musi być ktoś wyjątkowy kto dorówna naszemu brazylijskiemu mistrzowi, nie jakiśtam Bellerin, czekam na jakąś transferową bombę, mam nadzieję że będzie to Ezequiel z Cruzeiro- jeden z najwybitniejszych PO w azji i oceanii ;) albo jakiś inny anonimowy fenomen