13

ależ ja go nie trawie... człowiek-wymówka, bardzo możliwe że gdyby nie tryplet 2015 to nie byłby prezydentem, nie żebym żałował tego trypletu ale się tak zastanawiam co by było gdyby...

0

"W obecnym sezonie pauzował przez kilka miesięcy z powodu kontuzji" czytając coś takiego od razu mnie przechodzą ciary i pompują się wątpliwości. Na YT się nie zobaczy za wiele ale patrząc na jego skilla to nie jest taki zły, ale te kontuzje to...

0

wie ktoś w którym bukmacherze czy ogólnie gdziekolwiek można obstawiać jakie pary będą wylosowane?

0

Oni chcą nas ewidentnie kupić. Dziwię się że Wgl istnieje choć jeden kibic blaugrany któremu to odpowiada. Wolałbym zebysmy zostali za Realem i Atletico niż doprowadzili do czegoś takiego gdyby nie ci katarczycy to nikt nie marzylby nawet o reusie czy kimś takim a tu nagle wydawać tyle hajsu na kogoś takiego mówi się o 40-40-60mln jak dla mnie jest on wart maks 25 a my znów będziemy przepłacać tylko i wyłącznie dlatego ze zmieniły się realia rynku i mamy trochę funduszu od katarów. Żywa kpina, jak tak dalej pójdzie to niewiele będzieróżnić nas od realu

2

Rozwiązaniem dla qatar Airways a raczej ich braku który bym chciał jest zdecydowanie Diego Simeone w przyszłości. Teraz niech będzie jak jest z enrique u steru ale bez katarczykow bo drużyna się stabilizuje a nam nie są potrzebne kolejne szkody dla wizerunku

0

Reus to pomyłka w dodatku jest kolejnym Niemcem. Brak Niemców w trakcie ostatnich 15 lat świadczył o naszej unikalnośc. Anglików tu też dawno dawno nie było. Ter stegen to jeszcze znośny transfer ale Reus to będzie tragedia. Znalezlibysmy dużo dużo lepszych jak nie pogba to coutinho jak nie on to Oscar a jak żaden z nich to ja już wolę Halila i Rafinhe byleby nie reusa

1

Przy wczorajszej dyspozycji zespołu jestem przekonany że czeka nas jeszcze jakieś 4 - 6 zwycięstw z rzędu

0

licze na to odkąd mu tę karę nałożyli :) tego już mu nie będą mogli zabronić bo to by było ubezwłasnowolnienie chyba

1

sęk w tym czy te ofiary są rozsądne? dodatkowo przymierzają sie ponoć do Pedro jako PO a tu w ciągu najbliższych dni pewnie złożą oferte za Cuardado co jest dla mnie nielogicznym, jeśli oferta za Cuardado bedzie to znaczy ze nie powinien odchodzić Alexis a Pedro. To jest tak jakby brakowało im teraz hajsiwa na Mathieu/Marquinhosa a oddali za to Pique. Porównaj sobie te sytuacje i zauważysz że robią dokładnie to samo

1

nawet jak robią jakąś rewolucje to i tak coś muszą spierdolić, ja tego nie rozumiem :( Coraz bardziej mnie wkur wia ten transfer Suareza

1

juz bym wolał wyłożyć na niego 40 mln niż 70 (nie mowiac o 90) za Suareza

0

lekka przesada z tą kwotą wiec jesli to nie plotka towypadałobyy zeby se go barcelona odpuściła i sie zajęła pozyskaniem obrońcy a potem bd myslec o napastniku

0

ciekawy pomysł, sw drogą pamiętam jak wystawialem afellaya na LO w FM 2012 hehe ;)

0

co jak co ale w jego przypadku można, biorąc pod uwage to ile strzelał i asystował w jeszcze wcześniejszych sezonach. Będzie trzeba coś w taktyce zmienić na 100% i myśle że to powinna być jedna ze zmian kluczowych, zresztą chęć sprowadzenia Suareza raczej wyraźnie dowodzi że Messi w tym sezonie jest raczej oczekiwany na prawym skrzydle. Grając tam rywale nie będą sobie mogli też zbyt śmiało pozwalać na 2-3 osobowy pressing bo będzie to tworzyć wyraźne luki w ich obronie. Zresztą Messi mimo swojej przydatności jako Fałszywa 9 zawsze był dla mnie prawoskrzydłowym, myśle że zobowiązuje go to do nieco większej pracowitości na połowie przeciwnika na co dużo osób w tym sezonie narzekało, jeśli ktoś nie pamięta, niech poczyta artykuły z kwietnia-maja jakie tu zamieszczano

0

prawdą jest że z tej trójki chyba najmniejszą ;/ ale mysle ze jesli by za niego nie żadali wiecej niż 16-20mln można by rozważyć jego kupno, bardziej bym był przekonany jednak do insigne :)

0

Myśle że najwyższy czas żeby messi wrócił na prawe skrzydło ;) byłby tam bardziej produktywny i myśle że automatycznie wtedy również jaśniej błyszczałby Prawy Obrońca niezależnie kto by to był Messi umiałby go doskonale obsłużyć. Jeśli by sie ktoś odważył ze Suareza zrezygnować (co już jest niemożliwe pewnie) to klub mógłby się zastanowić nad pozyskaniem Aguero/Pato/Insigne (który ma troche podobny profil do Messiego i nadawałby sie też na Fałszywą 9 w razie czego) każdy z tej trójki będąc obsługiwanym na skrzydłach przez Messiego i Neymara stałby sie bramkostrzelny ;)

0

nawet jeśli, to raczej nie w TEJ chwili, bo jakby tak było w rzeczywistości to wyłożyli by z 18 mln na Mathieu (Valencia by do tylu spuściła cene) już teraz i jednego obrońce już mielibyśmy z głowy a z niewiadomych przyczyn targują sie z valencią i chcą za niego zapłacić z tego co tu ostatnio pisało coś ok 13-15 mln. Być może nas stać na tego i tamtego, ale chyba sie z tym Josep Maria pospieszył i raczej mu chodziło o niedaleki czas przyszły ;)

0

wez pod uwage konieczność sprowadzenia przynajmniej 1 obrońcy światowej klasy ;) w takim przypadku raczej wątpie czy mogą aż tak szastać funduszem :D

0

mógłbym prosic o wyjaśnienie terminu penya?

0

obyś sie mylił :/

0

w rzeczy samej ! :)

0

w dodatku może grać też jako prawoskrzydłowy :)

0

chyba nie do końca oglądałeś wczorajszy mecz, albo nie do końca sie znasz na piłce nożnej, co- wnioskując po twoim nicku- jest bardzo prawdopodobne

0

"a Algierczycy zdołali JEDYNIE odpowiedzieć honorowym golem Djabou." Dlaczego nikt nie śmie zwrócić uwagi na to że Algierczycy są najlepszą przegraną drużyną na tym turnieju? I że z takim sercem jakie włożyli w mecz mogliby spokojnie walczyć o 3 miejsce w tym turnieju? I że Halilhodzić był najlepszym taktykiem na tym turnieju? Upór i konsekwencja niemców wygrały, owszem to jest najważniejsze i jest kluczem do zwycięstwa ale chyba nie tym razem. Algieria powinna znaleźć się w ćwierćfinale. Po tym meczu znienawidziłem reprezentacje Niemiec i żałuję że to ilość bramek decyduje o wygranej. A Algierczycy powinni dostać 100-200mln do podziału między piłkarzy za kapitalną lekcje futbolu (i nie tylko) dla przyszłych pokoleń, jak dla mnie to było coś wychodzącego dużo ponad futbol! Jeden jedyny raz taki podziw jesli chodzi o piłke przepełniał mnie podczas finału LM 2005.

0

powiem ci że to bardzo możliwe, szanse 50/50

0

ja również

0

Mam nadzieje że Cesc zagra chociaż pół godziny, MD typuje dość ciekawe zestawienie, nie mam nic przeciwko takiej 11tce

0

Powiem ci Christo że jakby nie było to w pewnym sensie masz racje

0


Już dziecko, już Puyol w Realu, jakbyś nie zauważył wzmianki o Puyolu w Realu nie było, także nie fantazjuj i nie spinaj, co za prymityw

0

Zdziwie? :O chyba załamie... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?