1

Ja mam imieniny 1ego ;)

0

Jakby Valencia była sobą to Real by spinał dupę o podium trochę dłużej, już nie mówię o Getafe bo w tabeli po 36 kolejkach to wygląda trochę jak Photoshop

0

Tobie jak nie idzie w pracy/szkole, to też czujesz się frajerem? Po co tak obrażać? Trzeba się wyżyć czy co?

0

Czekać tylko na komentarz Messiego, może być mocno

0

Tak czytam i czytam i... Po co wogóle komentować coś takiego? Żeby się wyżyć? Totalnie totalny dramat nic więcej, naprawdę szkoda więcej słów, lepiej pójść spać

0

Hahahah chłopie wygrałeś

0

Drhtv/ManiakTV itp (opóźnienie o 2.5 min.)

1

Nareszcie dostanie ktoś kto zasługuje, mógłby to być nawet konieczko ale to co się działo z tą złota piłką w ostatnich latach to dramat. Niby znawcy dziennikarze i mają kryteria jakieś tam obshane ale należało się Messiemu, powiem niepokornie że ja wiem lepiej od tych dziennikarzy i każdy racjonalny obserwator też

0

10/11+4=14/15+4=18/19 prosta matematyka ;p 20/21 też lm będzie a w międzyczasie wygra... Inter hehe

0

Poniosło mnie fakt, pisałem z pamięci nie z transfera, co nie zmienia faktu że kompletnie na jego zdrowiu nie można polegać póki nie wytrzyma paru miesięcy bez kontuzji nie ma to nie ma co mu ufać

1

4 miesiące w tym sezonie, 7 w poprzednim. Może być dobry ale mamy z nim problem, spore ryzyko na niego liczyć :/

0

Ceballos nam tak odleciał, Theo hernandez też. W Realu im nie poszło ale kto wie co by mogło u nas być

1

Do 70 minuty? Kompletnie nie nasz mecz nawet jak na standardy Valverde fu

0

Nie powiem że za dużo Fify... Ale FMa już chyba tak ;) Valverde MYŚLI że wie co robi, nie myśl za niego, rozliczymy go najpierw po pierwszym meczu, od wyniku zależy jak pomyśli w drugim
EDIT. 16/17 duży wpływ miał nieuznany gol z betisem, to był chyba środek sezonu ale jednak....

1

Rzadko jestem na rambli ale dobrze że akurat na ciebie wpadłem, plotek nigdy mało, krótko zwięźle i na temat, nie trzeba latać po onetach itp czy stronach innych klubów, z góry dzięki i powodzenia bo trochę czasu ci to pewnie schodzi

1

Nie wiem czy to piszesz systematycznie ale mam nadzieje że tak ;)

0

Wiem że nie było i że chłop się jeszcze rozwinie ma swój styl specyficzny ale nie przekonam się do niego dopóki nie pokaże za granicą czegoś, a może to przez to PSG? Już bym go wolał widzieć na biało bo jak widzę koszulkę PSG to się rzygać chce więc pewnie jestem zwyczajnie uprzedzony

0

Na YT w prawda futbolu czy gdzie? Chętnie posłucham

0

Jak dla mnie Real się nieraz musi mocno napocić żeby dotrzymywać kroku atletico, nieraz im nie wychodzi s jak już wychodzi to idą łeb w łeb, są teraz na tej samej ligowej półce i ciężko wskazać która drużyna lepsza, dla Realu to raczej ujma. Mi się to podoba ;) niby silny Real to dobra motywacja itd. ale skoro sami nie chcą być silni to niby czemu my mamy chcieć?

0

Żeby się mbappe przereklamowany nie okazał jak dupę z Ligue ruszy, tam to nawet depay świruje Mariano tam przecież "błyszczał". Francja grała z fatalną Argentyną, Urugwajem bez cavaniego i zajechaną dogrywkami Chorwacją, do tego ze 4 karne przez cały turniej, mbappe Niby świrował ale to był tak słaby turniej że byli najlepsi z najgorszych, słabe to mistrzostwo kyliana, nie chcę go tutaj

0

Powiem ci o tym nie pomyślałem a na wahadle sobie przecież radził dobrze, Enrique Roberto wychował na PO ale Valverde nawet tego przez mikrosekunde nawet pod uwagę nie weźmie, nie musiałoby się udać ale czemu w presezonie by miał nie spróbować? Możemy pomarzyć

0

A może by tak laxalta na zastępstwo dla alby? Plus jakieś 20 milionów i klauzulę wykupu około 70-90? (Wiem za dużo Fify hehe)

1

Nie zapominaj o nieznanym golu z Valencią w poprzednim sezonie

3

Messi by sam rozkrwił Night Kinga goalczym szkłem ;)

0

Jakbyśmy przegrali to dopiero będzie ból dpska o wystawiony skład, teraz to jeszcze nic ;)

7

Moim zdaniem Barca powinna się postarać o Hernana Crespo, chyba że wyciągniemy z Liverpoolu Owena, za Albę widziałbym tylko i wyłącznie Johna Arne Riise, Simeone za Vidala, kompletnie nie rozumiem zakupu De Ligta jak mamy tak dobrego młodziana jak Carles Puyol

0

Młody lannister był taki obshany że nikomu krzywdy własnymi rękoma nie zrobił więc do boltona nie ma podejścia, on miał mieć ponoć rolę Snowa (nawet se nie umiem wyobrazić tej tragedii, już bym wolał... nawet nie wiem, ale prawie każdego)

1

To są przypuszczenia na gazety także spokojnie jak narazie

0

Orientuje się ktoś kto może zagrać za Shawa?

0

Tak (miałem odpowiedzieć krótko ale trzeba więcej niż 15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?