0

A hajto dalej o bundeslidze... Żałosny

1

@Kapitan hawk System nada PESEL, system nada NIP...
Dla systemu jesteś tylko ciągiem cyfr

0

Oby nie było zbyt dużej podniety po tym meczu

0

Jak już pytają teścia De Ligta o zdanie to chyba już nikt nic nie wie, chłopak chyba stracił mowę

0

@Kaisuj liczę na jakąś drastyczną zmianę w przepisach która ich od razu pociągnie na dno za to cheatowanie

3

I pomyśleć że ta seria potrwa do 1 września...

3

Jak Hummels wróci do Borussii to większego frajera już z siebie nie będą mogli zrobić, chyba że jeszcze rzucą Reusa na "wakacje" do Monachium. Tragedia z tym klubem, zmarnowany klub a nawet szczanie na historię, zero dumy

0

@piotr szelest myślę że nie wygra, nie było w ostatnim czasie oznak wyjścia z tej zapaści i kryzysu

6

Nie wiem co z Messim ale jak Ronaldo będzie wyżej niż na 5 miejscu to będzie śmiech na sali

2

@Misiu1986 Carlos zamiatał całe boisko mógłby grać lajtem na bramkarzu nawet, nie do zatrzymania bomba w nodze wszystko poprostu, sens kariery polegał na tym żeby uzbierać na niego te 38 bodajże punktów i wszystko już potem leciało rach ciach, one-two przez całe boisko hehe

0

Czy do tego dojdzie czy nie to i tak zawsze coś nad nami musi wisieć, nie obyłoby się

0

@Barca1922 zwycięstwo la liga w tym sezonie to był ich sens życia, mantra, wielka nadzieja, ultra motywacja, ogromne cośtam i jeszcze huczne cośtam. Zapowiedzi sięgały szczytu a potem wielkie zderzenie ze ścianą. Rozumiem ten sezon i wszystkie przeciwności i słabości ale pozwolić sobie na coś takiego przy tak jasno określonym celu?... Przynajmniej wicemistrzostwo a nie 3/4 sezonu poziom Getafe (z całym szacunkiem do Getafe)

0

@Lisek81 o Hazarda bym się nie martwił

0

Się ludzie zdziwią jak Griezmann tu przejdzie a potem odpali

3

"Oznacza to jednocześnie, że Ekstraklasa awansowała z 11. na 8. pozycję w Europie pod względem wartości praw mediowych."
Niech mnie ktoś uszczypnie :ooo

0

Felieton Rudzkiego o Hazardzie w PS to śmiech na sali. Zero zrozumienia, napisał żeby tylko napisać wrzucił w tonie "zdrady" żeby było ciekawiej

0

@sebasek99 stosunki tu nie mają nic do rzeczy skoro jesteśmy filią USA, trza ustępować i lizać dupę. Zbrodnie wojenne już powoli bierzemy na klatę.

0

@barpol11 jak nie powtórzą takiego meczu przez najbliższy rok to będę zły bo widać było że coś potrafią

0

@StrangeFruit sport.tvp.pl może

0

@nieprzysiadalnosc Jacek Kaczmarski śpiewał: obława obława!
Teraz ścigają za to że masz grama

0

@hefaj6 szukam i szukam i nie mogę nic wymyślić więc chyba masz rację

0

@TheNekro94 wypowiedź o odłożeniu decyzji na czas wakacji to wymysł pismaków? ...

0

@krystus48 przypuszczam że złożył śluby czystości :D

0

@zodiak_10 chłopak może tu spędzić 15 lat więc Valverde bym do tego nie mieszał on pewnie tego też nie robi ((to nawet gorzej bo to by oznaczało że decydują jakieś inne czynniki) zrobi się dodatkowe pół miejsca jak Pique od czasu do czasu zagra jako LŚO, z Puyolem dawał radę

0

Mbappe już okazuje brak profesjonalizmu... Niby ma już silną pozycję w klubie ale dyktowanie warunków w wieku 20 lat to przesada, brakuje mu cierpliwości, dystansu i stosownego tonu, chłopak ma prawo ale w taki sposób...

0

@Ibra9PSP niezawsze i niekoniecznie ale coś w tym jest

0

Rodri/Saul za Semedo i byłby mistrz, mogli by ich nawet na rok zatrzymać, żeby nie trza było dużo dopłacać. W 2020 mogł by któryś zastąpić dwoje z trójki Busquets/Rakitić/Vidal bo dwóch już na bank tu nie może siedzieć na sezon 20/21 (chociaż do tego czasu może się poprawi sytuacja Aleni) Atleti by się to też mogło opłacać bo mieli by jeden wydatek z głowy i który mogli by przez rok rozdysponować a kadra się rozpada więc by im się przydało. Dostali by go w zastaw że tak powiem. W każdym razie mam bujną wyobraźnię

0

@zibiku za griezzmanem to ja jestem pierwszy w przeciwieństwie do Neymara, ale jak się okaże raz że szatnia Grezzmana rzeczywiście odrzuci a z Neymarem nie wypali to Sane pozostaje numerem 1 jeśli chodzi o tych za których wysłuchają jakichś ofert

0

@zibiku na rynku za te 120 milionów pojawił się jeszcze Sane, City od Bayernu ponoć chce ponad sto milionów więc to by było gdzieś tyle. Tylko on by się pewnie rozkręcał jakieś pół roku

0

@Naker też tak myślę, póki chłop nie wrzuci wyższego biegu i nie nabierze odwagi, to będzie swój talent przed nami chował głęboko w kieszeni. Błysnął raz na czas, może przez jakieś 10% czasu.na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?