0

@HavertzKai kiedy widziałeś ostatni raz żeby Bayern sprzedał jakiegokolwiek piłkarza z podstawy ? Schweinsteiger już szedł na odstrzał od Guardioli więc to nie pasuje a i z hummelsem było nie po drodze więc nawet tych przykładów się nie da podciągnąć

1

@Khajio tak masz rację chociaż wyjąłeś z kontekstu bo chodzi mi raczej o to że nie jest wina trenera tylko tego że to wciąż jest za mały klub na Bayern który ma za duże aspiracje i pochopne kroki tu nic nie dadzą bo jak na siebie są dokładnie tam gdzie być powinni czyli za Bayernem i zamiast się wiercić niecierpliwie na tyłku powinni dalej pokornie pracować a dali sobie napompować kompleks wyższości. Po twojej wypowiedzi widzę że sam wnioskujesz że z tym zespołem jest coś nie tak więc nie wiem czego sami od siebie ciągle oczekują, nie udało się i to nawet nie jest powód na spekulacje o zwalnianiu Favre'a czy jakiegokolwiek innego trenera na jego miejscu w analogicznej sytuacji

4

@TrzecieOko nie.. taka ilość zgonów w tak krótkim czasie w miejscach zwanych wręcz OGNISKAMI napewno nie miała nic wspólnego z wirusem... przecież to tylko plotki nie znamy dokładnej przyczyny... prawdopodobnie wszyscy mieli shaczke albo się umówili na wspólny zgon... zastanów się trochę co mówisz bo to było nie na miejscu

0

Borrussia jest naprawdę żałosna jeśli chce zmienić Favre'a po jednym potknięciu z Bayernem, to trochę tak jakby liczyli na bezwarunkowe i pewne mistrzostwo i każdy inny rezultat będzie porażką, to by oznaczało że nie liczą się z Bayernem a takim zachowaniem okazaliby wręcz brak szacunku dla bardziej doświadczonego i bądź co bądź lepiej poukładanaego rywala (ogólnie bym powiedział że lepszego). Mają trochę wybujałe ego, z takim podejściem ciężko im będzie zrobić ten jeden brakujący krok do przodu żeby RZECZYWIŚCIE dobić do Bayernu a co dopiero zająć jego pozycję. Najwyraźniej wyżej s... niż dupę m...

0

Oglądam ten mecz głównie pod kątem Casteelsa i jeśli chodzi o grę nogami to nadaje się do nas chyba lepiej niż Neto

0

@ranger3120 mi kiedyś powiedziano że gdy zostawia się telefon do ładowania za długo że naładuje full i potem tak skacze z 99na100% i z powrotem to niszczy baterię, analogiczne jest ładowanie na raty bądź do kilkudziesięciu procent i odłączanie i tak w kółko, no i oczywiście ile masz mAh+ jeśli ładujesz ładowarką nieadekwatną do twoich mAh to ona się "męczy" chociaż mogę się mylić ekspertem napewno nie jestem, w każdym razie przyczyn może być sporo

1

@Barca1992 nie chodzi mi tu kompletnie ani o Cristiano ani o Jordana a o samą grafikę :)

0

0

"spotkała się jednak z odmową" no woow kto by się spodziewał...

2

@AxelF gość pojechał, nie ma co :D

1

Ee nooo ii to to jaaa rozuumieem. To się nazywa poniedziałek nie jakaś tam nudna niedziela. W poniedziałek więcej ludzi w redakcjach gazet więc i wiele kreatywnych pomysłów na plotki transferowe, taki wysyp robi wrażenie a nie jakieś tam weekendy

0

@xparix chłopak się jeszcze nie pokazał w Betisie bo też niebardzo miał czas, jednak jak nam wyprzedają pół naszej wielce szerokiej pomocy to przydałby się, jeśli nie będziemy mieć czwartego ŚP to powinien zostać ale raczej mieć będziemy więc niech się ogrywa w tym dość solidnym klubie gdzie wygląda na to że go będą potrzebować a nie jakimś las Palmas czy "trybunach" w barcelonie

0

Jeśli zabronią wszystkim to nie widzę sensu żeby się o to ubiegać, wprawdzie bylibyśmy wtedy w uprzywilejowanej sytuacji ale to by było nieładne, jeśli pozwolą chociaż jednym to wtedy mam nadzieję że pozwolą wszystkim bo tak być powinno w ramach zdrowej rywalizacji

1

@AlicjaFCB z nim się nie dyskutuje w normalny sposób tentyptakma ;)

0

@Misiekmisiowaty2000 co do aborcji miasiaty chopocku to każda jest morderstwem czy ci się to podoba czy nie, przyczyny okoliczności czy konieczności to osobna sprawa

0

@AlicjaFCB otóż to!

0

@Misiekmisiowaty2000 ładnie macie sprane mózgi wyborcy :D

1

@Pablit plotki o odejściu Emersona który nawet jeszcze nie przyszedł i nie spędził sekundy pod wodzą Setiena żeby go ocenił?

0

@sebasek99 tak ale dużo tego nawet jak na taką działalność już od ładnych paru lat, 5-ciu jak nie więcej

0

@MesQueUnClub_87 chodzi mi raczej o irytacje i to że podczas scrollowania różnych stron idzie się napotkać kilka razy dziennie a dziś jest dopiero południe także chyba źle ubrałam w słowa

2

Jak lubię lewego tak nie cierpię Lewandowskiej, nie do wiary że żona piłkarza jest w naszym kraju viralem godnym największych celebrytów

0

@kejdzi "trochę mocniejszej grypy" która sparaliżowała świat i zabiła dzieciom rodziców i i rodzicom rodziców, jeśli cię coś nie dotyczy to nie znaczy że nie istnieje także te słowa zabrzmiały jakbyś z tego kpił i są trochę nie na miejscu, jeśli tak nie jest to mój błąd tak to odebrałem

1

@MarioVeB! Już przed tym koroną było i to wcale nie musi być jej efekt, równie dobrze może być tak że ten kto się wysypie jest źle przygotowany a z Umtitim już pod względem zdrowotnym były problemy więc przestań rzucać swoją ekspercką opinią na lewo i prawo na każdym kroku jak ktoś go (pochopnie wprawdzie) krytykuje. Jak się twoja opinia potwierdzi to mi to przypomnij będę pierwszym który ci zwróci honor, chyba że się osoby zaczną powtarzać (typu alba po raz kolejny Arthur kolano Suareza czy oczywiście Dembele) to chyba będzie mówić samo przez się i korona z tym będzie mieć tyle samo związku co ich prowadzenie się

11

@MarioVeB! Nuda tu nie ma nic do rzeczy więc nie ma sensu przerysowywać, z chłopakami od półtora sezonu jest problem (oboma bo z Dembele wcześniej) i serio ciężko na nich liczyć choćby się chciało, oczywiście można też dalej być naiwnym co jest obarczone ogromnym ryzykiem

0

@marcin000019 jakbym tak Marcinie uważał to sam nie szczepiłbym dziecka jednak się zastanawiam

0

"jeszcze w latach 60-ych wszyscy przechodziliśmy przez nieuchronne choroby wieku dziecięcego
Każdy z nas poznał czym jest odra, świnka czy ospa a same choroby nie stanowiły poważniejszego zagrożenia dla życia
Choroby te występowały jako coś naturalnego
Nasze babcie i dziadkowie są dowodem na to że trzeba odchorować w dzieciństwie by nie chorować na starość (tzw. rocznik przedwojenny)
Wiele nieszczepionych osób naszego pokolenia nie miało żadnych powikłań w związku z tymi chorobami
Choroby wieku dziecięcego stają się zagrożeniem życia-gorączka staje się chorobą-trucizny stają się lekarstwem-globalne szczepienia stają się globalnie nieudokumentowanym i nieklarownym fundamentem zdrowia, globalna świadomość ograniczona jest do ich przyjmowania w celu zabezpieczenia przed potencjalnymi coraz to nowszymi rodzajami chorób
U coraz większej liczby noworodków diagnozuje się coraz większe spectrum różnych chorób, trudno wykluczyć że jednym ze wspólnych mianowników może być skondensowana liczba szczepień na przestrzeni ostatnich kilku dekad, jednak spectrum staje się tak rozległe że proces dalszego wzrostu szczepień może być nieodwracalny, a nawet konieczny do podtrzymywania przy życiu" Brzmi jak paradoks szcepionek

0

https://m.fangol.pl/view/295420/terminy-polfinalow
Tu jest chyba błąd bo to dokończenie ćwierćfinałów a nie półfinały, już się wystraszyłem że mi coś umknęło i Cracovia odpadła, 2 miesiące bez rozgrywek chyba sprzyjają demencji...

0

Steven Gerrard 15 znaków

0

@juliacicha Mogłabyś sprecyzować czy testy na korone czy testy np. sprawnościowe bo takie oczywiste to to nie jest a to istotny szczegół

1

@donleo12 akurat Zidane był szykowany na trenera Realu dobrych 5 lat więc nic tam z przypadku nie było tylko czekanie na odpowiedni moment więc podałeś zły przykład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?