0

@Suzu Spokojnie, nigdzie nie pójdzie, (Chyba że ich wyrzucą z LM)

1

Wie ktoś co się stało z cyklem La Otra Liga? 

0

@sokot hahahhahahahhhah chłopie wygrałeś hahahh

0

@blablak dla Leo też za mało? Skoro on się nie ma z czego cieszyć a nawet feta po zdobyciu miałaby być odwołana to... Skoro 90% całego Barcelonismo się nie cieszy to w tam w Katalonii się też poprzewracało? To jest kwestia okoliczności ambicji i calosezoonowych deklaracji

0

@Veb1233 jest kilka rzeczy którymi mogłaby się redakcja zająć ale takie podsumowanie powinno być w jej kwestii obowiązkiem. Świetna robota!

0

"Davide Moscardelli jest zbyt dobry na złotą piłkę"

1

Jeśli chodzi o fanpage klubowy to bijecie na głowę całą Polskę i przypuszczam że nie tylko

0

Kozulj kandydat do bramki sezonu. Tak to zakręcił że :o

0

Komentarz usunięty

33

Ta liga powinna mieć mniejszy współczynnik. Kpina!

0

Pan Ćwiąkała zrobił dobry materiał o Hiszpanach w ekstraklasie, Portugalczycy też coś tam coś tam. Może to będzie jakiś sposób na poprawę jakości ligi o to kilka procent. Szkoda Miedzi w każdym razie

0

Lepiej Hiszpanie niż Słowacy litwini i tym podobni :D to trwa od czasów byłego trenera Wisły nie wiem jak mu było ale w kilka lat Hiszpanie zrobili w Polsce różnice

0

W meczu Miedzi z Wisłą Roman i Camara strzelili po dwie bramki. Mam nadzieję że po spadku ich ktoś z ekstraklasy wykupi

3

Czytałem kiedyś w Bravo sport bodajże w 2004 albo 2005 roku krótką notkę z cytatem Eto'o "ten mały kiedyś będzie najlepszy na świecie. Sorry Ronnie (Ronaldinho)"

0

Hahahahhahaahah Ten to by dopiero nie miał miejsca na boisku

0

Moim zdaniem też jest dobry i nie mam nic więcej do powiedzenia

3

Miał problem z Rosellem

0

To że dostał taki kontrakt to nie znaczy że grał tylko o niego zrobił im trochę łaskę (o ile za taki hajs wogóle można robić łaskę) ale klauzula 120mln w lipcu to dowód na to że drzwi otwarte chciał zostawić już po roku nie po paru latach jak to nieraz bywa

2

Nikt nie zna okoliczności nagrywania filmu i jakie musiał chłop mieć rozdarte serce więc skoro Pique który w tym siedział jakoś go nie miesza z błotem to JAKIM CUDEM KTOŚ TO MOŻE ROBIĆ TUTAJ?! Ktoś tu wcześniej napisał że mógłby przejść do Bayernu, przydałby im się ktoś taki ale chyba nierealne

0

Chcesz powiedzieć że chłop nie ma kompletnie żadnej pozycji na boisku? Może lewy-środkowo-ofensywny libero? Najlepiej jakby schodził z lewej strony na lewą głowę ;p

0

Albo w 442 z Suarezem/Messim tak jak pół kariery w atletico

0

Właśnie wcale nie śmieszne jak najbardziej logiczne :)

0

Busi się raczej tak nie rządzi jak rakitic

0

Ciekawe co by było z jego pensją, jak dla mnie nie powinien dostać więcej niż 15-18, napewno nie obecne 23

0

Jeszcze się z Barcą sądził szmaciarz

0

Tylko że co on w tym środku pola ZA TEGO TRENERA może zrobić? Narazie jest słaby i narazie się nie dowiemy jak dobry by mógł być

1

Wybory były po tryplecie 14/15 i w ten sposób dzięki temu Bartomeu dostał stołek (wg mnie) laporte bym widział już wtedy o dziś już nie mówiąc :/

0

Najpierw paulinho (dla drużyny i trenera wyszło na plus) teraz vidal (też na plus) ale to są żywe dowody na podejście Valverde do tej drużyny, "trzeba być topornym nawet kosztem finezji" czy coś w tym stylu, wyniki jakieś tam są ale totalne przestawienie na tzw. "wyrachowanie" zmiana stylu o 180' w rok? a teraz dalsza zmiana to nic dobrego. Enrique porobił korekty swoje osiagnal potem się pogubił ale nie uciekł od "DNA" a Valverde kompletnie sprdolił od NASZEGO DNA, a Bartomeu doskonale wiedział na co się pisze jak go zatrudniał, nie przeszkadzało mu to niestety

0

Bóg nie ingeruje w ludzkie rywalizacje a już tym bardziej nie korzysta z VARu :p

1

W historii w historii nie bój się tego słowa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?