jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu Spokojnie, nigdzie nie pójdzie, (Chyba że ich wyrzucą z LM)
1
Wie ktoś co się stało z cyklem La Otra Liga?
0
@sokot hahahhahahahhhah chłopie wygrałeś hahahh
0
@blablak dla Leo też za mało? Skoro on się nie ma z czego cieszyć a nawet feta po zdobyciu miałaby być odwołana to... Skoro 90% całego Barcelonismo się nie cieszy to w tam w Katalonii się też poprzewracało? To jest kwestia okoliczności ambicji i calosezoonowych deklaracji
0
@Veb1233 jest kilka rzeczy którymi mogłaby się redakcja zająć ale takie podsumowanie powinno być w jej kwestii obowiązkiem. Świetna robota!
0
"Davide Moscardelli jest zbyt dobry na złotą piłkę"
1
Jeśli chodzi o fanpage klubowy to bijecie na głowę całą Polskę i przypuszczam że nie tylko
0
Kozulj kandydat do bramki sezonu. Tak to zakręcił że :o
0
Komentarz usunięty
33
Ta liga powinna mieć mniejszy współczynnik. Kpina!
0
Pan Ćwiąkała zrobił dobry materiał o Hiszpanach w ekstraklasie, Portugalczycy też coś tam coś tam. Może to będzie jakiś sposób na poprawę jakości ligi o to kilka procent. Szkoda Miedzi w każdym razie
0
Lepiej Hiszpanie niż Słowacy litwini i tym podobni :D to trwa od czasów byłego trenera Wisły nie wiem jak mu było ale w kilka lat Hiszpanie zrobili w Polsce różnice
0
W meczu Miedzi z Wisłą Roman i Camara strzelili po dwie bramki. Mam nadzieję że po spadku ich ktoś z ekstraklasy wykupi
3
Czytałem kiedyś w Bravo sport bodajże w 2004 albo 2005 roku krótką notkę z cytatem Eto'o "ten mały kiedyś będzie najlepszy na świecie. Sorry Ronnie (Ronaldinho)"
0
Hahahahhahaahah Ten to by dopiero nie miał miejsca na boisku
0
Moim zdaniem też jest dobry i nie mam nic więcej do powiedzenia
3
Miał problem z Rosellem
0
To że dostał taki kontrakt to nie znaczy że grał tylko o niego zrobił im trochę łaskę (o ile za taki hajs wogóle można robić łaskę) ale klauzula 120mln w lipcu to dowód na to że drzwi otwarte chciał zostawić już po roku nie po paru latach jak to nieraz bywa
2
Nikt nie zna okoliczności nagrywania filmu i jakie musiał chłop mieć rozdarte serce więc skoro Pique który w tym siedział jakoś go nie miesza z błotem to JAKIM CUDEM KTOŚ TO MOŻE ROBIĆ TUTAJ?! Ktoś tu wcześniej napisał że mógłby przejść do Bayernu, przydałby im się ktoś taki ale chyba nierealne
0
Chcesz powiedzieć że chłop nie ma kompletnie żadnej pozycji na boisku? Może lewy-środkowo-ofensywny libero? Najlepiej jakby schodził z lewej strony na lewą głowę ;p
0
Albo w 442 z Suarezem/Messim tak jak pół kariery w atletico
0
Właśnie wcale nie śmieszne jak najbardziej logiczne :)
0
Busi się raczej tak nie rządzi jak rakitic
0
Ciekawe co by było z jego pensją, jak dla mnie nie powinien dostać więcej niż 15-18, napewno nie obecne 23
0
Jeszcze się z Barcą sądził szmaciarz
0
Tylko że co on w tym środku pola ZA TEGO TRENERA może zrobić? Narazie jest słaby i narazie się nie dowiemy jak dobry by mógł być
1
Wybory były po tryplecie 14/15 i w ten sposób dzięki temu Bartomeu dostał stołek (wg mnie) laporte bym widział już wtedy o dziś już nie mówiąc :/
0
Najpierw paulinho (dla drużyny i trenera wyszło na plus) teraz vidal (też na plus) ale to są żywe dowody na podejście Valverde do tej drużyny, "trzeba być topornym nawet kosztem finezji" czy coś w tym stylu, wyniki jakieś tam są ale totalne przestawienie na tzw. "wyrachowanie" zmiana stylu o 180' w rok? a teraz dalsza zmiana to nic dobrego. Enrique porobił korekty swoje osiagnal potem się pogubił ale nie uciekł od "DNA" a Valverde kompletnie sprdolił od NASZEGO DNA, a Bartomeu doskonale wiedział na co się pisze jak go zatrudniał, nie przeszkadzało mu to niestety
0
Bóg nie ingeruje w ludzkie rywalizacje a już tym bardziej nie korzysta z VARu :p
1
W historii w historii nie bój się tego słowa :)