jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Andres by zdobył ZP to by swiadczyło że mamy w tym momencie duet zespole. Duety w klubachy bywają różne ,,najlepszych napsatników, pomocników, para najlepszych stoperów" ale jesli iniesta by wygrał to nie ujmowałbym nic messiemu bo chyba wszyscy wiedzą że on jest już zaklepanym praktycznie faworytem, co do duetu gdyby iniesta wygrał to by oznaczało że w tym momencie mamy w składzie 2 NADEFINITYWNIE NAJLEPSZYCH PIŁKARZY GLOBU... ")
0
niech mnei zminusuja ci którzy jeszcze mają jakiekolwiek wątpliwości że mamy do czynienia z najlepszą drużyną wszechczasów... osobiście uwierzyłem w to po finale z MU na wembley w 2011 roku
0
Hmmm. Nie wiem jak wy ale ja bym kibicował remisowi pomiędzy athletica a realem... bo athletico tak depcze po piętach że oddychać ciężko :/... A co do meczu? wybaczcie mi ale w tym momencie nei potrafie ująć tego słowa za kilka miesiecy zapewne powiem zwyczajnie ,,wspaniały mecz" ale po entutzjazm jaki panuje teraz w mojej duszy po 9 godzinach od meczu wciaż robi mi niezwykle przyjemny mętlik w głowie...
:) VeB
0
"pozostać pewni siebie i doskonalić się jako zespół"
to chyba jakaś kpina... albo oni są niewiarygodnie pewni siebie, albo może są drużyną boga, albo to poprostu neimożliwe zeby z tej drużyny można było wycisnąć więcej, oni grają pefekcyjnie!!!!!!!!!
0
w pierwszej 10 jest pieciu piłkarzy związanych z blaugran... arteta i toure też u nas grali... Rzadko spotykam sie z tym żeby ktokolwiek prezentował swój styl już nawet nie swoimi piłkarzami, w dodatku za granicą. Barcelona wpływa znacznie na rozwój piłki nożnej nie tylko w hiszpanii katalonii czy na camp nou ale widać że to dociera do świata
0
a james rodriguez gra w porto
0
dziwny? współpracujemy prawie na tej samej linii co wczesniej wiec dajmy szzanse pociagnac to dalej bo wg mnie wszstko było do tej pory w porzadku z tym qatar fundation... Rossel miesza fakt ale jeszcze nie podjął decyzji która by klum na jakims polu pograzyła. Teraz prorokujecie jak to sie nie skonczy. Zaklepane juz? zaklepane! wiec odłóżmy decyzje o słusznosci tego posuniecia na rok 2013 przynajmnij
0
boże czy tej drużynie nie można już zrobić niczego odstępnego od normy? tp nie są nieograniczone pieniadze jak man city, ktoś tak wspomniał. Będziemy otrzymywac okreslona sume, nie nieograniczona. I nie mowcie o utracie tradycji tutaj bo to żenada, nie mówie ze to dobry ruch bo mnie sie to tez nie podoba ale dajmy temu szanse, to jest juz zaklepane, wrocmy do tej dyskusji za kilkanascie miesiecy i bedziemy sie wypowiadac czy te pieniadze poszly na infrastrukture, scouting, czywielomilionowe transfery, którychw mojej ocenie barcelona robic nie bedzie , jednak połoowa tak przypuszcza ze barcelona sie sprzedała? Ludzie gdzie jest wdziecznośc za przeszłośc? I gdzie zaufanie do budowy przyszłości i do kontynuacji tradycji? Bo ta tradycja bedzie dalej, tylko skarbonka wieksza bedzie, a w transfery multimilionoe niewierze. Kto twierdzi że barcelona robi koszmarny błąd że sie przedała jak juz ktos powiedział określe dwoma słowami: NIEMOŻLIWY PESYMISTA
0
nie weim czemu ale mi sie te koszulki od samiuśkieko poczatku podobały bardzo
0
judaszowe srebrniki
Pieniądze z tego są a prawda taka że i fundacja na tym też korzysta. Nawet jeśli fundacja płaci nam o wiele więcej niż my wkładamy do tego inetersu to powiem ci że pieniądze to nie wszystko. Barcelona pomaga fundacji napewno wpajając pewne wartośc, to jest fundacja na rzecz potrzebujacych. Barcelona nie wybierała byle kogo, dostali organizaje z która utożsamiaja sie zami piłkarze, niejednokrtotnie udawadniali że chcą pomagac ludzkosci i angvazowac sie w zycie społeczne, ostatnim przykładem jestchyba huragan sandy, pomoc przy nim. W dzisiejszych czasach liczy sie pieniadz. ale gdyby barcel;ona z całego sertca nie chciała pomóc tej fundacji to sponsoring byłby nie potrzebny, jak nie było unicefu na koszulkach to przez pare dobrych lat nie mielismy zeadnego głownego sponsora a zylismy. Teraz mamy go bo chcemy pomagac ludziom a nie osiagac zyski materialne. wiec nawet jesli to tak wygląda to tak nie jest
0
osobiscie głosowałem na radamela falcao
0
dziadek
Realne??? Realne???
Mało powiedzaine .... ONE SĄ MOCNO ZAGRŻONE
0
a jak bedzie jaki piłkarz kiedy w przyszlosci i beda oceniac jego szanse na rekord to bedzie ........... nalezacy do leo messiego..................... nalezacy do leo messiego.................nalezacy do leo messiego
0
Skromność, pokora... Ohh brak mi słów żeby opisać cudność tego człowieka. Piłkarz genialny rówież.
0
Jesli to dojdzie do skutku to boże zachowaj dongou od podzielenia losu Gaia Assulina
0
Z całego serca gratuluje i życze dziecku już dziś, pójścia w ślady Leo. Nie obraziłbym sie gdyby był lepszym piłkarzem niż Leo. Będzie ciężko pewnie ale oby sie udało. I oby był jeszcze wspanialszym człowiekiem niż tatuś choć to sie wydaje misja niemożliwa. Jestem pewien że już jutro będzie celebrować brameczkę małemu thiago. Gdyby celebrował wszystkie to celebrowałby ich chyba z 4-5.
Felicitaciones LEO y ANTONELLA
0
RooniR10
Absolutna racja. Skoro pilnują Leo a i tak mają z tym problemy zazwyczaj to co by sie podziało gdybyśmy mieli dwóch wojowników zrywających się nie wiadomo skąd i gdize pod pole karne w okamgnieniu. To by było coś pięknego. Módlmy się o budżet latem przynajmniej taki jak przed ubiegłym sezonem to będziemy mieli i neymara i obrońce jeszcze jakiegoś bo narazie udwodnione jest że naet najlepszy zespół może dopaść plaga kontuzji. Bartra sobie radzi ale trza jeszcze mieć kogoś ubezpieczającego tą pozycje w obronie
0
noi rzecz w tym że ta cała wojenka głownie internetowa< barca-real > mogłaby zniechęcić barcelone do przyjazdu ... z pewnoscia maja przecieki jakies jak to w jakim kraju sie nie lubia kibice obu klubów. I po0 co miała by narażać sie barca wtedy na obelgi ze strony polskichh kibiców realu co jest możlikwe... Więc krokiem też jednym z tych najważnieszych jest próba okiełznania wrogich sobie kibiców. Sam do takich nie naleze bo szanuje real. Napewno nie jeden kibic realu nawet chcialby w naszym kraju obejrzec barcelone w akcji. Więc najpierw wypromujmy sobie marke przyjaznych kibiców i wcielajmy projekt meczu w życie. Kto za skończeniem wojny plusik :) kto za trwaniem jej minusik prosze :(
0
macio_944
nie byłbym skłonny stwierdzić kto teraz jest u nas najlepszy bo niemałe zamieszanie jest w ekstraklasie nie? :P
0
daVid strzelil gola dopiero co... Ja sie pytam gdzie jest ta szuja za przeproszeniem ktora w jednym z niedawnych postow juz nie pamietam w ktorym pisala ze david jest bez formy i jest słaby i nei jest kreatywny i t p? i bardzo bym chcial wiedziec czy ten pan/pani udał sie juz do psychiatry mając wadę nieracjonalnego yślenia??
0
zważywszy na problemy z defensywą ostatnimi czasy i traconymi bramkami gotów jestem stwierdzić że będzie 4-2 albo 5-2 dla nas
0
Stare dobre MVP Ehhhhh :))))))))))))))))))
Swoją drogą i ja jestem zdania że alexiis jeszcze otrzymac szanse powinien ale napewno nie na dzień dzisiejszy. Nie bardzo mu ufam narazie po słabym początku ale życze z calego serca powrotu do pełni formy. Co do Cesca to bardzo pozytywnie mnie zaskakuje i wgl gdybym nie śledził poprzedniego sezonu to nie uwierzyłbym że kiedykolwiek grał słabiej niż obecnie. Nie wiem czemu ale zawsze miałem w głowie że asysta to zazwyczaj doód wysokich umiejętniości przewidywania np. Więc te trzy asysty z deportivo ReWeLaCjA
0
otóż mnie cesc rozczarowywał owszem. Ale napisałem w jednym temacie ze mam nadzieje ze w koncu mnie zaskoczy. jeszcze przed meczem wpisałem gdzieś tu jakiś komentarz. no i prosze! Zaimponował mi, oby więcej takich meczów
0
ktoś tam pisał o słabszych dniach Tello... szczerze to wgl jestem zdumiony taką opinią na jego temat... Zagrał fenomenalny mecz z Sociedad. Z realem też zagrał przyzwoicie. Nizbyt zgadzam sie z tezą o ,,słabszych" dniach. Co nie zmienia faktu że chciałbym ujrzeć zamiast niego davida który jest lepszym zawodnikiem. Noi miałby wiekszy wkład w siłe ofensywną zespołu. Ale jeśli nie david to właśnie Tello jest odpowiedni na to miejsce
0
Mam głęboką nadzieje że krytycy Fabsa (w tym też ja- przyznam że rozczarowywał i mnie) będą niemile zaskoczeni i Cesc zagra na wysokim poziomie. Życze mu tego z całego serca. I czekam na mojego ulubieńca wśród młodych- Thiago Alcantare
0
ojjj brzmi jakbym mówił o alexisie... oczywiście mówie o pedro:D
0
Wyitna forma wybitnego piłkarza. Chcąc nie chcąc alexis był w zeszłym sezonie troszke chyba faworyzowany. Bo nie wierze że gdyby w ubiegłym sezonie dostawał częściej szanse gry. To ta słaba forma napewno nie potrwałaby do kwietnia (a niestety tak się stało) troszke mi go brakowało. Zdziwiony byłem po jego występach majowych czy u niego wgl w życiorysie jest miejsce na rozdział o nazwie ,,słabsza forma"
0
Przyznam że często grywam w FM-a i nie wiem czemu ale ten artykuł zmienia moje podejście do tej gry. :P
0
kolkarol
Tello jest niemniejszym ulubieńcem tito jak Rooney chociażby o którym tito zawsze marzył. Fabsowi nie udawało sie już w tamtym sezonie. Dość rzadko dostawał szanse od pepa, a co do villi to on wróci tylko po takiej kontuzji nie wiem czy wiesz ogrywanie zajmuje od miesiąca do dwoch może trzech nawet. Rzucajcie go na głęboką wodę i potem znowu będzie lawina krytyki bo gra słabo bo nie strzela bo jest słaby motorycznie. Leczenie kontuzji to jedno ale nadrabianie braków to drugie niemniej ważne dla każdego gracza po dłuższej absencji. Najlepiej niech go wystawi na skrzydle tito da mu zadania biegania od bramki do bramki od czasu presezonu go wprowadza do pierwzego składou na 90 minut. I co wtedy? kolejna kontuzja
0
galford
żałosnyś i to bez umiaru. w drugiej bramce przy takiej prędkości piłki nie miał dużych szans na dobrą interwencje a ręką odbicie to raczej przypadek. W pierwszej zaś bramce mało kto by przypuszczał że piłka poleci po ziemi. Gdyby nie leciała to ubezpieczył całą reszte miejsca które odkrywało bramke. Jak widzisz nie jest to zawodnik sumo i nie zakrywa całej bramki. A jeśli nie oglądałeś meczu to się nie udzielaj bo on nas naprawdę uratował wg mnie to jest łaska. Osobiście dałbym mu MOST VALUABLE PLAYER OF THE MATCH REAL MADRID:FC BARCELONA. I przypuszczam że nie tylko ja. Więc lepiej oglądnij mecz albo przemyśl sobie co wgl mówisz bo paplesz bez sensu