0

@Krzysztof1987 tak jest

0

@pt9 co za widoki na tym gimpie.

0

W takim razie se pykne 11 spoza Barcy i Realu w ostatnich latach
Jan Oblak
Joan Capdevilla/godin/marchena/Filipe Luis
Joaquin/Albelda/Cazorla/vicente
Forlan/Makaay

0

@PatrykBarca pobierz- best tactic for world cup qualifiers. Poland underdogs- incredible domination vs Lithuania&Malta 100% win rate 1.5 goals per game

0

Thiago motta -czlowiek przesiąknięty gnojem z Paryża miałby tutaj kiedyś zostać trenerem?

4

Zaczyna się formułowanie każdej niedzieli na rambli...

1

@michaleu dziwna sprawa puszczać porno w publicznej telewizji. Fetyszyści będą oglądać jak jedne kobiety robią drugim dziecko

0

@dawidz4 znając życie YT

1

@michaleu facebook usunięty w 2017, messenger do kontaktów z 10 osobami. Zaginione hasło i problemy z logowaniem do twittera, więc od stycznia mnie tam już nie ma.
Tydzień przygody z tiktokiem w 2022r.
Reszty mediów nawet nie widziałem na oczy

1

@Gronek ja mam tryplet na kuponie więc będą ciężary

0

Kto gra w FMa ten wie jakim kocurem jest Jorrel Hato, już w FM23 był wonderkidem. Dziś pan Laskoski przedstawia chłopaka szerszej publiczności

2

"Innymi słowy, aby kapitan mógł zagrać w Lidze Mistrzów, klub musiałby obejść się bez Szczęsnego. To dość złożony dylemat, biorąc pod uwagę, że Polak stał się pewniakiem w bramce i podbił serca kibiców swoimi występami."

Ej, widzi tu ktoś ten dylemat?

0

Ktoś powie o zajechaniu realu czy atletico a prawda jest taka że to nasi młócą najwięcej minut tą samą jedenastką co 3 dni

0

Yamal se powinien odpuszczać uderzanie na bramkę, lewy to samo oczywiście

1

@FcPortoFan1999 idąc za waszymi wskazówkami postawiłem system gdzie ustawiłm system na puchar polski pogoni, LM Barcy i top4 Chelsea na dwa z trzech, reszta jako pewniaki.
Stawka 10. Widły wygranej 2080-8180zł
https://superbet.onelink.me/Tegf/gzxz84jy">https://superbet.onelink.me/Tegf/gzxz84jy

2

Barcelona tryplet
Chelsea w top 4
Mainz w top 4
Lech mistrz
Pogoń puchar polski
Bilbao w finale LE
Fiorentina w finale LK

Tryplet Barcelony to na papierze najtrudniejsza i jednocześnie najłatwiejsza kwestia

Manchester city i reszta może bardzo pomóc Chelsea zameldować się w top four, przy vzym Nottingham udowadnia że nie ma zamiaru spuszczać z tonu i to oni są pierwszym faworytem

Mainz to mój konik w tym sezonie co udowodnił wczoraj grając w 10 przez większość meczu i zdobywając nawet drugą bramkę. Lipsk ograł borrusie, borrusia się raczej żegna, z całej reszty Mainz wygląda najrówniej i najpewniej.

Fiorentina w tym sezonie LK to również mój konik i narazie mnie nie zawiedli, Bilbao to mała Sevilla, bardzo mocni w tym sezonie więc finał jak najbardziej w zasięgu

Pozostaje Lech Poznań czyli wielka niewiadoma z racji nieprzewidywalnej ligi w której grają i naprawdę mocnej konkurencji

Pogoń to polski Tottenham więc może być ciężko o PP, jednak szedłem tropem że Legia się rozkraczy w LK i pościgu w lidze a puszcza i ruch to jednak science fiction

Opinie?

0

@FcPortoFan1999 będzie remis? Stal remisowa, Siedlce jak już punktują to też remisami. Nikomu ten remis nie pomaga i dla obu to w teorii największa szansa na trzy punkty co paradoksalnie też wskazuje na remis. Krzywa logika wiem, dlatego chcę zaczerpnąć opinii konesera polskiej sztuki

0

@MessiForeverTheBest Mallorca pomyłka oczywiście

0

Prze jaja się tam odpaliły

0

Muriqui w 97 minucie z karnego nie do wiary co tam się odebało

1

Sorry za spam bo pisałem 10 minut temu ale to co się wyprawia w meczu Celta espanyol to jest jakieś uniwersum

Vedat muriqui ma dziś chyba największy rollercoaster w karierze. Strzela samobója w pierwszej połowie, w drugiej wykonuje karnego którego nie trafia. Minutę później espanyol ma anulowany karny, Celta wyrównuje, 10 minut po tym muriqui nabija ewidentnie rękę rywala w polu karnym, czysta jedenastka gdyby nie fakt że w tym samym czasie faulował rywala :D
W 88 minucie Celta dostaje kolejnego karnego, Muriqui oddaje piłkę wąsatemu koledze który również nie strzela jedenastki.

W tym meczu wszechświat poprostu dba o równowagę

1

Vedat muriqui ma dziś chyba największy rollercoaster w karierze. Strzela samobója w pierwszej połowie, w drugiej wykonuje karnego którego nie trafia. Minutę później espanyol ma anulowany karny, Celta wyrównuje, 10 minut po tym muriqui nabija ewidentnie rękę rywala w polu karnym, czysta jedenastka gdyby nie fakt że w tym samym czasie faulował rywala :D

0

@KmN feyenoord bez składu mógł w pierwszym meczu załatwić mecz w 1 połowie

1

@Pawlak1992 czyli urodziłeś się po benitezie i masz jakieś 9 lat?

8

@AmigoBlancos jakby piłkarze Realu mieli coś tłumaczyć po każdej kontrowersji w mix zonie to by co 3 dni stali w kolejce do mikrofonu

0

@Zoker a jak mówisz o Nunezie to nie przy jedzeniu

1

@Bobo25 taki nie za trudny

2

@cules100pro właśnie mi uświadomiłeś jak bardzo Valverde pasuje do atletico, ciężko mi sobie było wyobrazić następcę simeone ale takie Atleti strzał w dziesiątkę dla obu stron

1

Real Madryt to taki niewygodny przeciwnik, który jest dla nas jak Celta czy Girona- jak im akurat siądzie dzień to sprawią niespodziankę, ale zazwyczaj są jak ten Cadiz- gładka goleada, minimum trzy bramki możemy się rozejść, mecz do zapomnienia

1

@Kapitan hawk mam nadzieję.chociaz tutaj będzie 0-0 i dogrywka. United ma takie paździerze że i tak cudem tam wpadł bramkowy remis, dziś bez bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?