jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom najlepiej używaj na zmianę jak się będzie psuć ;D
0
@Jimmydeska i nie przygotowali narożników, bo brakło mi wczoraj rożnego do stówki+
0
@AlwaysBlaugrana zgadzam się. Powinna być jakaś odgórna inicjatywa, badania psychotechniczne albo coś, bo taka ślepota jest niemożliwa. Tu chodzi na bank o psyche arbitrów. Widać to po ewidentych spalonych, do których potrafią podnieść chorągiewkę nawet po minucie czasem. Rozumiem presja, ale oni przez var się oduczyli zawodu. Nie wiem co z głównymi bo na nich nie ma sposobu, ale to że sędzia boczny liczy że główny wykona za niego robotę to też jest ciężka padaka.
Odkąd się pojawił var najbardziej mnie irytuje to że piłkarze, normalnie grają mecz poza ustalonym czasem gry. To jest ładnych kilka minut w meczu bo to jest notoryczne. Mamy akcję w momencie w którym powienien być gwizdek, piłkarze se chyba wtedy kopią dla zabawy i to jest akurat wina liniowych, to tak jakby cisnąć z piłką za linią boczną i przecież gramy do gwizdka. Powiedział bym wręcz że sędzia boczny zaczyna zanikać, częściej nic nie robi niż się myli
1
@mrboom jak korzystałem lata temu to przestawał działać parę razy w roku. Instalowałem znowu po pewnym czasie i śmigał. Nie wiem jak teraz bo już nie korzystam ale spróbuj w tygodniu zainstalować znowu
1
@Arden City samo pewnie nie wie narazie na ten moment na co se może pozwolić. Ale raz się żyje, jak ma być przypał to będzie i tak
0
@MateS tak. I myśleli, że pismo się zbuntuje i przejmie kontrolę nad światem
6
@D10SLEO de jonga przy tej pensji to bym za darmola jak suareza oddał
10
-4 oficjalnie. Teraz tylko wygrać z Realem, spalić dowody że ustawiliśmy mecz reala, posmarować jakieś leganes, i mamy mistrza.
Lepiej żeby szwagry przestały sabotować obrońców Realu, bo się zaraz wszyscy kapną że im pod osloną nocy tapeciakiem nacinają te więzadła. Za to może być ciężka lipa, lepiej skończyć z takimi praktykami, bo nas z ligi wywalą,a ktoś może pójść leżeć za to.
Musimy udowodnić że bez Negreigry też damy radę. Fakt że będzie ciężej ale damy radę.
@Redakcja usuń ten komentarz żeby madrycioki nie widziały
0
@Kinginiesta nas takie traktowanie nie dotyczy więc nie wydaje mi się. Są równi i równiejsi
5
Milka zmniejsza gramaturę tabliczek, dobrze że chociaż cena będzie rosnąć
3
Druga połowa sezonu się rozpoczęła więc Barca klasycznie się Xavizuje, Koemanuje, Valverduje
0
@Krzysztof1987 potrzebowałem potwierdzenia odnośnie btts w derbach więc zostawiam. Dzięki
Zamiana kounde na Araujo, jestem tego samego zdania, bo w końcu ten kounde musi siąść także też dzięki.
Lewego zamieniam na celny strzał i raphinha+.1.5 bo dorzucam +0.5 karki Barcelony i+.1.5 kartki Alaves
@koz_yo bet builder na Barce za dyszke robię zawsze i to jest fundusz z którym na wejściu się żegnam, to nie jest główny kupon żadnej kolejki, także nie odpuszcze bo taki mam nawyk:D
0
@Prorokk musi wejść wszystko co obstawiasz. Robisz sobie swój zakład na dane spotkanie, zależnie od bukmachera masz wolną rękę- ilość fauli w meczu, ilość fauli zawodnika ilość odbiorów, różnych, autów celnych strzałów, bramek drużyny i zawodnika, co będzie w pierwszej co w drugiej połowie. Słowem - budujesz swój zakład na dane spotkanie
0
@Tomek54321 jedno jest pewne- ten sezon się skończy na standardowej trójce. Były ciekawsze sezony choćby poprzedni, ale Girona się wypisała. Athletic też się wypisze. Atletico nie musi nagle w lutym gonić Bóg wie ile do top 3. Sociedad dramat, Villarreal w kratkę, Betisu jakoś nie widzę, Celta ma przebłyski, podobnie jak osasuna, Girona jeszcze nie trybi jak powinna. To może być najciekawszy sezon dla drużyn z poza top 3, ale nasze top 3 wraca na swoje miejsce i będzie rozgrywać własną ligę na podium, a szkoda, bo przez ostatnie lata nadziei narobił i Athletic i Girona i Sociedad i Villarreal.
P.S Rayo ani Mallorca tego nie uciągną, więc ich nie liczę
0
Robię bet builder, proszę o opinię.
Lewy gol
Raphinha gol
Yamal+1.5 celnych strzałów
Araujo+0.5 celnego (mnóstwo rożnych w naszych meczach, na Cubarsiego się raczej nie dośrodkowuje)
Barca gol w 1.połowie
Barca wykona więcej rzutów rożnych
Kurs superbet:5.00
Prosiłbym o burzę mózgów na ten temat. W prawie każdym meczu który obstawiam dorzucam celny kounde i nie siada, on wali akurat wtedy jak go nie obstawiam. Odda celny dzisiaj? Zamienić go z Araujo? Może Gavi?
Milan-inter: Obie strzelą?
Taki kounde zawsze kusi bo w listopadzie jeszcze jego celny stał koło 6.00, teraz bywa niższy bo zazwyczaj 3.00-4.00 ale to nadal świetny kurs. Na takiego Araujo "tylko" 2.50
Stawiając oczywiście najlepiej posłużyć się herbami więc, się lajkujcie dowoli ;)
0
@Popitek12 i co on by tu wyczynił? Tysiąc setek namarnował, w z piłką biegał przez 20 procent naszego naszego posiadania? Cisnął jedno celne dośrodkowanie z Alaves na 14 prób? A 3 tygodnie później przeciwko Mallorce? Takie double-double powykręcał że równie dobrze by mógł siedzieć w szpitalu
0
@daniel32778 casado ma chyba 21-22. Bernal się pojawił z d.py a o Casado się słyszało już ładnych parę lat. Mam nadzieję że ta sama historia czeka Pau Prima którego kojarzę od sezonu 22-23 i póki co się go doczekać w Barcy nie mogę.
2
Araby przychodzą i chcą rzucać 300mln za Rodrygo, a od nas nie chcieli nawet potężnego Lengleta, to są właśnie te detale. Real Madryt mógłby jednym ruchem klepnąć zastrzyk gotówki który dla nich byłby wzmocnieniem budżetu, a dla nas były jak przeszczep organów dla umierającego człowieka
1
@mrboom przecież Dembele wtedy zmarnował patelnie ciężką, alba albą ale do niego nie należy wykorzystywanie takich sytuacji
0
@BarcaFan20048989 150
0
@Kgorecki2500 ja myślę że na Ukrainie jest idealne miejsce na azyl dla żydków. Chazarowie się przesiedlają od tysięcy lat, nie zagrzali jeszcze miejsca na bliskim wschodzie, przy okazji są jedynym ludem któremu się stworzyło państwo ot tak. Im tam dalej miejsca brakuje a zrobić kolejny przyczułek dla biednych żydków czemu nie? Ukraina odbudowana w większości pozostanie niezaludniona bo te zasiłkarze zostaną tam gdzie siedzą i ci którzy dobrze zarabiają też raczej nie wrócą. Zostaje dużo wolnego miejsca do zasiedlenia, a biedne uciśnione żydki pójdą na kompromis i z wielką łaską zajmą kolejną ziemię, która nomen-omen leży w okolicach terenów z których się wywodzą bo, stamtąd przekoczowali cały świat
0
@domin682 bo wtedy nie było tiktoka i by się nie klikało
0
@Luciano99 mi Barca uwaliła kupon na 4870, więc tym razem miałem prawo... :p
2
De Jong chce przedłużyć kontrakt? 1 mln rocznie+ 5mln trudnych zmiennych i niech siedzi. Żebyśmy oszczędzili chociaż procent na jego pensji, którą się do dzisiaj dzięki bartomeu nahapał
3
Sociedad dzisiaj gwałci Getafe.
0
@ranger3120 lepsza by była sól, bez orzechów
14
Teraz bardzo mocna ciekawostka od Tomka Ćwiąkały, która mogła komuś umknąć- Getafe w ostatnim meczu CdR z 4-ligową Pontevedrą dostało 2 czerwone kartki i miało 16% POSIADANIA PIŁKI!!!
To jest niepojęte, tego się nie da nazwać, to nie jest antyfutbol nawet... Przy nich sterotypowy simeone to jest wirtuoz ofensywnej gry.
Jedyne z czym bym to przyrównał to z angolami sprzed 50lat... Oni by wyszli na reprezentację Anglii w 1903 roku i te statystki by się nie zmieniły. Getafe to ikona i pomnik Anty-futbolu
Kiedyś zlecą napewno, niech już nie wracają za mojego życia
TFU!!!
0
@Criss18Barca wtedy to były przeklęte rozgrywki dla Realu, gdzie przez jakieś 10 lat nie mogli przeskoczyć ćwierćfinału więc pewnie nie :D
0
W sumie jakby się tak zastanowić to gdyby nie Paul Scholes i jego kosmiczna bomba po której wypadliśmy z LM to Leo Messi mógłby dostać ZP już w 2008. Inna kwestia że poniekąd dzięki Scholesowi nastąpiła nasza złota era, bo gdyby Rijkaard zdobył wtedy LM mógłby pozostać na stanowisku i nie byłoby Pep-teamu, a zatem chwała rudemu;)
0
Mój telefon ma jakiś błąd. Będąc tu zalogowanym, każdy ruch w serwisie fcbarca.com( przejście np z głównej na ramble czy z powrotem) wiąże się z okienkiem na środku "Korzystanie z witryny https blablabla wymaga wprowadzenia hasła" i mam dane do logowania w panelu koloru mojej klawiatury systemowej (stąd przypuszczam że to problem z telefonem, telefon to xiaomi redmi 13 pro 5G)
Jak widzicie jestem zalogowany, a komunikat się pojawia