jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 guiza na ataku też świetny i w klubie i w reprezentacji w tamtym sezonie
8
Kto nie lubi sobie raz na czas spojrzeć na tą magię, toż to uczta dla oczu, jak patrzenie na piękną dziewczynę.
Przed państwem Ronaldinho! :)
Ten to miał skilla dopiero, i ten rozbrajający uśmiech. Szkoda że jego kariera potoczyła się w taki sposób... :/
5
Nie wiem czy już było i czy ktoś podnosił ten temat, ale czas najwyższy sobie coś wyjaśnić.
Fanboye premier league- stulecie w końcu pysk
Na papierze i finansowo macie najlepszą ligę świata, ale wbijcie sobie w końcu do tego zakutego łba że pozostajecie tylko i wyłącznie na papierze i finansowo.
Byliście i jesteście zjadani przez hiszpańską piłkę na każdym kroku, a nawet i niemiecka z włoską dorzucą jakieś Ligi konferencji.
Gdzie jest ta dominacja angielskiej piłki? Na papierze- wszędzie!
A w rzeczywistości NIE ISTNIEJE!!!
1
Być może przypadek, w każdym razie dziwne rzeczy.
0
Ronald araujo przejdzie operację. Źle to brzmi, ale to dobrze bo przestanie być wypychany.
Nikt tu ciągle nie mówi o sprzedaży hamulcowego eL Cuatro Frenkiego co dla mnie jest niepojęte
1
Najlepsza drużyna na tych mistrzostwach, zdobywa mistrzostwo Europy. FOOTBALL HAS REAL HOME !!!
1
@KrwawiaceoczyVEB akurat villarreal to klub trzymający przyzwoity poziom i scoutujący dość dobrze. Ale wiem do czego pijesz i zgadzam się z tobą
3
@Faro w klubie prawie zero, masz rację. Ale koszą na nich taki hajs że głowa mała. Większość klubów za ich noname'ów przepłaca. Pod tym względem Perez po raz kolejny się okazuje mistrzem.
Taki Faye za 15 milionów do 13lipca by przez nich ze trzy razy został sprzedany
0
Jak słyszę słowo "optymizm" w odniesieniu do jakiegoś transferu to mi skacze ciśnienie
0
Mbappe to już ma chody w polityce do końca życia. Zwłaszcza jeśli partia Le Pen teraz wygra, to chłop dalej będzie szczuł opinię publiczną i będzie twarzą ruchu lewicowego we Francji. A może i na świecie. Tak jak z Viniego zrobili/robią i będą robić twarz ruchu rasistowskiego.
Idealne maszynki do mielenia mózgów
1
Nasz złoty dzieciak ma 16 lat, a tutaj artykuł o "kolejnym Yamalu" na celowniku Barcelony...
No tak, przecież takich Yamalów produkują hurtowo i wystarczy ich znaleźć i zabrać jak Pokemona :D
2
"Obszar sportowy uważa, że lepszym wyjściem będzie sprowadzenie Williamsa i taniego pomocnika niż piwota z najwyższej półki i oszczędnościową wersję skrzydłowego"
Temat grzany od miesięcy, a ci dzisiaj doszli do wniosku, do którego większość kibiców Barcelony doszła dawno temu. No brawo, włodarze! Operacja usuwania chromosomu chyba przyniosła efekty
0
Teoretycznie podczas wykonywania stałego fragmentu masz stojącą piłkę, piłka jest twoja i do ciebie powinna należeć decyzja jak to wykonasz. Masz skilla- zatrzymujesz się mylisz bramkarza. Ty masz wydzielone miejsce oddawania strzału, a bramkarz linię na której ma stać? Nie podoba się? Usunąć przepis o staniu na linii, pole bramkarskie powinno tak samo należeć do bramkarza i jego kwestia co z tym zrobi. Chyba najlepsze wyjście bo wtedy nie ingerujesz w jednego ani drugiego
0
@Zoker w skali globalnej to napewno są miliony przychodu (to nawet nie przypuszcenia a fakt) Pierwsze lepsze zdjęcia czy nagrania spod bernabeu czy jakiegoś tournee po Stanach, by ukazały setki kobiet w koszulkach takiego Ronaldo czy Bellinghama, jestem o tym przekonany
0
@Zoker koszulki, media społecznościowe, bilety. Ludzie kupują oczami, prosta sprawa. Real oczami też wybiorą
0
Widziałem wczoraj na Twitterze ciekawą analizę Bellinghama.
Świetny piłkarz Beckham ściągał na bernabeu tłumy, ale przedewszystkim kobiety. Bożyszczem dzisiejszych madridistek które 10 lat temu były nastolatkami był wybitny Cristiano Ronaldo (chyba wszyscy nawet wśród własnych znajomych mieliśmy takie przykłady, więc skala jest napewno globalna)
Natomiast żeby zapewnić napływ następnych madridistek trzeba było nowej, w miarę wyjściowej twarzy. Vinicius przy całym swoim skillu ani Mbappe żółw ninja raczej bożyszczem madridistek nie zostaną.
Więc trzeba było nowej twarzy, najbardziej wyjściowy z nich wszystkich jest świetny, piłkarsko 8/10 Jude Bellingham. Jednak wciąż TYLKO świetny. Hypowanie go na piłkarza pokroju właśnie Mbappe, Viniciusa, Yamala, Haalanda, Fodena, Musiali, czy nawet Odeegarda którym można w tej skali śmiało dać 9 albo 10 ma podłoże wyłącznie marketingowe. Korporacje potrzebują twarzy.
Real Madryt jest olbrzymią korporacją/instytucją, dlatego przez całe moje piłkarskie życie przpychał twarze.
Z Cristiano to siadło, a przy okazji był wybitnym piłkarzem. Z Judem to też siądzie mimo, że jest świetny ale nie wybitny.
Podkreślam że to nie moja opinia ani analiza ale jest bardzo logiczna i w pełni się z nią zgadzam
0
@Kozinho. @Cariones panowie ja mu nic nie odbieram, też doceniam świetne występy i statystyki, ale to nie jest powód do kibicowania Niemcom, gdzie piłkarsko obok Anglii to jest nasz największy rywal w Europie. To tak jakby kibicować Barcelonie i Realowi jednocześnie
10
Połowa polskich dziennikarzyn się dzisiaj smuci bo się spuszczali nad Kroosem i jemu się należało coś więcej na koniec kariery. W takim razie kibicowali Niemcom na euro, bo Toni Kroos, być za szwabami na jakiejś imprezie to wogóle odklejenie moim zdaniem. Jakby polska ich wyrzucała to też szkoda bo Toni odpadł zamiast zdobyć medal na koniec kariery
1
Uwaga! Mowa nienawiści będzie tu zacytowana! Selawi szwabskie piłkarzyki! Dlaczego "selawi" nie po francusku? Bo żabojadów też nienawidzę i oby polecieli jak najszybciej
VIVA ESPANA!!!!
1
@Pressinho w Niedosytkovii Niedosytów
2
Kariera Leroya Sane- świetny w przyzwoitym Schalke nabrał na swój talent wielkiego Pepa Guardiolę (zapewne dlatego że robił sporo wiatru (Dembele...?))
Z racji tego że toż to niemiec z krwi i kości (chociaż taki ciemniejszy trochę) to nabrał się na wiatraka i wielki Bayern. Sezony lecą, a po Sane wciąż czuć niedosyt w Monachium. Flick i Nagelsmann cały czas myśleli, że mają skrzydłowego światowej klasy, nie mając go wcale. Sane powyżej pewnego poziomu nie wyjdzie nigdy, zawodzi każdego i praktycznie zawsze. Na tym Euro jest to samo.
Mityczny wiatr przy średnich liczbach, casus naszego Dembele(tfu)
Gdyby Sane miał tą jakość o jaką go kiedyś podejrzewałem to dziś by był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie (Rashford mnie też tak nabrał)
6
Messi nie trafił karnego? I bardzo dobrze!
Pół piłkarskiego świata o tym mówi? Bardzo dobrze!
Argentyna ledwo wymęczyła awans z Ekwadorem? Jeszcze lepiej!
Mam nadzieję, że to podrażniło ambicję mr.GOATa, a niczego mu tak teraz nie trzeba na dwa mecze od zdobycia pucharu.
VAMOS LEO!!!
0
@Kgorecki2500 piszą "Ważne!", a powinno być "wiadome od miesięcy"
0
@barcelonaLM o*ipiałeś?
0
W Realu Madryt lata temu grał niejaki KRzysztof KRól, KRistiano Ronaldo chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.
Jednak w ostatnich latach pojawił się ekspert telewizyjny prosto z reamadryt.pl- niejaki Maciej KRuk (swoją drogą- lubię go jako eksperta, a i w gałę jest wyskillowany)
Jednak dzisiaj znalazłem "KRopkę nad i"
Kolejny, następny KR.
YoutubeKR, Kibic KRealu Mardyt- Michał KRól- kibic KRólewskich
Dzięki niemu dzisiaj zwróciłem uwagę na tą dziwną koincydencję nazw, imion i nazwisk.
Przypadek? Zapewne. Jednak przypadek ciekawy.
Kibice KRólewskich, KReowani na mistrzów przez sędziów mają dużo KR w dowodzie ;p
1
@BartqRKO przy czym wystarczy trochę więcej skilla, żeby szarżować w karierze. I tak będziesz szarżować(nie mówię że szarżuję bo gra jak równy z równym na legendarnym to dla mnie wystarczający realizm) chyba że na siłę montujesz słabszą pakę bez większego PA to wtedy trudniej
1
@TR3YWAY że się menelisz to ja wciąż z tobą
Kaszel palacza to tylko z tobą
3
Chyba mam kompleks realizmu, nie chciałbym grać taką paką, ani uzbierać/rozwinąć takiej paki. Nawet w topowych klubach, nie mówiąc już o wygrywaniu ligi 20x z rzędu (w tym czasie 15xLM), albo wygrywaniu ekstraklasowym zespołem ligi mistrzów
W Fifie- owszem. Ale w FMie? Realizm tej gry mi na to nie pozwala, sam sobie na to nie pozwoliłem
Albo 3 miliardy budżetu transferowego w 2030... To już akurat większa fantazja niż FIFA. FMa trza z umiarem
1
@DonCarletto nie na długo ;D
1
@DonCarletto do Valencii już się dość przyzwyczaiłem powiedzmy. Jednak Sevilla to upadek na świeżo, w tym momencie. Oby się pozbierali, bo z każdym kolejnym sezonem będzie coraz trudniej się z tego marazmu wykaraskać. Faktem jest jednak że to przynajmniej wzmacnia ligę. Jest szersze grono drużyn z drugiego szeregu. Jako fan całej La liga (z wyjątkiem Realu, Getafe i trzeciej najlepszej katalońskiej drużyny której nawet w la liga nie ma ;p) myślę, że może to i lepiej. Sevilla może zaskoczyć w każdej chwili, a kto inny zyska na tym że jej nie ma tym lepiej dla niego