jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Przydałby się taki Pep w Barcelonie...
Nie po to, by trenować drużynę, nie po to by wprowadzać szeroko rozumiany nowoczesny futbol, nie po to by podnieść Barcelonę z popiołów...
Po to żeby wyebać Deco z tego klubu, tak jak kiedyś to zrobił ;) widzimy że wiedział co robił
0
@Wio i ponad 20 konfidentów ;)
2
@FCB_dimiC i właśnie to jest paradoks bo Arabia go nie jest w stanie zaspokoić
5
Ten lenglet to jest jednak paradoksalny przypadek. Sprawia wrażenie jakby mu nie zależało już na piłce, tylko na kontrakcie, ale ofert z Arabii skubany nie przyjął. Ambitny materialista
4
Że się podepnę pod wczorajsze gorące żeby przedstawić swoje zdanie. Za De Jongiem nie ma argumentów i nigdy nie będą nimi pensja plus 5 dobrych meczy na 50 w sezonie. Mityczny wpływ na grę którego nikt nie widział i nikt nic nie wie poza tymi 5 meczami w sezonie. Rambla wyrzucała Messiego bo broniliśmy bez jednego piłkarza, a nad tym duchem który wyskoczy z szafy parę razy mamy się litować. Nie macie argumentów, nie szukajcie. Pomysł Flicka na niego to nie jest argument bo wielu trenerów na niego pomysłu nie mogło znaleźć. Dlaczego miałbym w ten argument uwierzyć? Bo tak? Samą wiarą? 5 meczy na sezon to jakiś powód? Bo czasem pokazał co potrafi? Bo tym razem się uda? A czemu by się miało udać?
0
"W związku z tym Stanowski postanowił zagrać w otwarte karty i zdradził, że z samych reklam wyświetlanych przez Google na platformie YouTube, Kanał Zero zarobił dokładnie 3 460 668,34 zł."
Nie obchodzi mnie to, Kanał Zero mógłby być nawet stratny, ale nic nie zmieni i nie podważy tego że transparentność, jeśli chodzi o Stanowskiego to jest jego znak rozpoznawczy.
Co do Orlenu, Michniewicza, Fryzjera... On się do tego odniesie na sto procent. Taki moment przyjdzie bo przyjść musi, gościu się konfrontuje ze wszystkim więc tylko czekać aż z tym coś też zrobi. Nie wiem kiedy się chłop zdecyduje, ale jestem przekonany że to w końcu zrobi
0
@Safrani środowisko klubu cierpi z powodu tej sytuacji
2
Gerard "Dzieją się rzeczy" Romero: "Dzieją się rzeczy"
Dziewczyna Yamala napisała na różowej samoprzylepce że nie chce już z nim chodzić. Podała ją koleżance żeby mu ją przyniosła. Yamal odwrócił stronę i na tej samej karteczce zapytał o chodzenie innej dziewczyny. Nico przekazał karteczkę, Yamal siedzi na końcu korytarza i z niecierpliwością czeka na odpowiedź...
0
@MESSIah16 znając życie strumyk standardowo chociaż nie sprawdzałem
0
@Roobo i daje zespołowi 4x mniej. Nie mówię o statystykach bo jego mitycznego wpływu na grę totalnie nie widać
5
@vangoor mimo wszystko Real- godny pożałowania
Chelsea- godna mema
Barca- godna oddania do końca życia;)
To są właśnie te detale
0
@Deraxium i tak mi to nie podniesie ciśnienia tak jak pensja de jonga. Który ma na koncie z 5 dobrych meczów w sezonie
0
@Kidd należąc do rodziny królewskiej niekoniecznie możesz podejmować takie celebryckie/publiczne zawody. Nie wiem ile w tym prawdy, ale patrząc po świecie to chyba nie pamiętam żeby członek jakichkolwiek rodzin podejmował jakiś zawód i był zatrudniony przez kogoś
2
W życiu bym się nie spodziewał że pudelkowe kwestie mnie kiedyś zainteresują, ale sprawa jest poważna dla wszystkich kibiców Barcelony.
Jeśli pani Eleonora by urobiła Gaviego rzeczywiście w przyszłości, a ten dołączył do rodziny królewskiej, musiałby wówczas zrezygnować z kariery.
0
@CinekPL85 mi się nic nie udziela. Nie musi przychodzić nikt ale se Jong to prxepłacany cienias który gra 5 dobrych meczy w sezonie
1
@AFA po filmach się oczekiwało chyba zupełnie czegoś innego, stąd wszędzie widzę raczej narzekanie choć sam jestem wielkim fanem.
@MesQueUnClub_87 byłem taki zaślepiony że się spodziewałem cudów na kiju i rozczarowanie było ciężkie
1
@vangoor jak masz możliwość to zachęcam;) jak nie masz jak to remake mi bardzo przypadł do gustu więc nic straconego. Ewentualnie google i .torrent jak masz ciśnienie ale to już lepiej na emulatorze bo granie na klawiaturze w stare residenty to jest padaka
1
Wszystkie części Resident Evil na PSX z wyjątkiem Survivor są, wystarczy odkurzyć konsolę. Przerobione PS2 leży w szufladzie więc wypalić outbreak i Code Veronica to nie będzie problem. PS3 jest ale nie ma gier za dużo. I tu wpada przerobiony X360 gdzie wystarczy dopalić parę części (może w końcu przejdę skończę ten paździerz RE6) RE7 komputer uciągnie bo na PS4 nie zakupiłem. W RE Village nie grałem bo komputer by go ledwo ciągnął więc będzie trzeba pożyczyć gamingowy od siostrzeńca/siostrzenicy
Pirat, złodziej, chwalipięta. W każdym razie biorę się za wszystkie części. Czasu tyle że skończę pewnie za dwa lata ale jaram się strasznie ;)
0
@KonopaaEagle to jest jakaś nadzieja
0
Philogene w aston Villi więc trzeba się rozglądać za nowym skrzydłowym.
Francja ma dobrych skrzydłowych
We Francji są fajni skrzydłowi.
Ja bym we Francji poszukał.
Nie ma tam kogoś ciekawego w strasbourgu? Albo w Nancy-Lorraine? Albo jakąś następną perełkę z Sochaux?
Jak nie to lipa... Ale może w Clermont foot by się ktoś znalazł?
Możliwości jest wiele, to że straciliśmy Philogene to nie koniec świata.
W sumie Deco jest Portugalczykiem więc napewno wytrząsanie jakiegoś cracka z Boavisty albo Casa Pia. A jak nie to w portimonense już na bank...
1
@mekston jakby mu dobrze piłka na głowę spadła to myślę żeby sobie poradził lepiej niż ten słynny myszoskoczek z Arabii co rekord świata pobił i 267m wzwyż w Planicy skoczył :D
7
@marcin62 doszło bo zwyrodnienia dziś są na świecie wynoszone jako powody do dumy i wyrażania siebie. Polaryzacja społeczeństwa. Im więcej tego w mainstreamie tym lepiej dla podziałów na tym świecie. Trzeba ładować maszynkę do upadlania ludzkości i dawać przykład wwzystkim zwyrolom, że wcale aż takimi zwyrolami według prawa nie są. Dzięki temu następny zwyrol stwierdzi że w sumie też może bo konsekwencji z tego prawie żadnych
1
@Khajio takie bramy to on by mógł lekarską nawet ładować:D
0
@Seledynowy gościu nie mów tak bo mi się odechce zabierać za ten drugi sezon jak już się skończy
4
My naprawdę żyjemy w Matrixie
0
@arasz1819 Kamala prezydentem? Słyszałem o tym lata temu, ale to przecież tylko teorie spiskowe...
0
@Criss18Barca i tyle ile ta obniżka wynosiła powinien zarabiać. Fermin dzisiaj, Kessie wcześniej czy wypychany Busquets zasługiwali na ten hajs bardziej od niego
1
Frenkie de Jong najlepiej zarabiającym piłkarzem la Liga-37.5mln
A wy się tu będziecie kłócić o Roberto czy jakiegoś Romeu. Ba! Po feralnym meczu z PSG wyrzucaliście stąd Araujo co jest totalnym odklejeniem.
Działacze to samo... Raphinha, Araujo, Roque i te sprawy. A ja się pytam gdzie jest temat opchnięcia (nawet za frytki) największego hamulcowego podstawowej jedenastki?
Lewy nim nie jest bo przynajmniej bramki ładuje, w przeciwieństwie do gościa siedzącego na największym kontrakcie w lidze, wywiązującego się ze swoich obowiązków jakieś 5 meczy w sezonie...
Do tego kosztuje nas majątek a jego zachowanie na boisku i poza nim to kpina.
Wygodnie w Barcelonie bo dużo hajsu, toż to Bale bez golfa! Zemsta za podpuchy do mediów? Zemsta jest wymierzona w kasę klubu a nie w laporte więc blondejong pudłuje. Nie osiąga tu narazie więcej niż Coutinho. Rakiticia nie przebije nigdy.
Pierwszy do odpalenia
0
@sokot to samo miałem napisać konkretnie
2
@fart w tej koszulce nas czeka Pedristazo albo Gavistazo, tylko że Chelsea w LM nie gra więc to pewnie będzie Arsenal :D