0

Niepopularna opinia:

Mamy raphinhe który powinien na LS pozostać bo szukanie kogoś na tym poziomie to wydatki rzędu 80mln co najmniej i liczenie na to że akurat mu siądzie i odpali. Na PS na poziomie mamy tylko Yamala i Raphinhe który powinien być etatowym LS bo nie ma sensu z nim nic kombinować skoro to działa. Jako zmienników LS mamy z braku laku działającego Fermina, szklanego Olmo który i tak tą dziurę może łatać.

Na PS z kolei nie działa ferran, a raphinha tam traci. Po tym jak odpalił brazylijczyk, PS na zmianę stał się ważniejszy.

11

@MesQueUnClub96 Nawrocki do żony:
-Dzisiaj jadę do miasta w którym mieszka @MesQueUnClub96 może będą jakieś dymy ;)

0

@ShawnC jeśli gerard martin dostaje jakieś szanse i nieraz utrzymaliśmy wynik z nim to Valle by się tam też nadał, może nawet byłby lepszy na taką Celtę więc fundusz zostałby w kieszeni. Obuskrzydłowy to podstawa, powiedziałbym nawet że PS jest ważniejszy chociaż to niepopularna opinia. Niezależnie od wyników Lewego i błysków Ferrana napastnik z prawdziwego zdarzenia jest potrzebny

6

Frenkie de Jong

Oddać za darmo- zysk
Sprzedać- zysk
Sprzedać za ciężki hajs- zysk
Zostawić w klubie nawet za darmo- strata, i dla rezerwowych i dla atmosfery w i wokół klubu

Przez ostatnie 3 lata powtarzam co okienko jak z kimś rozmawiam że 5-7 meczy dobrych w sezonie to za mało. Dzisiaj mamy styczeń i on tych dobrych meczy wykręci max 8 do maja. Casado ten wynik wykręcił w październiku. Taki będzie jego bilans w kolejnym już sezonie, nie wspominając o tym że Frenkie Copperfield znów magicznie zniknie jak przyjdzie zagrać w LM.

1

@BorzyKrzys no to trafiłeś idealnie powiem ci bo na wiosnę będą ze 3 lata jak nie piję

0

@Katalończyk 99 a na kacu je z siebie wyrzucam :D

1

@BorzyKrzys nic nie jest gorsze od prawdziwego kaca. Niby czemu z ciężką gorączką kilkukrotnie w życiu byłem w stanie iść do roboty i nawet w slow motion i zawrotami głowy pracować, a jak mi się zdarzyło tak ze trzy razy w życiu wylądować na naprawdę konkretnym kacu, to nie mogłem tego przerobić i przerzygałem różne dziwne miejsca? Dlaczego na kacu mówiłem do chłopaków że "sorrówa, ale muszę usiąść, póki nie ma bossa?" Czemu jak jestem chory to normalnie jem i wszystko, a na potężnym kacu musiałem marianów wysyłać na przerwie po piwo żeby odżyć? Dlaczego wtedy kawa nie działa? Jedzenie często odpada i nie ma z czego siły nabrać?

Jakbyś był na konkretnym kacu w robocie kiedyś to byś zrozumiał:D

P.S wyobraź sobie kombo, jak się po sylwestrze kiedyś z gorączką obudziłem ;p

3

@BorzyKrzys jedyny klub który wyszedł bez szwanku z calciopoli a był zamieszany tak samo. Później na tym skorzystał i zrobił serię mistrzów bo odpalił razem z prokuraturą resztę stawki. TFU! Zanetti to za mało. Figo, Ibra, Sneijder, Mourinho i dziesiątki zdrajców z Milanu.

0

@Mitch_Atleta 15 lat temu wszystko na to zapowiadało. Teraz ludzie widzą na własne oczy i zdziwieni.

0

@Eklerek wcale że nie dojdzie, jesteś teoretykiem spiskowym tak jak i ja 15 lat temu

0

Mam problem z weryfikacją dwuetapową na twitterze. Włączyła się sama pewnego dnia i straciłem dostęp do konta. Podczas próby logowania prosi o kod dostępu który może wygenerować aplikacja, która nie generuje żadnych kodów ani nie wyświetla się nawet taka opcja, nawet jak zmieniłem hasło, ( to dopiero jest kabaret że byłem w stanie je zmienić a nie mogę się zalogować)

Napisałem więc do Twittera i dostałem maila żebym próbował się jeszcze raz zalogować, oni wyłapią moją próbę logowania i będą wiedzieć że ja to ja, logowałem się kilkukrotnie, później z każdą próbą logowania nawet pisałem maila, że logowałem się minutę czy dwie temu, co dalej? Ale twitter już nie odpowiada

1

@LOPEZ16 właśnie dlatego będzie niespodzianka do 210ej minuty i Real będzie miał ciężary. Później wchodzi nowy Yamal i ciśnie bramę z grzywy w ostatniej minucie dogrywki ;D zobaczysz.

P.s nie przypomnę se nazwiska tego wonderkida bo on dopiero zaczyna być na topie, Gonzalo alfredo di stefano vzy jakoś tak

0

@Lanosss ja też jestem profesjonalistą już jakieś 4 lata w takim razie ;) muszę się tylko pozbyć drogich ubrań i będę gotów do rywalizacji że Szczęsnym

1

@Joe_Barbaro nie pal tyle bo krzak nie urośnie

0

"Myśli tylko o futbolu, zawsze tak było” – miała powiedzieć jedna z osób, która zna bramkarza od dawna

Czyli sam nadaję się na bramkarza Barcelony bo ja też myślę tylko o futbolu

0

@MesQueUnClub_87 a jak samochody już odjadą to liczysz pieniądze ;p

7

@PatrykBarca idąc tym tropem wyrzucłbym też simeone i gaspariniego za to że zazwyczaj bywają gorsi od najlepszych.

0

@comtedurgell no i miałeś rację, wziąłem casha 81 zł w przerwie gdzie do tej pory była tylko jedna Valencii

0

Rotacji multum w tym sezonie, małolatow wprowadzonych, a niektórzy dalej wymyślają że nie rozumiom czemu nie gra ten czemu nie gra tamten. Proponuje dzieci z Juvenil Z powyciągać, bo dla niektórych dzisiejszy mecz to nie są rotacje żadne... W kakach się przewraca

1

@MesQueUnClub_87 sts ma w bet builder tak zacofaną ofertę że dramat. Nie wiem czy ci się uda do tego kuponu dorzucić bramkę raphinhi

0

@CLS63AMG jedna połowa pamięta dlaczego na niego nie głosowała, a drugiej się nie podoba że to nie ten sam Rafał co 4 lata temu. Jak to się uda to się zdziwie

4

@Azi pasuje do filozofii tego klubu. Oni są jak Getafe tylko więksi, tak jak Pep wydobył esencję naszego DNA tak Mourinho wtedy też miał prime DNA Realu Madryt

1

@Kinginiesta dzięki dzięki ;) najlepiej załóż koszulkę Valencii i trzymaj naszych za koszulki. Później rozkręćj akąś awanturę żeby sędzia poryzsyłał kartki na prawo i lewo. Gavi by się przydał, ten to dopiero prowokator

0

@ranger3120 ja brałem byle który, robiłem screena, trochę poobcinałem. Później szczypta convertera i gotowe do rozsyłania. ;D

1

@Kinginiesta @comtedurgell @KrwawiaceoczyVEB no nic. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję że się nie znacie i że wszyscy jesteście w błędzie. Jak narazie bańka prysła i wkrada się pesymizm... Kocioł w głowie mam teraz. Może być 300zł do przodu, albo jeden błąd i tylko 15...

0

Ostatni mecz na kuponie, bet builder:
Barca+5.5 celnego,
+2.5 bramki w meczu
Barcelona+0.5 kartek
Valencia+2.5 kartek

Przy czym kartek Valencii się boję najbardziej, ale wychodziłem z założenia że po 7:1 będą gryźć trawę i szarpać, nawet dla kibiców. Młody niedoświadczony zespół, sam Yamal powinien im jedną kartkę ogarnąć.

Opinie?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Valencia+2.5 kartki? Ostatni bet builder na kuponie i zaczynam mieć obiekcje czy wejdzie

0

Ancelotti: "Musimy liczyć na młodych"
Co Ancelotti miał na myśli: "Kurde muszę rotować, bo nie mam składu, jakby mi rudiger nie wypadł to bym go na ataku wystawił, a nie jakieś małolaty. Co mnie jakaś la fabrika interesuje? Tu miały być talenty z fabriki pieniędzy, a mam fabrike kontuzji. Gdzie ten Davies? Dawać mi Daviesa! Wolałbym go na szpicy zamiast jakiegoś gonzalo. Do tego smarkacz strzelił gola i będę mu teraz musiał dawać szanse, wolałbym już wystawić Courtois ale Łunin jest za stary żeby grać w pierwszym składzie"

3

@Encore pierwsze podziękowania były przed lustrem, bo na bank nikt tak mu nie życzy wszystkiego najlepszego jak on sam sobie:)

0

Jutro nasz mecz i siada. Chociaż trzy kartki Valencii to może być przesada, jednak wychodziłem z założenia że po 7-1 będą gryźć murawę i skrobać kostki nawet dla kibiców. Logika chyba właściwa, jak będzie się okaże
https://superbet.onelink.me/Tegf/twxz4lje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?