2

Komentarz usunięty

0

Materiał o City na YT że się kończą itp że rewolucja że Guardiola odchodzi blablabla... Ja nie o tym...
W materiale pada stwierdzenie, że Txixiego Begiristaina zastąpi Hugo Viana, były pilkarz bodajże Valencii i Sportingu. Gość mówi że był on dyrektorem Sportingu Lizbona (od 2017!!!) , nie znam się na lidze portugalskiej więc jedyne co mi to mówiło, to Amorim który ma wylądować/wylądował w United.
O Hugo Vianie:
"Jego wielkim osiągnięciem jest..."- i czekam na tą wspaniałą listę nazwisk wyłowionych, kupionych i sprzedanych które wypłynęły na wielkie europejskie wody przez tych prawie 8 lat
"Między innymi Gyorkess, który dziś jest ABDOLUTNYM FENOMENEM SZWEDZKIEJ PIŁKI i ostatnio strzelił Hat-Tricka obywatelom, jeszcze do niedawna grał w 2. Lidze angielskiej"

Łowca talentów :D

0

@NorbiTBOB na ten moment to jest fakt. Możemy od dzisiaj grać klapę, to nie zmieni faktu że ta drużyna w 3 miesiące zrobiła prze wrażenie.

1

@KrychaFCB to jest klika ludzi gdzie 100% z nich uznaje życie zwierzęcia cenniejszym od ludzkiego. Nawet nie na równi, tam nawet zdania nie są podzielone. Według każdego z tej sekty tak jest. Mało jest sekt tak zgodnych w jakiejś kwestii jak ta

1

@Safrani przyznałem rację w pierwszym zdaniu ;)

0

@Safrani względem tych rekordów pobił go na łeb na szyję, ale póki co nic więcej więc się wstrzymajmy chociaż 10 lat;) nawet po 3 złotych piłkach Yamala z rzędu bym tak nie bluźnił

0

Pisałem nie raz w emocjach, że nie da się tej Barcelony opisać że brakuje przymiotow, że gwałcą, że równają z ziemią. Teraz napiszę na chłodno bo chyba znalazłem najlepsze określenie na tę drużynę.

Barca jest jak LEO MESSI!
Barcelona Hansiego Flicka to jest jakiś LEO MESSI.
Powiedziano już o nim wszystko, a to i tak wiecznie było za mało, ale każdy wiedział o co chodzi. Chodzi o tą inną planetę, nie o bycie najlepszym na tej, bo taki był Cristiano. To jest ta jeszcze wyższa Liga, w której był tylko Messi.

To się może zestarzeć byle jak, nieistotne...
Na ten moment to jest fakt!
Spróbować określić tą Barcelonę i się jej nachwalić to jak określanie geniuszu Messiego- niemożliwe

0

Ja bym was wszystkich prosił solidarnie żebyście dyszke w ocenach dali całej drużynie. Tak w ramach podziękowania za te 3 miesiące ;)

3

@HypeR 3 asysty zjedzą każdy dobry występ

0

Ja już nie wiem jak to opisywać... Nie mam pojęcia, nie da się... To jest jakiś piękny sen

3

I mamy double-double na początku listopada. Modrić by tyle wyasystował do grudnia może nawet w listopadzie, De Bruyne też. Haaland i Mbappe w PSG by tyle nastrzelali do grudnia. Double double na początku listopada to poziom Messiego

1

Szach urła mat i dajcie już spokój bo idąc jeszcze innym tokiem rozumowania Varane zasłużył na ZP 2018 tak samo jak modrić czyli wcale. Chłopak miał na koncie LM i MŚ

2

@Herato Yamal bez Flicka był bardzo dobry, na euro też robił robotę. On dopiero wchodził do futbolu. Myślę że żaden trener by nie przyspieszył już tego kosmicznego rozwoju.

0

Mam nadzieję że chłop stracił swoją pierwszą i ostatnią szansę na to trofeum. Ten pociąg już więcej nie przyjedzie, a i tak tym razem wcale na to nie zasłużył więc mam nadzieję że już się tak przez cały sezon nigdy nie prześlizgnie jak teraz.
Lautaro niech zmieni klub na jakiś bardziej medialny bo w tym Interze będzie ciężko. Bellingham tak przepychany już nie będzie, Haaland będzie zawsze wysoko. Mbappe na swoim miejscu czyli niech wiecznie czegoś braknie. Do tego wielki Yamal. Vini jak poliże jeszcze kiedyś podium to niech się cieszy.

A teraz wielkie gratulacje dla Rodriego i każdego z top 5 bo zasługiwał tak samo jak nie bardziej niż kapucyn

0

Na to el clasico będzie zwracać uwagę myślę trochę większy procent populacji ziemi niż na poprzednie z racji tego że o Barcelonie ostatnio bardzo głośno.
Vini będzie miał spore pole do popisu, my wygramy mecz, a ruch antyrasistowski przybierze na sile po tym spotkaniu gdy jasny inaczej zostanie pokrzywdzony wraz ze swoją drużyną.

Kurs na pajacerkę viniego? 1.01

Kurs na pomeczowy skandal? 1.02

Kurs że przez nasze zwycięstwo? 1.03

0

@ProMILs wczoraj już miałem SMSa w drugiej połowie "ciekawe czy lewy coś strzeli"
Przecież strzelił;D

0

@BartqRKO ja wczoraj pomyślałem- ROBOT! Normalny ROBOT, ni mniej ni więcej. AI rzeczywiście przejmuję branże ludzi pracujących głosem.

Gdyby AI kiedyś robiło kwestie dla transmisji sportowych to mamy już głos

5

4 lata temu po 8-2 szedłem do pracy, to był ciężki dzień, zakrawał o mobbing gdyż ówcześni janusze reprezentacji Polski wszyscy byli za Bayernem bo lewy, jakby grał w HSV to też by byli za HSV a ja jedyny za Barcą.

I wiecie co? Dzisiaj też idę do pracy...

Miłego dnia cules ;)

1

@MOLESTA myślę że w tej wiązance nie zgadza się nic. Torre jest tyle wart bo narazie pokazał poziom przez kilka spotkań po 2 latach bycia nikim.
Vinicius parówczan jest wart ogromnych pieniędzy
Anglicy wcale nie są jakoś bardzo zawyżani na rynku
A arda guler po chwilowym hype jest uważany wciąż za zlote dziecko (nie mylić z platynowym Yamalem) ale nie jest jakoś niewiadomo jak wysoko wyceniany ani przeceniany bo w przeciwieństwie do torre on dopiero zaczyna i nie zniknął nigdzie po drodze.

Mogłeś tą wiązankę zrobić jakkolwiek, a zrobiłeś ją słabo moim zdaniem

0

"Dziewczyny walczcie o prawa które dał wam Bóg"

Tylko jak was proszę walczcie w burkach, bo burki wam też Bug dał. Walczcie w imieniu swojego męża żeby się to zgadzało z prawem jakie da wam on. Salami majonez, molekuum probiotyk omega trzy.
Niech Bug będzie z wami, i nasz Pan Wysoki Ping :)
https://x.com/Radoslaw2202/status/1847991561193185397

0

@Herato akurat to jest logiczne gdyż Messi od sezonu 15/16 bywał maks w ćwierćfinale LM. Raz mu się ten bayern trafił więc rachunkiem prawdopodobieństwa raczej tyle razy ile powinien. Ni mniej ni więcej

1

Wy się cieszycie rakowem a mi szmaciarze z łksu 1700zł zawalili... Podparty Raków na tym kuponie był ostatni

1

@KamQiX się polałem tym razem. Zrywanie zakrętki mam dość opanowane, uleje mi się tylko raz na 15 prób

0

Mam nadzieję że jadąc po holenderskiej autostradzie któregoś pięknego dnia ktoś zrobi pani Von der Leyen czerwony dywan z miliarda zakrętek. Że jej pęknie guma, wpadnie w poślizg i sobie głupi łeb rozwali. A jak już wyjdzie ze szpitala to jej się w tym zielonym mózgu coś poprzestawia

0

Na kałuży odpalono najnowszego moda do Silent Hill ;)
To się szanuje:D

0

Jakieś narzędzie do tworzenia zdjęć ai za darmo? Czy dobre są tylko z subskrypcją?

0

@Kazragore w FM 23 się chyba z tym spotkałem pierwszy raz.
@JimMorrisonFCB skoro grasz karierę w FM 20 to tam zapewne tej opcji nie ma. Sam miałem ciężary w tej kwestii w starszych FMach

0

@JimMorrisonFCB determinacja wysoka do negocjacji z zarządem, Reputacja piłkarzy, częstsze mecze w półfinałach, finałach byle czego. Po tylu osiągnięciach jak jesteś w klubie legendą to większa część próśb do zarządu powinna być akceptowana jak im powiesz, że tyle już tu osiągnąłeś że ci się należy. Albo że masz kibiców po swojej stronie. Przy takich osiągnięciach to już raczej gadaj o budowie w kółko i w kółko żeby nie marnować szansy. Jak się zgodzą na rozbudowę to bedisesz miał z tego marnych parę tysięcy miejsc.

1

@Rust_Cohle powodzenia! Jako kibicowi Cracovii, z Polonią mi bardzo po drodze ;)

1

FM 24. Historia tragiczna:

Accrington,sezon 28/29, Championship. Sprowadzony za darmo, z jakiejś dziury w Meksyku, 29letni Meksykański skrzydłowy Zahid Munoz. Świetny skrzydłowy z kapelusza, robiący liczby od pierwszych spotkań, marne 2,7tys funtów tygodniówki, nieco ponad średnią w klubie. Co prawda co chwilę na L4, ale na 29 spotkań 20 G+A we wszystkich rozgrywkach. Wart 9 mln po tym świetnym sezonie z klauzulą odejścia 10 mln.
Po sezonie chłopak chciał podwyżki ośmiokrotnej do 17-18tys. Widać że ściana nie do przebicia i gdzieśtam 8-9tys oferty oczywiście odrzucone. No to oczywiście zahid popłakany że mu nie dam więcej po świetnym sezonie i na boisku i w szpitalu. Dałbym trochę więcej jakbym miał, ale napewno nie tyle. Napuścił na mnie kolegów z szatni atmosfera wzięła w łeb, nie mogłem im obiecać że się z nim dogadam bo nie było na to hajsu. No to sprzedajemy zahida... dogadany transfer do Evertonu za klauzulę odejścia 10mln- odrzucił kontrakt. Nikt już tyle dać nie chciał. No to wpłynęły inne oferty, coś koło 6-8mln. Odrzucam najniższe i zaakceptowałem jedną z Montpellier 9mln z klauzulami. Czekamy na podpis, chyba że znowu odrzuci. NIE ODRZUCIŁ! Szpital 2 miesiące i transfer z głowy.

W życiu się tak na wirtualną postać nie wqwiłem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?