4

Jeszcze 2 lata temu przyjście Moriby do Sevilli uznałbym za naturalny ruch. Przyszłościowy zawodnik na wypożyczeniu w solidnym klubie.
Jednak dziś... To też jest naturalny ruch!
Wyniszczony piłkarz, który ma nie do końca równo pod sufitem, z chaotyczną karierą, który będzie się próbował odbudować przechodzi do wyniszczonego klubu, który jest nierówny na boisku, z chaosem w gabinetach, który będzie się próbował odbudowywać.

No pasują do siebie idealnie;)

0

Oni to euro wygrają w tak pięknym stylu jak Portugalia 2016 która nie pamiętam czy wogóle mecz wygrała na turnieju

0

Anglicy dzielnie walczą, można być dumnym. Zdecydowanie czarny koń turnieju:D

1

@Gall_Anonim fatalny to ty jesteś, następne pytanie proszę

0

-Panie sędzio ja myślałem że zostanę zachaczony. Tak to bym się nie położył panie sędzio, to jego wina że mnie nie kopnął panie sędzio.
-Spoko ziomuś, w takim razie ci nie dam kartki

0

@FCB_dimiC tak, zaczynają się ojca urodziny ;) ale wiem do czego pijesz i trafiłeś w samo sedno bo od paru miesięcy obiecałem sobie, będę zbroił rodzinę na urodziny, zwłaszcza dziewczyny. Żadne prezenty, rzeczy militarne i do samoobrony. Przyda się bardziej niż fiolka one million
@T^L lecieć w ciemno na strzelnicę do Krakowa pewnie jakieś 20 km słabo, ale to też opcja więc dzięki i tak

0

Polecilby ktoś stronę gdzie można kupić wiatrówkę do 300zł? Albo jakąś grupę handlową z używanymi militariami na fb? Cokolwiek. Drogie rzeczy a zależy mi na tym żeby mieć wiatrówkę w tej cenie. Nie pistolet

0

Oglądam sobie jakiś mecz ligi chińskiej, który mam na kuponie ale mniejsza o to.
Po wybronionym różnym, jakiś piłkarz w kontrataku posyła ciasteczko stadiony świata na 40-50 metr od bramki rywala. Strzelec pół boiska pędzi sam na sam po czym strzela gola. Fajna akcja, jednak nic niezwykłego, ale ja nie o tym.
4 powtórki akcji pędzącego chłopa przez pół boiska, zero ujęcia ciasteczka. Realizator się nie popisał

1

Staram się być wyrozumiałym, ten kłopot jest co rok praktycznie. Powtarzam sobie że może rzeczywiście się nie da (choć na to nie ma żadnych rozsądnych argumentów), tym razem też jestem (neutralny stadion by załatwił sprawę ale też nieważne. No ale ok mniejsza o to...
Jeśli ktoś będzie znowu robił problem, że w zimie się nie da, bo komary wtedy nie latają, a muchy lgną do gówna to już będzie przesada. Jeśli Cracovia była w stanie zagrać z Legią mecz zaległy tuż przed świętami po rundzie to nawet wtedy się da, już nie mówiąc o okresie zimowym. Znowu będzie problem bo ktoś nie może do Turcji na zgrupowanie pojechać? W TAKIM RAZIE NIE WYGRYWAĆ, NIE GRAĆ O SUPERPUCHAR JAK NIE CHCECIE PATAŁACHY, ZLIKWIDOWAĆ TO W PISSSTUU I WYJAZD Z ROZGRYWEK KTÓRE DO SUPERPUCHARU PROWADZĄ!

2

@Tabaluga37 skoro w tym zestawieniu masz ballacka to niekoniecznie tu chodzi o typowych zabijaków i przecinaków. Jakby go nie było to bym polemizował. Ale skoro jest brany pod uwagę, brany pod uwagę jest na tej pozycji każdy inny. Niezależnie od wyznaczonej roli mówiąc o defensywnym pomocniku nie można nie uznać Busquetsa najlepszym w historii i lepszym od tego każdego innego

4

Zacne grono piłkarzy nie mających podjazdu do Sergio Busquetsa. Miło że ktoś ich wszystkich zebrał razem;)


2

Różnica między Petru, a Pudzianem jest taka, że Petru sobie śmiga pół kariery samolotami albo merolem służbowym, a teraz wsiada na pokaz do pociągu. TFU!

2

@Aferzysta będzie jak Michał żuk pójdzie za ciaki a później go odkupimy za 80mln :D

0

@Barcasub w najbliższych latach zapewne wyjdzie za tego swojego transa, więc w kwestiach liberalnych, LGBT itp będzie nie mniejszym aktywistą niż vinicius w kwestiach rasizmu. Takie twarze są potężną bronią dla takich ruchów, więc mekambe się będzie często udzielał w kwestiach politycznych.
W Hiszpanii są normalne i legalne takie związki więc chłopak prędzej czy później będzie jedną z globalnych twarzy lewackiego ruchu. Potężny zasięg jednostki, potężny i logiczny ruch, zwłaszcza że już dzisiaj go dużo do polityki ciągnęli

1

3 0, Yamal zmieniony dopiero w 86' skąd my to znamy....

0

@VamosVamos senior to przecież słaba jednostka do eliminacji według twojej podludzkiej osoby, mnie w to nie mieszaj zwyrolu. Patogeny cię zżerają ciężkie

0

@Khajio ja nie o nim. Ja o tamtej paróvie.

0

@MesQueUnClub_87 jak się domyśliłeś, widziałem takich i różnych innych odpaleń mnóstwo. Milczę zawsze, nie spinam się po internetch nigdy. Wierz czy nie, to był pierwszy raz. Musiało wzburzyć w takim razie. Są ludzie proaborcyjni, projwojenni że to tak ujmę itp. Ale jawne życzenie śmierci starszym osobom głosującym na to czy tamto jest przesadą. To jest kwestia wynierzona w dziadków i rodziców wielu z nas. Bezczelnie i bezpośrednio mimo wszystko, bo kontekst wypowiedzi tego podludzia jest jasny

3

@Comentateiro niezależnie od globusu gościu ewidentnie by chciał śmierci wszystkich seniorów głosujących na dane partie. Chore, sadystyczne, do leczenia (do eksterminacji (?) )
Eutanazol by się przydał, skoro nie radząc sobie z istnieniem ludzi chciałby ich wyeliminować. Pierwszego w kolejce bym go postawił dla dobra ludzkości.

@VamosVamos może czuć się obgadywany i w rzeczywistości tak jest, zwrócić na niego uwagę mógłbym co najwyżej podczas plucia
Mam nadzieję że tu gościu zostanie ciężko potępiony.

Wytykać palcami w opór!

0

@FcPortoFan1999 tam jest co rok gigantyczna presja i tym razem wcale nie będzie większa niż np. 2 lata temu na stulecie. Kibicuję Lechowi z całych sił ale już im nie ufam i w nich nie wierzę. Rok w rok, sezon w sezon walą w uja. Nawet jak zdobyli mistrza to tej potęgi tam nigdzie nie widziałem, a napewno nie na przyszłość. Jak zrobią 2-3 przyzwoite sezony to wtedy będzie można stwierdzić że wracają na właściwe tory. Mistrz sprzed dwóch lat nic im nie dał i nawet w przyszłym sezonie nic nie da. Albo stabilizacja albo pozostaną dla mnie klubem pokroju Jagielloni i pogoni czyli wyższe stany średnie i nic więcej. Już raków jest bardziej godny zaufania, już nie mówiąc o Legii bo oni mimo że wiecznie pompowani to w maju się jakoś zawsze to podium zgadza od wielu wielu lat

1

@pioz123 jak machnie 31 w kanadyjce w przyszłym sezonie to i tak będę wnieobowzięty ;) wymyśliłeś mi liczbę. Będę się jej trzymał przez najbliższy rok :D

2

Skoro do tej pory strzelił 5 to będzie jakaś połowa z tego, czyli jakieś 2.5. Zaokrąglając wychodzi 3, odjąć jedną bo trzech pewnie nie strzeli. Odjąć jeszcze jedną po wielkiej aferze na całą Polskę z nieuznaną bramką wychodzi na to że Lewy strzeli jedną bramkę na euro ;)

1

@Luciano99 kurde, wtopa zapomniałem. Nieważne będę musiał z tym jakoś żyć. W każdym razie Mounzę poprowadzi

0

Mourinho w fenerbache, a więc mam dla was historię

Jego kariera to jest tak podręcznikowy zjazd w dół że bardziej się nie da. Nie będę tu przytaczać całej kariery, ale mamy w ostatnich latach wicemistrza z united, porażkę w tottenhamie, zwolnienie z Romy i teraz zakontraktowanie w Fenerbache, ale ja nie o tym

Ja już wiem jak to się dalej potoczy- zwolnienie z Fenerbache, niechybnie powrót do Anglii, nieudana próba odbudowania evertonu i spuszczenie ich w końcu z ligi. Po ostatniej salwie w Anglii przyjdzie czas na szansę od Berlusconiego w monzie którą spuści z ligi. U schyłku kariery zakontraktowany w portugalii przez wielką Maderę i trenowanie podstarzałego Crostiano który wróci na stare śmieci po przygodzie w Sportingu. Apropos sportingów ostatnie skrzypce w 2036 zagra w Sportingu Gijon który w wielkim stylu przywróci do Segunda Division. Legenda i pomnik w Gijon. Tak to widzę ;)

1

To jest akurat bardzo ciekawe zagadnienie...
Znałem osobę totalnie pokraczną w piłkę nożną, nie umiejąc w nią grać, która nogami wywijała MIECZEM niczym ronaldninho bo jest to akurat rzecz która jest częścią jego hobby. Zapewne znał punkty wyważenia itp itd.
Wielu z nas znało albo jest skejtem który kopnąć prosto piłki nie potrafi a operowałby deskorolką niczym Ronaldinho

Tak samo jest w tym przypadku- gość czuje przedmiot z którym obchodzi się całe życie i to dla niego dziecinnie proste niczym dla piłkarskiego freestylowca. Być może sam takim jest

1

Plan Barcy na odzyskanie Pedriego? Utrzyma go w zdrowiu, a chłopak się sam odzyska

0

@Destroyer_of_Worlds pamiętaj jeszcze o Cryuffie z tylnego siedzenia za pierwszej kadencji :)

0

Od początku jestem przekonany i nic się po żadnych aferach nie zmieniło, że SuperLiga powstać musi. Nie oceniam tu kwestii sportowych, tego czym jest UEFA czy FIFA i gdzie mają rację kibice a gdzie walczący o powstanie przeróżni działacze, nie poruszam kwestii terminarza i piłkarzy. Ona poprostu będzie, bo być musi w takiej czy innej formie. Ktoś może tego nie chcieć, ale jak ktoś w to nie wierzy to chyba się nie zna na piłce, jej komercjalizacji i globalistyce tak w sporcie jak i poza nim.
Pogódźcie się z tym że SuperLiga powstanie. Nie oceniam czy to dobrze, za to szansę oceniam na 100%

0

Dodałbym jeszcze, bo zapewne nie wszyscy wiedzą, że jest świetnym biznesmenem który wielokrotnie pomnożył swój majątek. Ze swojej kariery żyłby jak król i tak, ale gościu był na tyle obrotny że dziś praktycznie żyje jak szejk. Jego bardziej kasowi koledzy po fachu mogliby mu nawet pozazdrościć

1

@97ketrab szczerze uznaję że ten twój idol jest wybitnym piłkarzem i możecie się tam wykłócać z maradonami o drugie miejsce. Będąc totalnie obiektywnym nie daję ronaldo żadnych argumentów żeby go stawiać wyżej od Messiego, w załóżmy że między nimi rozgrywał się set siatkówki na przestrzeni calej i Cristiano mimo że nieraz był blisko, ostatecznie przegrał seta 22-25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?