0

@Bobo25 to ja jeszcze gustu nie miałem wyrobionego. Głównie sprawdzałem bratu obstawiane kupony więc latałem po wszystkim. Pamietam że za dzieciaka bardzo podobał mi się herb Celty Vigo razem z nazwą;)

12

Tutaj nauczyłem się pisać (przepisując mecze żeby można było robić symulacje grając w piłkę) i płynnie czytać (płynnie to znaczy normalnie) do tego stopnia że wchodząc do podstawówki czytałem tak płynnie jak dziś, ni mniej ni więcej:D myślę że w angielskim mi też telegazeta dość pomogła ;)

P.S jeśli jesteś w stanie w wieku 5-6 lat płynnie czytać olympique, middlesborough, blackburn saragossa fenerbache itp itd to czytanki o psach i żabach już na tobie nie robią wrażenia ;D

0


Kto oglądał ten wie :D uśmiałem się ciężko:DDD

1

Znikło mi gdzieś z Twittera więc wypiszę te statystyki
Messi 91 goli w roku kalendarzowym
Mane 3 gole w 196 sekund
Lewandowski 5 goli w 9 minut
Cristiano 17 goli w jednym sezonie FM

I pytanie- który z tych rekordów jest najcięższy do pobicia?
Ciężko stwierdzić, ale wiem który wygląda na najłatwiejszy
Biorąc pod uwagę że pięciokrotnie strzelano conajmniej 15 bramek w jednym sezonie LM, a sam Cristiano strzelił raz i 16 to odpowiedź jest oczywista.

1

@Mixtape tyle karier w FMie. W dodatku spedziłem w tym mieście parę godzin, mam słabość do tego klubu więc to świetna wiadomość ;)

8

@cules100pro małe sprostowanie. Kręgosłup z Barcelony w RPA to było mało powiedziane. Kręgosłup masz z 4-5 piłkarzy, tam ich było w szczytowym momencie nawet 9 na 11

0

@MESSIah16 do Polski jeszcze dosyć daleko, myślę że conajmniej 8-10 lat co nie zmienia faktu, że prawdopodobieństwo na to wynosi 99% graniczące z pewnością do 100%

0

@FcPortoFan1999 mówiono o Niedźwiedziu czy Szulczku

0

@Emhyr zgubiłem w gułagu :D

1

Na Twitterze znowu wojenka o tą kupę zwaną sernikiem. Z rodzynkami czy bez to nie jest jakiś cukierniczy fenomen żeby to tak ubóstwiać i się o to spierać. Zjeść zjem w każdej postaci, ale szału nie ma. Jakbym miał top 20 słodyczy albo wyrobów cukierniczych to nie umieściłembym sernika nawet w top 30 ;)

0

@FcPortoFan1999 z całym szacunkiem dla Jacka, powinno być szybkie papa. On już nie da rady nawet 6 punktów zrobić, a to sześć punktów nawet do końca sezonu by było zbawienne w tym momencie. Myślę że efekt nowej miotły ma większe szanse na 6 punktów, niż trener bez pomysłu. To 6 punktów z byle kim u steru jest ważniejsze niż planowanie przyszłego sezonu. Co innego mieć 2 miesiące na znalezienie trenera dziś, a co innego na 2 miesiące na szukanie trenera na przyszły sezon w pierwszej lidze. Niestety ale #JacekOut

0

@FcPortoFan1999 "proszę wybaczyć ale nie ćwiczyliśmy na treningach sytuacji w której mamy piłkę na trzecim metrze od bramki, nie strzelając z takiej pozycji to świadczy o poziomie" czy jakoś tak.
Rozbało mnie to :D

0

Strzelona bramka, niewykorzystane sytuacje, stracona bramka i remis. Kwintesencja Cracovii zawarta już w pierwszej połowie.
Historia tego sezonu nie wskazuje na to że miałoby być lepiej w tym meczu. Mam nadzieję że jeden z tych wielu strzałów z dystansu Widzewa nie wpadnie w końcu do bramki bo już bywało blisko. Biorąc pod uwagę tradycje pilnowania wyniku (nieważne czy remisu czy prowadzenia) od 60 minuty, Cracovia to przegra. Remis biorę w ciemno, ale przestaje w niego wierzyć

5

@Forsyth też mam taki epizod, mianowicie karny błaszczykowskiej

0

@chavez Bayern-Arsenal 5:1% przypadek? Nie sądzę...

Z przymrużeniem oka, jestem tu za Arsenalem ;)

0

@vangoor 451 wyciągnięte ;) z czego 251 poszło na Cracovię znowu :p

0

Dzisiaj Cracovia ostatnia na kuponie, do wygrania 1700 za 20. Co ja najlepszego narobiłem... To będzie kolejny mecz w plecy, to byłoby zbyt piękne

0

@BulaKG tempa mu dotrzyma

0

@pride1899 Roberto, w odwodzie byliby LŚO czyli cubarsi/kounde. Na Dembele wiele nie trzeba, on się będzie kopał po czole

0

@Emhyr albo i tak :)

0

PŚO Araujo który rzeczywiście będzie bronić środkowo/prawej strefy, a na PO Cancelo do pilnowania Mbappe. Tracimy przy tym z przodu, ale coś trzeba poświęcić. Kounde bym tam nie wystawiał, na PŚO też nie. Jest jeszcze Dembele ale jemu wystarczy trochę poprzeszkadzać i mu piłka z nogi zejdzie więc nawet od biedy bym tam Roberto wystawił

1

@Barcasub Keanu;)

0

@Orlik00 samemu mi się zdarzyło nieraz nie przeczytać ze zrozumieniem i komentować. Nic się nie dzieje, ale znam to uczucie, niesmak ci pozostał, znam z autopsji ;)

2

@Orlik00 ja mówię o typie który pisał komentarz, nie o Ćwiąkale

5

Materiał Ćwiąkały o Brahimie Diazie a pod nim komentarz:

"Jakby był z pewnego katalońskiego klubu to by dostał powołanie po dwóch dobrych meczach."
Można się z nim nie zgadzać ale jak dla mnie szacun za tę wypowiedź, bo trzeba mieć jaja żeby takie bzdury pisać publicznie.
Najlepsze jest to, że chłopak ma sporo racji. Zapewne chodzi mu o takiego Pedriego, Gaviego i Yamala. Rzeczywiście dużo nie trzeba było żeby ich powołano, ale o tym że każdy w tej reprezentacji trzymał dobry poziom odkąd się tam pojawił to się chłopakowi zapomniało... No nic, trudno. Trzeba mu wybaczyć, nie każdy ma wpływ na swoje wady psychiczne

2

Prawidła LM są takie że zawsze jakiś faworyt musi polecieć. Do tej pory przeszedł każdy, Arsenal, City, Real, Bayern. Z wyraźnych faworytów (o czym się wszędzie dużo mówiło, chociaż sam tego nie podzielałem) był Inter. Odpadł i bardzo dobrze bo ich nie lubię. Hegemon dzięki calciopoli, który by nawet nie powąchał półfinału w którym nas przekręcili gdyby prokuratura nie wysypała pół serie A z wyścigu o mistrza. Klub który dzięki szeroko zakrojonej współpracy był jedynym który uniknął konsekwencji w sprawie calciopoli

3

@revolution33 Drużyna przeszła Napoli i "zaskoczyła" dobrą postawą w meczu z Getafe. Od września nie zaskoczyła niczym więcej.

5

@Faro jaka hipokryzja? Przecież oni awansują zasłużenie a my niezasłużenie. Ty jesteś jakiś niedzisiejszy? :D

0

Oczywiście cieszyłem się po bramce na 3-1, ale do czego to doszło że po wznowieniu od środka po przyklepaniu wyniku, masz w głowie czarne scenariusze i dalej nie dowierzasz i wciąż nie jesteś pewien...

1

@michal26 dzisiaj się każdy głowi, fakty dokonane. A jak mówiłem 10 lat temu to mówili że teorie spiskowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?